Strona 2870 z 10058
Pokaż wyniki od 28,691 do 28,700 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny Wam też tak gorąco? Jeeeny ja ostatnio mogłabym chodzić w samych gaciorach, a i tak pewnie spocilabym się jak borsuk!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Boroowka piękny Synuś będzie łamał kobiece serca
    Pati suuuper prezent! i to jeszcze jaki, ostatnio był ranking telefonów i ten Lewandowskiego chyba nawet go wygrał ;p
    Olga również Was miałam pytać o sałatki. Chodzi za mną coś z tuńczykiem, może któraś ma jakiś przepis? Albo coś innego podrzuci?

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Jakie śliczne maleństwo już kolejne na naszym forum, zacalowalabym, jeszcze raz zdrówka dla Was!
    Ja sobie siedzę pod kocem i patrze tv, mąż poszedł się położyć, bo dziś nocki zaczyna na szczęście tylko 4.
    Jestem już po kolacji i nic mi się nie chce, co jakiś czas czuje taki ból jak na okres, ale mija. Koleżanka na razie nie dała znać, czy już ma córeczkę przy sobie, a ja jestem taka ciekawa. Czuję się zmęczona i mam nadzieję, że dziś w miarę pospie.
    Natalia jeszcze 5 dni i rodzimy także póki czas, to całuj się ile wlezie
    Buziaki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Dziewczyny Wam też tak gorąco? Jeeeny ja ostatnio mogłabym chodzić w samych gaciorach, a i tak pewnie spocilabym się jak borsuk!
    ja nigdy nie miałam problemów z poceniem się i temperaturą ciała. od 3 miesięcy jakaś tragedia. ogólnie mogłabym nago chodzić.... a koszulkę założę i wystarczy, że z sypialni zejdę do salonu i mam już plamy :/ eh.... a dziewczyny puchną Wam stopy?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja nigdy nie miałam problemów z poceniem się i temperaturą ciała. od 3 miesięcy jakaś tragedia. ogólnie mogłabym nago chodzić.... a koszulkę założę i wystarczy, że z sypialni zejdę do salonu i mam już plamy :/ eh.... a dziewczyny puchną Wam stopy?
    Ja póki co w ogóle nie puchnę. Jednak w pierwszej ciąży straaasznie puchłam, a lewą stopę miałam dwa razy większą od prawej :P

Też mam ochotę na coś z tuńczykiem może :-)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Zamawiałyście może te pampersiaki ze smyka?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Ja póki co w ogóle nie puchnę. Jednak w pierwszej ciąży straaasznie puchłam, a lewą stopę miałam dwa razy większą od prawej :P

Też mam ochotę na coś z tuńczykiem może :-)
    To u mnie prawa nadrabia ale leżę z nogami do góry, 5 minut i powoli wraca do normalności

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Zamawiałyście może te pampersiaki ze smyka?
    ja juz zrobilam zamowienie na 2x trójki i 2x czwórki na prezent dla chrześniaka od mojego amanta ;p
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Mokra aż się w sumie nie robie, ale czuje ze gotuje się od środka. Zastanawiam się czy jest tak ciepło czy że mną coś nie tak
    Nogi puchna mi wieczorami, szczególnie jak więcej pochodzę albo siedzę z nogami na dol. Pomaga jak usiade z nogami do góry, tylko nie wszystko da się robić w tej pozycji

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a co do puchnacych nóg, to czasami czuje, ze sa takie nabrzmiałe ale ostatnio hahaha siedzialam ciagle na dupie, no i jakos stwerdzialm, ze dobra ide sie umyc i spac i jak wstalam myslalam, ze mam jakieś gruube papucie zalozone.. sciagam skarpetki a tam normalnie palce kulki!!!!!! hahah jak jakiś olinek okrąglinek z małymi parówkami tak sie smialam, ze masakra hahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów