Strona 2861 z 10063
Pokaż wyniki od 28,601 do 28,610 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie
    WIDAR na początek gratulacje
    Ja juz wstalam, rosół nastawiony, śniadanko zjedzone i zaraz ide z psem
    Noce przesypiam ok, zawsze się budzę ale nie zawsze idę siku. Rano mała miała czkawke i jeszcze kopała, ale już się przyzwyczaiłam
    Miłego dnia wszystkim!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Czesc!

Jeden dzien mnie nie bylo, na szczescie w sobote, to nie bylo duzo nadrabiania. Mile zaskoczenie, zaczelo sie od realcji Beatki, później zdjecie slicznej Amelki i wiesci o kolejnych porodach. Nowo upieczonym mama gratuluje i zycze pelnego powrotu do sil!

Daria spoznione, ale szczere zyczenia. Wszystkiego najlepszego!

Patka super swieczki, artystka

U mnie wczoraj troche sprzatania bylo, lepienie pierogow, wizyta w sklepie itd - dzien zlecial szybko. Okolo 22 mialam drzemke z 1h-1.5h, pozniej to mi sie w ogole spac nie chcialo, wiec stwierdzilam ze ogarne w kuchni, o 1 w nocy jeszcze piersi z kurczaka dzielilam na porcje i do zamrazalnika poszly. Godz 2 w nocy, a mi sie nadal spac nie chcialo, doszlam do wniosku ze moze czas zabrac sie za pakowanie torby do szpitala. Zaczelam od rzeczy dla malego. Myslalam, ze ciuszkow sporo, a tu jak na zlosc okazalo sie ze malutko. Bede musiala jeszcze cos dokupic albo liczyc na to ze Mikolaj szybko urosnie. Plany na dzis - tym razem lepienie uszek, dalsze sprzatanie mieszkania-mam nadzieje ze ostateczne, pozniej ew poprawki. Moze jeszcze rzeczy dla siebie spakuje do torby, kto wie Nastepnie odpoczynek i 23.12 trzeba sie zabrac moze za jakies potrawy na swieta. Do tego jeszcze tyle ozdob swiatecznych do skonczenia..

Milego dnia dziewczyny! Mam nadzieje ze uda mi sie dzis tu zajrzec

Gdzie jest moje 35 mln

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Jeszcze dopisze.. Nie dosc ze budzilam sie cala noc, a zazwyczaj przespana w calosci. To jeszcze jakies glupie sny, w sumie nie nowosc, bo zazwyczaj koszmary. Np. Mikolaj lezal juz w lozeczku, nic noe bylo trzeba przy nim robic, raz zaplakal. Pomyslalam. W koncu trzeba nakarmic i wyprzytulac. A tu dziecko zaczelo rosnac w szybkim czasie i nawet mowilo. Straszylo, ze mi nawet krzywde zrobi xD malo już pamietam. Pozniej juz jakies samobojstwa. Za duzy natlok mysli z wieczora byl i o to durnoty

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cześć Mamcie
    Nocka cała przespana Niestety również mnie dopadają jakieś chore sny. Rano poszłam do łazienki, patrzę w lustro a tam plama na piżamie, a że akurat spałam w białej to rzuciło mi się w oczy. Symetryczne kółeczko, w środku żółta kropka - myślę, świeża piżama, gdzie ja mogłam ją pobrudzić i nagle olśnienie! Siara Dzisiaj w nocy przeżyłam swój pierwszy wyciek ;p hihi

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Cześć dziewczyny.

Nie było mnie cztery dni a tu tyle stron.
    Miałam jednak bardzo ważny powód.
    16 grudnia o 17.30 przyszła na świat nasza córeczka Paulinka z wagą 2250 g i 47 cm długa.
    Jajku... grtuluje mamusiu pochwal się księżniczką

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Powiem Wam, że gdybym miala brac do szpitala to wszystko, co Wy, to tez bym sie nie spakowala! ja biore tylko rzeczy potrzebne na juz! reszte dostae w szpitalu...wode juz mam spakowana w torbie i zgodnie z zaleceniem kolezanki kupilam taka ze smoczkiem, zeby sie nie zachłysnąć! chociaz nie wiem, czy tu tez nie daja czasem pic gdybym poprosila...raczej tak...
    Ta moja kolezanka o ktorej kiedys wspominalam, co miala termin 3 tyg przede mną (na 10-12) jutro na 9 rano jedzie do szpitala na wywoływanie, bo na Swięta juzchce byc w domu, ale ona rodzi w DE.
    Dziś mężowi troche wjechałam na psyche z tymi deserkami, a On mi mowi, ze w jakims polskim filmie bylo, ze przed porodem nie wolno! No rece mi opadly!!! pokazałam wpis, którejś z Was (już nie wiem, która to pisała), że lekarz zalecił duuuzo sexu hihi i mam nadzieje, ze dzisiaj cos z tego da, bo sie tylko usmiechał hihi niech wreszcie ruszy Ninke, może zechce wyjść i zobaczyc stwórcę :P hihi
    mój patrzy teraz mecz, a ja na kompie, wypiłam sobie barszczyk czerwony. dziewczyny macie tez takie problemy z w-c? no kurcze ja ide czasem co 2 dni, dzis chodze i nic załamac się można i wydaje mi sie, ze przez to tez hemoroid sie zrobił ;(
    Ja wczoraj zaczęłam sie do swojego przymilać... hehe mówie mu że mam ochote na deserek a on że nie bo sie teraz już boi żeby sie nic nie stało to go opieprzyłam i jednak namówiłam hehe powiedziałam że najwyżej Oliwka wcześniej wyjdzie bo zakazu jakotakiego nie mieliśmy:P

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny my wczoraj zrobilismy zakupy prezentowe a potem szukalismy jakiejs malutkiej choinki, ale niestety nie udalo się dzis znowu jedziemy w tej sprawie
    Sama w nocy dzis nie umialam spac- maly mial czkawke dwa razy, a ja durnowate sny, ze umarl ... nie wiem czemu takie glupoty mi sie wlaczaja przed porodem moze to strach gdzies w srodku.

Dzis mam pierwszy termin wg USG, ale licze na termin z okresu- nie chce jeszcze rodzic:P
    dobrej niedzieli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Witam się i ją!
    Monika trzymaj się tam, to wcale nie musi być początek porodu tylko skurcze przepowiadajace, spokojnie, szkrabek musi poczekać na tatę!
    Natalia mi od drugiego trymestru pod prawym cyckiem dretwieje, gin mnie 'pocieszyla' mówiąc, że to normalne i z biegiem ciąży będzie się pogarszać. Na szczęście w moim przypadku niewiele to miejsce się powiększyło, ale jednak dretwieje mi już 1,5 x taki obszar jak na początku. Ciesz się, że masz takie atrakcje pod koniec bo wiele gorzej już nie będzie. A uczucie masakrycxzne.
    U mnie noc po 2 przespana całkiem ok, jedynie mąż o 6 chyba coś głupiego wysnil bo mnie tak przytulil przez sen że mało płuc nie wyplulam. A teraz na spacerek z futerem!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Witam Was.. ja nawet sie wyspałam na rano w kościółku obrałam ziemniaki a miesko należy dziś do męża
    Pasuje sie zaraz ogarnąć bo koło 15 mamy jechać do mojej chrześnicy na roczek hehe ale fajnie wyszło bo z bratowa smialysmy ze zaplanowalismy tak małą specjalnie że prawie wtedy co i chrześnica:P

Miłego dnia !

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejahooo
    A ja jakoś tak wstałam z dziwnym humorem. Nie wiem czy mi sie cos chce, czy nie chce, mam ochote na rosołek ale nie mam jarzyn, musze chyba skoczyć gdzieś.. ale nie chce mi sie. taka mgła za oknem brr. A wczoraj tak sie podekscytowalam kolejną mamuśką, że nie ogarnelam do końca nie poprasowałam chyba musze sie za to zabrać...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów