Strona 2865 z 10063
Pokaż wyniki od 28,641 do 28,650 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Hehe to tak jak u nas. Ślub planowany 1,5 roku wcześniej.W maju dowiedziałam się o ciąży a w sierpniu ślub. Tylko my planowaliśmy wcześniej że zaczniemy w kwietniu starania, żebym jak najwcześniej zaszła, bo byliśmy świadomi że może to potrwać nawet kilka mies, ale też braliśmy pod uwagę że może się udać za pierwszym razem, więc żeby nie było jeszcze brzucha dużego na ślub, bo sukienki już bym nie poszerzyła hehe i w sumie nie liczyliśmy na to że uda się za pierwszym razem, ale jednak I część pewnie myśli że wpadliśmy, choć nie wiem czy byłoby realne przygotować ślub w 3 mies w środku wakacji hehe a część wie że napewno nie wpadka bo już zaproszenia rozwoziliśmy w kwietniu :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam nową Mamusię Mamy ten sam termin
    Jeżeli chodzi o ślub to ja właśnie nigdy tak nie uważałam z antykoncepcją żeby nie wpaść przed, jak kilka miesięcy przed ślubem hihi, bo nie wiem co bym zrobiła z sukienką i resztą zaplanowanych rzeczy Ale my byliśmy już wtedy ze sobą 6 lat, więc myślę, że o wpadce nie było mowy, nawet jakby ktoś się głośno zastanawiał Właśnie czekam, aż Pan Poślubiony poda obiadek hihi, a za godzinkę wpadną jego siostry na kawunię

Jak patrzę na Wasze arcydzieła to czuję się jak artystyczna niedojda

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej moje dziewczyny wczoraj do 22 posiedzialy. A jak poszly to podlam na twarz! Dzis wzielam prysznic bo wczoraj momentalnie zasnelam bylam taka zmeczona sprzataniem i pichceniem w kuchni... Dzis tez w sumie spiaca jestem ..

Widar ogromne gratulacje!! Slicznosci male Verka chyba by mi sie nie chcialo tyle lepic hihi
    Mysmy we 3 lepily

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Nie przejmuj sie... my mielismy zaplanowany ślub w ciaze zaszłam 2 mies przed i tak mówią że wpadka a juz dawno chcielismy byc rodzicami
    u nas też wszyscy tak mówią, a to, że ślub był planowany z rocznym wyprzedzeniem i wszystkie sprawy po kolei załatwiane na długo zanim zaszłam, to nie ważne... a niech gadają

witam nową mamusie
    Ostatnio edytowane przez PysiaRysia ; 20-12-15 o 14:17

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cześć.

Nie wiem co lepsze zeby mówili ze wpadka czy zeby gadali kiedy w końcu dziecko? Co macie problem ?? My po 11 latach znajomosci a po 8 małżeństwa mieliśmy pierwsze dziecko. Kiedyś nie wytrzymałam i powiedziałam ciotce tak mamy problem leczymy się niegrzecznie tak pytać .... Oj ciotka spaliła się ze wstydu

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To dzisiaj chyba była jakaś noc koszmarów bo ja również miałam nieprzyjemny sen. Mąż mnie zdradzał i nawet jakieś konkretne nazwisko padło masakra jakaś. Do tego coś mnie w kolanie bolało że ani wyprostować ani zgiać.. Nie wiem od czego.
    A dzisiaj zapowiada się leniwa niedziela, jakieś zakupy drobne dla teściowej i kościółek

Witam nowa Mamę :-)
    Daria to na pocieszenie a propos zdradza nią mały zarcik: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1444766329443.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	45.7 KB
ID:	92994
    A dzisiaj chyba naprawdę boć głupich snow Mi się śnila wizyta u lekarza trwała godzinę, nie wiem co ja tam robiłam tyle ale jak wychodziłam to nie umiałam znalezxc rajstop haha i wspólnie z lekarzem szukaliśmy. Później chciałam.mu zapłacić za wizytę na co on ze nie tym razem nie bo mój mąż mu ostatnio nagadal ze co wizytę ode mnie kasę bierze wiec tym razem nie weźmie Ale pierdoly

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Witojciei ja slabo wyspana..mielismy gosci ,frendki znaczy posiedzieli do 1 kazalam im siedziec bo mialam karmienie o tej porze i nie chcialam spac wiec jak poszli padlam maz Amelke nakarmil,dwa razy przebral bo nasrajdolila w pieluche raz za razem...i obudzilam sie o 5.05 wydoilam sie ,nakarmilam mala i poszlam spac dalej ...teraz Amelka lezy z mamusia a chlopina sniadanie robi wczoraj mial dzien relaksu bo i deska i goscina to dzis musi sie wykazac hahha...wspolczuje wam Kochane moje tych bolesci ale juz zostalo nie wiele czasu i zaraz bejbka powyskakuja...ja tez jade do Kosciola dzis do spowiedzi ale jak bedzie duzo ludzi to wieczorwm do Babtystow pojade a tam spowiedz powszechna (moj zawsze tammjezdzi ale on ma inne zdanie na temat spowiedzi w konfesjonale) jutro sie na paznokcie z dziewczyna umowilam i tata zostaje z Amelia musze go wykorzystac bo po Nowym Roku wraca do pracy!
    Witam nowa mame

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Cześć.

Nie wiem co lepsze zeby mówili ze wpadka czy zeby gadali kiedy w końcu dziecko? Co macie problem ?? My po 11 latach znajomosci a po 8 małżeństwa mieliśmy pierwsze dziecko. Kiedyś nie wytrzymałam i powiedziałam ciotce tak mamy problem leczymy się niegrzecznie tak pytać .... Oj ciotka spaliła się ze wstydu
    no i bardzo dobrze jej powiedziałaś rodzina rodziną, ale jak ktoś za bardzo się wtrąca to trzeba usadzić

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Cześć.

Ta ciotki sa najleosze we wtracaniu sieu nas ciagle bylo pytanie kiedy slub?zawsze mowilam ze poki co testuje mojego bo pracowity to wiem,nie naduzywa alkoholu wiem ale jaki w lozku jest to do konca nie wiemha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    u Nas po 4 latach od slubu, ale powiem szczerze ze nieraz mnie strasznie irytowaly ciagle pytania pewnych osob dlaczego to jeszcze nie mamy dziecka, a co ich to obchodzilo ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów