Strona 2872 z 10066
Pokaż wyniki od 28,711 do 28,720 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam się po raz drugi
    Boroowka słodziak z tego Twojego synka
    Mi też puchną strasznie nogi, już nie same stopy ale nawet łydki, masakra poprostu.
    Co do sałatki z tuńczyka to ja robię warstwową. I zawsze wszystkim smakuje.
    8 jajek
    3 średnie cebule
    2 puszki tuńczyka
    30 dag sera żółtego
    średni Majonez
    Białka zetrzeć na tarce na grubych oczkach, na to położyć połowę skrojonej na drobną kostkę cebuli, kolejna warstwa rozłożyć puszkę rozdrobnionego tuńczyka, zetrzeć ser na grubych oczkach, rozsmarować połowę majonezu, na to rozłożyć drugą połowę skrojonej cebuli, położyć drugą puszkę tuńczyka. Rozsmarować drugą połowę majonezu, żółtka jajek zetrzeć na wierzch sałatki na drobnych oczkach. (tych bocznych na tarce)
    Wygląda to mniej więcej tak:
    http://i.ytimg.com/vi/ObiaQjAPk14/hqdefault.jpg

A my dziś byliśmy z moim na tych zakupach, i się tak wkurzyłam bo pojechaliśmy do leroy merlin do galerii, nie dość że nie było gdzie zaparkować to jeszcze nic tam nie kupiliśmy, bo pan stwierdził że będą robić w sklepie przemeblowanie i nie mają prawie wgl rzeczy na magazynie, to po co są te karteczki przy każdej rzeczy że produkt dostępny od ręki jak tak naprawdę nie było żadnego który nas zainteresował, ja się pytam. No cóż skończyło się tym że ja się tylko wkurzyłam, i pojechaliśmy do castoramy i tam kupiliśmy wszystko. A teraz po tym chodzeniu mam cały czas skurcze przepowiadające. Ale może do rana przejdzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Boroowka piękny Synuś będzie łamał kobiece serca
    Pati suuuper prezent! i to jeszcze jaki, ostatnio był ranking telefonów i ten Lewandowskiego chyba nawet go wygrał ;p
    Olga również Was miałam pytać o sałatki. Chodzi za mną coś z tuńczykiem, może któraś ma jakiś przepis? Albo coś innego podrzuci?
    Sałatka z tuńczykiem:
    - puszka tuńczyka w sosie własnym (dobry jest w lidlu firmy Nuxe chyba)
    - pół puszki kukurydzy (albo taka mała puszka dostepna w biedrze często)
    - 5 jajek (ugotowanych na twardo)
    - szczypiorek (albo pół zwykłej niewielkiej cebuli
    - ser żółty
    - majonez

Ja robię warstwami:
    Najpierw tuńczyk, później kukurydza, następnie białko starte na drobnej tarce, dalej żółtko starte na drobnej tarce, cebulka (jeśli jest szczypiorek to na samą górę go). Kolejna warstwa to majonez - nie jest go łatwo rozsmarować po żółtku, ale jakoś daję radę I na końcu starty żółty ser i na to ewentualnie szczypior jeśli cebuli nie było.

Uwielbiam ją

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    A co do tych wpadek jeszcze, to my nie wpadliśmy ale chcieliśmy żebym zaszła przed ślubem, i moja mama powiedziała że lepiej że jest przed ślubem niż jakby po miało nie być wgl. Bo różnie to bywa, i tak rzeczywiście jest, bo jej brat już się z żoną starają 4 lata, leczą się i nic jak narazie...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Witam się po raz drugi
    Boroowka słodziak z tego Twojego synka
    Mi też puchną strasznie nogi, już nie same stopy ale nawet łydki, masakra poprostu.
    Co do sałatki z tuńczyka to ja robię warstwową. I zawsze wszystkim smakuje.
    8 jajek
    3 średnie cebule
    2 puszki tuńczyka
    30 dag sera żółtego
    średni Majonez
    Białka zetrzeć na tarce na grubych oczkach, na to położyć połowę skrojonej na drobną kostkę cebuli, kolejna warstwa rozłożyć puszkę rozdrobnionego tuńczyka, zetrzeć ser na grubych oczkach, rozsmarować połowę majonezu, na to rozłożyć drugą połowę skrojonej cebuli, położyć drugą puszkę tuńczyka. Rozsmarować drugą połowę majonezu, żółtka jajek zetrzeć na wierzch sałatki na drobnych oczkach. (tych bocznych na tarce)
    Wygląda to mniej więcej tak:
    http://i.ytimg.com/vi/ObiaQjAPk14/hqdefault.jpg

A my dziś byliśmy z moim na tych zakupach, i się tak wkurzyłam bo pojechaliśmy do leroy merlin do galerii, nie dość że nie było gdzie zaparkować to jeszcze nic tam nie kupiliśmy, bo pan stwierdził że będą robić w sklepie przemeblowanie i nie mają prawie wgl rzeczy na magazynie, to po co są te karteczki przy każdej rzeczy że produkt dostępny od ręki jak tak naprawdę nie było żadnego który nas zainteresował, ja się pytam. No cóż skończyło się tym że ja się tylko wkurzyłam, i pojechaliśmy do castoramy i tam kupiliśmy wszystko. A teraz po tym chodzeniu mam cały czas skurcze przepowiadające. Ale może do rana przejdzie.
    U mnie mniejsza porcja sałatki, ale bardzo podobna

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    dziewczyny czasem do mnie nie dociera że poród już tak blisko.....
    a do Dudy kiedy się wybierasz ?

O mnie
    Mam jeszcze alternatywę:

- pół opakowania rukoli (albo roszponki)
    - pół słoika pomidorów suszonych
    - pół szklanki kaszy kuskus
    - pół opakowania serfa feta
    - 1/3 słoiczka czarnych oliwek
    - 5-6 plasterków szynki

Na dół rukola/roszponka (może też być sałata lodowa), następnie rozmiękczony we wrzątku kuskus, później szynka (ja plasterki kroję na takie małe kwadraty). Na to pomidory suszone w kosteczkę, później ser feta w kostkę i oliwki na pół albo jak się ukroją . Wszystko polewam tym olejem z pomidorów suszonych. Żadnych przypraw nie dodaję. Rukola daje pikanterii, feta soli a oliwa lepi wszystko

Mniam! I szybko się ją robi!

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Dziewczyny Wam też tak gorąco? Jeeeny ja ostatnio mogłabym chodzić w samych gaciorach, a i tak pewnie spocilabym się jak borsuk!
    taaaak - mi jest mega goraco non stop... i w dodatku sie jakos tak mega poce...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    A co do tych wpadek jeszcze, to my nie wpadliśmy ale chcieliśmy żebym zaszła przed ślubem, i moja mama powiedziała że lepiej że jest przed ślubem niż jakby po miało nie być wgl. Bo różnie to bywa, i tak rzeczywiście jest, bo jej brat już się z żoną starają 4 lata, leczą się i nic jak narazie...
    To prawda. Z resztą po 16 lat nie mamy. Możemy sami decydować kiedy chcemy dziecka. W twoim przypadku trochę głupio tak się cieszyć w pełni wiedząc, że twoi bliscy nie mogą na razie dzidziusia mieć
    My się staraliśmy 4 miesiące. Byłam taka wkurzona że nie od razu padł gol, że zaczęłam już panikować. Ale udało się Po ślubie już 4,5 roku

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    My po spacerku ,,doszlismy do plazy tam kawka i paczek i powrot do domupogoda cudowna na plazy ludzi jak latem haha tylko sie nie kapia..malenka caly spacerek przespala,pieso w koszyku siedzial dumny...teraz rosolek i kurak z warzywami z ryzem ale ja sobie zimioka w piekarniku robie(uwielbiam ziemniaki)..Natali sie nie martw jednak stwierdzialam ze nie bede tych piernikow robila bo ciasteczka kruche sa

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja podsyłam Wam moje ulubione sałatki:

1. Sałatka z makaronem kokardki
    kurczaka smażymy z cebulą i przyprawami - dużo cebuli pokrojonej w piórka, makaron gotujemy a'la dente, pomidory suszone ze słoika - pokroić w paseczki, ser feta - w kostkę i całość mieszamy z 3 sosami sałatkowymi

2. Sałatka z pory
    4 pory, 3 pojedyncze filety z kurczaka, pół świeżej papryki, 6 małych ogóreczków, kukurydza, 20 dkg sera żółtego, 2 jabłka, puszka ananasa
    Kurczaka ugotować w wodzie z vegetą - po ugotowaniu pokroić w kostkę i zasypać przyprawą kebab-gyros na co najmniej 2 h. Pory można sparzyć, a wszystkie składniki pokroić w kostkę, wymieszać z majonezem i przyprawić.

3. Sałatka z sosem czosnkowym
    kapusta pekińska -poszatkować
    kukurydza
    4 małe cebule - drobno pokroić
    4 pomidory - plastry przeciąć na 4 części
    5 jaj - plastry lub ósemki
    20 dkg sera żółtego - zetrzeć
    30 dkg szynki - pokroić w słupki
    kapusta pekińska - poszatkować
    Sos:
    mały majonez + kubek śmietany + kilka ząbek czosnku + sól, pieprz, zioła prowansalskie
    Zalać sosem warstwy i wstawić na min 4 h do lodówki. Po wierzchu posypać grubo szczypiorkiem.

4. Pyszna Sałatka na szybko
    piersi z kurczaka ugotować jakieś 3 i zasypać przyprawą do kebaba, odstawić do lodówki. Słoik ogórków pokroić w kosteczkę i słoik pieczarek tak samo. Około 6 cebul czerwonym drobno pokroić. Wszystkie składniki połączyć i doprawić delikatnie bo cały smak daje przyprawa z kurczaka więc jej się daje sporo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów