Strona 2855 z 10091
Pokaż wyniki od 28,541 do 28,550 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Cześć dziewczyny.

Nie było mnie cztery dni a tu tyle stron.
    Miałam jednak bardzo ważny powód.
    16 grudnia o 17.30 przyszła na świat nasza córeczka Paulinka z wagą 2250 g i 47 cm długa.
    Gratulacje!!!! Chwal się jak było i co u Was!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.

16 grudnia o 17.30 przyszła na świat nasza córeczka Paulinka z wagą 2250 g i 47 cm długa.
    Gratulacje !!!!

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cześć dziewczyny.

OOOO!!! to jednak Ty jestes nr 5 Gratulacje jak sie czujesz?jak Paulinka? czekamy na zdjęcie!!! duuuzo zdrowka dla Was, ależ z Twojej córeczki musi byc kruszynka :* buziaki od cioci! (zazdroszcze, ze jestes juz po )

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Beatka chłopaki rozkoszne, niech zdrowo rosną!

Pati Ty nasza forumowa artystko, normalnie bomba te świeczuszki!!

Madzia pytałaś o aparat. Ja mam Canon Powershot sx200is i szczerze to przymierzam się do kupienia jakiegoś lepszego aparatu, taka lustrzanka właśnie mi się marzy Zwłaszcza teraz jak ciągle pstrykam zdjęcia Natalce. A ten mój CZASAMI zrobi ładne zdjęcie, teraz lepsza technologia już jest w tych wszystkich telefonach

Daria Wszystkiego naj naj najlepszego!
    Ja podczas pakowania torby też miałam taki problem i tu pisałam do Dziewczyn jak one się pomieściły :P W efekcie końcowym miałam walizeczkę ze swoimi rzeczami (koszule, klapki, 2 ręczniki, 2 paczki podpasiorów z Belli, majty jedno i wielorazowe, podkłady na łóżko, kosmetyczne wypchaną głównie miniaturami i chyba tyle). Nie miałam papci, szlafroka, poduszki, ręczniki papierowe później kupił mi Mąż, wodę tak samo. W ogóle jak mi czegoś brakowało to mi sukcesywnie dowozili
    Ostatnio edytowane przez cotton ; 19-12-15 o 20:22

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Powiem Wam, że gdybym miala brac do szpitala to wszystko, co Wy, to tez bym sie nie spakowala! ja biore tylko rzeczy potrzebne na juz! reszte dostae w szpitalu...wode juz mam spakowana w torbie i zgodnie z zaleceniem kolezanki kupilam taka ze smoczkiem, zeby sie nie zachłysnąć! chociaz nie wiem, czy tu tez nie daja czasem pic gdybym poprosila...raczej tak...
    Ta moja kolezanka o ktorej kiedys wspominalam, co miala termin 3 tyg przede mną (na 10-12) jutro na 9 rano jedzie do szpitala na wywoływanie, bo na Swięta juzchce byc w domu, ale ona rodzi w DE.
    Dziś mężowi troche wjechałam na psyche z tymi deserkami, a On mi mowi, ze w jakims polskim filmie bylo, ze przed porodem nie wolno! No rece mi opadly!!! pokazałam wpis, którejś z Was (już nie wiem, która to pisała), że lekarz zalecił duuuzo sexu hihi i mam nadzieje, ze dzisiaj cos z tego da, bo sie tylko usmiechał hihi niech wreszcie ruszy Ninke, może zechce wyjść i zobaczyc stwórcę :P hihi
    mój patrzy teraz mecz, a ja na kompie, wypiłam sobie barszczyk czerwony. dziewczyny macie tez takie problemy z w-c? no kurcze ja ide czasem co 2 dni, dzis chodze i nic załamac się można i wydaje mi sie, ze przez to tez hemoroid sie zrobił ;(
    Jakby u nas to dawali to pewnie też by tyle tego nie trzeba było brać ale co zrobić :-)
    Może musisz bardziej pokusić męża hihi :-)

Pati nie cykaj ja też już opędzlowalam całą czekoladę!

O mnie
    Nie pijcie dużo przy porodzie. U mnie młoda nie mogła wyjsć bo miałam pełen pęcherz a nie mogłam się załatwić i musiałam być cewnikowania

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Wiolu serdeczne gratulacje! Kolejna grudnióweczko-stycznióweczka Dużo Zdrówka dla Was!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny lista juniorków nam się mnoży normalnie, ale wszystko jest aktualizowane!!! nie mam zdjęć bejbików od: Marg, Boróweczki, Gosi no i Widar matko juz 8 mamusiek sie rozpakowało O KTÓRYCH WIEMY no i dopiero 19.... grudzien... haha :d
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Tosienka87 tak mój lekarz rownież zalecał sex. Podobno przyspiesza poród i właściwości nasienia powodują zmiękczenie szyjki

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Poród był troszkę długi. Wody zaczęły odchodzić mi o 6 rano. Mąż tyle co dojechał do pracy a już musiał wracać.
    Na początku skurcze były słabe, dopiero po 14 przybrały na sile po skakaniu na piłce.Po 16 leżałam już pod ktg na sali porodowej. Bardzo pomogła mi obecność męża, który bardzo mnie wspierał i dodawał sił.
    Trafiliśmy na bardzo fajną zmianę położnych, które były bardzo życzliwe i z dużą cierpliwością.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151217_135739.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	84.3 KB
ID:	92980  
    Ostatnio edytowane przez widar ; 06-09-16 o 20:52

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów