Strona 2871 z 10049
Pokaż wyniki od 28,701 do 28,710 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a co do puchnacych nóg, to czasami czuje, ze sa takie nabrzmiałe ale ostatnio hahaha siedzialam ciagle na dupie, no i jakos stwerdzialm, ze dobra ide sie umyc i spac i jak wstalam myslalam, ze mam jakieś gruube papucie zalozone.. sciagam skarpetki a tam normalnie palce kulki!!!!!! hahah jak jakiś olinek okrąglinek z małymi parówkami tak sie smialam, ze masakra hahah
    hihiih, gdyby do moich stóp w takiej chwili dokleić sztuczne owłosienie mogłabym podkładać stopy w hobbicie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Pieski lubia smrodek
    Koty chyba też bo jak mój wraca z meczu to kot od razu do niego i ociera się o skarpety:-P fuuu...

O mnie
    Ja sie nie umiem doczekac kapusty z grochem.. mmmmm mogłabym zjesc sama wszystko haha
    Ja też uwielbiam kapuche:-D mam jeszcze trochę zagrożonej bo babcia mi sporo nagotowala:-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja nigdy nie miałam problemów z poceniem się i temperaturą ciała. od 3 miesięcy jakaś tragedia. ogólnie mogłabym nago chodzić.... a koszulkę założę i wystarczy, że z sypialni zejdę do salonu i mam już plamy :/ eh.... a dziewczyny puchną Wam stopy?
    Mi puchna już od dłuższego czasu:-/ wszystkie skarpetki mi się bardzo odbijają na kostkach. A właściwie to kostek nawet nie widać:-/ i dłonie...a wczoraj zauważyłam że i na twarzy jakaś taka pyza jestem:-( buu...czuję się tak nieatrakcyjna że szok!!!
    Też się ostatnio strasznie poce, ciągle mi gorąco:-/ takie uroki ciąży:-(

Senior Member
    Olga 1234

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, widze ze rozmawiacie o sałatkach i jeśli chodzi o tuńczyka to często robie tuńczyk 1 mała cebula , papryka , kukurydza , ogórek konserwowy, ryz i do tego troche majonezu , mała łyżeczka musztardy, sól pieprz , na kolacje idealna .
    Ze
    Tez byłam zmarzluchem a teraz cały czas chodzę w bluzce na ramiączkach i często siedzę przy otwartym oknie bo nie moge wytrzymać ..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Nici z calowania, przeciez On kaszle jak smok a mnie 3 zeby rozbolaly na raz... Ale tak mysle ze to nie mozliwe aby na raz 3 i ze chyba cos musi mi promieniowac czy cos.. Nie wiem.. Ale wzielam pol apapu..
    Verka z piernikami nie pomoge bo kupilam gotowa mieszanke w pudelku co by raz dwa to zrobic.. Nam chodzilo o zabawe dla dziewczynek bo i tak jakos nie szczegolnie za nimi przepadamy by je jesc

Dobra mykam, bo moj sie ostatnio zlosci ze tylko forum i forum a dla niego czasu i uwagi nie mam... Bede jak zasnie, a ze jest przed tv to pewnie szybko bedzie

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny !!

gratulacje dla kolejnych Mam
    my juz jestesmy w domku od piątku. Tymuś jest cudny, dzieciaki zachwycone, Franuś nie jest zazdrosny jedyne co jest nie tak to moja rana po cc, zrobił mi się duzy krwiak i co dzień do kontroli 60km w jedną stronę musimy jeździć, ale na razie jst czysto , zakażenia nie ma

A to nasz skarb najmodszy

Załącznik 92997

Piękny ten Twój Kawaler... Synowych będziesz miala co nie miara

w ciągu dnia wszystko się uciszyło Nawet troszkę w kuchni posiedziałam szykując bigos, jutro będę go kończyc.., a kapuchę z grochem ostatnio robiłam i mroziłam, bo mój pod każda postacią lubi.. Więc jak wróci już zapasik będzie miał

Z pozytywów - choineczkę znajomi przywieźli.. miała być mała tak do 80cm, jest wyższa ode mnie :P ALe jest piikna..

Co do puchnięcia, to od niedawna nogi robią się bambaryłki..

Aa.. jakiś dziad mi sie w kompa wkradł flasha mi wywalił i nie mogę na nowo go zainstalować.. ehh.. i z filmow nici ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    ja również byłam zmarzluchem, zawsze zimne stopy i dłonie a teraz gorąco mi jest ale tak bez przesady, więc w sumie to wolałabym żeby tak zostało bo lepiej mi tak niż ciągle zimno..brrrr , a ja poprzesadzałam kwiatki, zabierałam się do tego jakieś 3 miesiące i w końcu nadszedł sądny dzień, teraz mogę iść rodzić heheh

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    dziewczyny czasem do mnie nie dociera że poród już tak blisko.....

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Dziewczyny Wam też tak gorąco? Jeeeny ja ostatnio mogłabym chodzić w samych gaciorach, a i tak pewnie spocilabym się jak borsuk!
    Mam tak samo. Kiedyś zmarzluch. Dzisiaj mąż mówi że mu zimno a ja że mi gorąco. W nocy jak wstałam to myślałam, że wody mi odeszły a to tylko spocone prześcieradło.

W dodatku nie dość że mam zdrętwiałe ręce to jeszcze zauważyłam, że jak coś piję to często się zakrztuszam. Ot taka nieporadność mała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów