Strona 2853 z 10044
Pokaż wyniki od 28,521 do 28,530 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    kurde tak mowicie, ze sie nie miescicie, a ja za to mam nawet troche luzu i sie teraz boje, ze czegos nie mam czy cos :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Aaaa Daria i tak, na gorącym kleju, pelno tych nitek teraz wszedzie mam bo on sie tak ciagnie haha
    Też go miałam kupić ale kurde nie po drodze mi do bricomarche chyba męża wyślę bo obok pracuje i też udekoruje moja świeczkę :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    kurde tak mowicie, ze sie nie miescicie, a ja za to mam nawet troche luzu i sie teraz boje, ze czegos nie mam czy cos :P
    Tej no sama nie wiem czy dobrze się spakowalam niby wg listy...
    Pampersy 1 + chusteczki nawilżane
    Kapcie i klapki pod prysznic
    Ręcznik i Szlafrok
    Dwie koszule nocne plus jedna do porodu
    Wkłady poporodowe x2 czyli te podpaski z canpola + podkłady pod łóżko (5 szt)
    Wkładki laktacyjne
    Siatkowe gacie i bawełniane + stanik
    Szczotka, grzebień, szampon, żel, pasta, szczoteczka

Brakuje mi octenisept, sztućce, bepanthen, i zastanawiam się czy brać od razu rzeczy do dziecka czy lepiej jak mi mąż dowiecie

O czymś zapomniałam?

O mnie
    No gdzie polazlyscie jak ja mam problemy egzystencjalne! Wracać ino szybko :-P myk myk :-P

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Tej no sama nie wiem czy dobrze się spakowalam niby wg listy...
    Pampersy 1 + chusteczki nawilżane
    Kapcie i klapki pod prysznic
    Ręcznik i Szlafrok
    Dwie koszule nocne plus jedna do porodu
    Wkłady poporodowe x2 czyli te podpaski z canpola + podkłady pod łóżko (5 szt)
    Wkładki laktacyjne
    Siatkowe gacie i bawełniane + stanik
    Szczotka, grzebień, szampon, żel, pasta, szczoteczka

Brakuje mi octenisept, sztućce, bepanthen, i zastanawiam się czy brać od razu rzeczy do dziecka czy lepiej jak mi mąż dowiecie

O czymś zapomniałam?
    Ładowarka do telefonu, ręcznik papierowy, ja brałam jeszcze 2 małe wody mineralne. I rzeczy dla małej spakowałam bo chcę żeby ją w moje ubranka ubrali a nie szpitalne. Jedynie na wyjście przygotowuję mojemu żeby przywiózł.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Na naszej stronie jest lista napewno. Ja jeszcze biorę skarpetki, gumkę do włosów, i poduszkę do karmienia, ale zamierzam na niej siedzieć :P

O mnie
    Ładowarkę i wodę chce zabrać w dniu porodu, zastanawiam się nad aparatem ale ja mam dużą lustrzankę i nie wiem czy dobry pomysł brać tego kloca do szpitala.
    Wiem że jest lista na stronie i wg niej się kieruje ale ja wolę i tak od Was to usłyszeć hihihi ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ładowarkę i wodę chce zabrać w dniu porodu, zastanawiam się nad aparatem ale ja mam dużą lustrzankę i nie wiem czy dobry pomysł brać tego kloca do szpitala.
    Wiem że jest lista na stronie i wg niej się kieruje ale ja wolę i tak od Was to usłyszeć hihihi ;-)
    ale ja tą liste układałam wg tego co tu pisałyśmy więc to NASZA! osobista lista hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Witam się wieczorową porą!
    Daria, sto lat!
    Beata ależ przystojniaki!!!
    Gosiu czekamy na info, gratulacje!
    No i nie będę 7, nic się nie stało 17 i nic się nie dzieje dziś choć we wtorek fryzjer był. Dzisiaj bylam u kosmetyczki. Może to coś da? Chociaż już się smialam, że ma pewnie na szarym końcu zostanę i tyle z tego rozpakowywania.
    Tak poza tym nic mi się nie chce i tyle... Na szczęście niewiele muszę robić i bezczelnie to wykorzystuje o! Dzisiaj uczylam się zawijania dziecka w kocyk na bogu ducha winnej pluszowe j zyrafce. Wygląda tak rozkosznie, że ją w tym kocyku zostawilam i rodzina ma ubaw.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki
    Pati niezwykłe te świeczki, spokojnie mogłabyś konkurować z wyrobami pepco, home & you czy innym z artykułami dekoracyjnymi
    Darunia padłam po opisie pakowania prezentów hihihi
    Dzisiaj dużo porobiłam, i garderobę ogarnęłam, zrobiłam przetasowania w letnich ciuchach, posegregowałam wszystko w łazience, ale miałam jakiś mały kryzys i nagle siły mi opadły, jakby uciekło ze mnie powietrze :/ Teraz siedzimy sobie i oglądamy tv. Poduszkę do karmienia ma mi Mężuś przywieźć, a jeżeli chodzi o siedzenie to ja mam taką podusię pluszową pod kark na długie trasy i myślę, że też spełni swoją rolę i przyniesie ulgę. Ubranka dla dzidziusia też spakowałam od razu. W sumie to muszę tylko dołożyć malutkie śpioszki co kupiłam teraz w Smyku i komisie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów