Strona 285 z 10044
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez gAndzia19 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny
    . Jestem z forum luty 2016, z racji tego, ze mam termin na 2 lutego raczej na moim forum ze wszystkim jestem pierwsza i brakuje mi odniesienia. Mam do Was prośbę, czy mogłybyście mi napisać tętna waszych bobasów w okolicach 11 tygodnia? Z góry dzięki.
    Bede w domku to sprawdze :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Mam nadzieje dziewczyny ze chociaz Wy spedzacie jakos milo ta niedziele :-*

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    cześć Dziewczynki mnie już ogarnęła przedślubna gorączka. powoli wszystko dopinane na ostatni guzik waga od trzech tygodni bez zmian, mimo to zaokrąglam się coraz bardziej a co do nocnych wędrówek, to ja zauważyłam, że chodzę rzadziej jak śpię na którymś boku. znacznie częściej chodziłam do łazienki w nocy jak spałam na plecach albo pół na brzuchu pół na boku. teraz jakoś nie mogę tak uleżeć i do łazienki chodzę tylko raz ok 4-5. ale nie wiem czy to dlatego, może Dzidziuś się po prostu przesunął i już na pęcherz nie naciska? nie mogę się doczekać kiedy go znowu zobaczę wizytę mam dopiero 21. ciekawe czy gin zrobi mi prezent ślubny i zdradzi mi płeć Dzidziusia
    Niecałe dwa tygodnie do naszego ślubu!!!
    Wszystko już gotowe? U mnie jeszcze nie. Dziś głowa mi pęka i chyba znów sukienki nie przymierzę.

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Pamiętam swoją ślubną gorączkę cudne wspomnienia oczywiście Kochana musisz nam pokazać się w sukni ślubnej
    Przypuszczam, że jak dzidziuś będzie współpracował to na pewno dowiesz się płeć ja mam wizytę dopiero 3 sierpnia także mam nadzieję, że wtedy również poznam tą słodką tajemnicę
    Ja reż 3 sierpnia mam poznać płeć ) - mam nadzieję!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Nie pamiętam dokładnie, nie mam przy sobie karty. Wydaje mi się ze 150 z groszem, coś mi świta 159
    Sprawdziłam. Dokładnie w 11 tygodniu tetno wynosiło 158

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Prawidłowo tętno ma spore widełki, a z tego co zauważyłam to szybciej bije jak Młode nie śpi :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Mam nadzieje dziewczyny ze chociaz Wy spedzacie jakos milo ta niedziele :-*
    My z mężem po obiadku urządziliśmy sobie drzemkę, bo jakoś słaba byłam, a później na koncercik i właśnie wróciliśmy, także dzidziuś dostał niezłą dawkę głośnej muzyki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie troche po 4 nad ranem a ja spać nie mogę. Kanapki ze smalcem i sok z aronii poszly w ruch.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a który bedziesz tydzien 21?
    według ostatniego usg to bedzie 16 tydzien i 6 dzień. niby gin mi powiedział, że ok 17 tyg będzie już widać no ale nie wiadomo. potem mam wizytę 3 sierpnia więc długo też czekać nie będę.

Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Niecałe dwa tygodnie do naszego ślubu!!!
    Wszystko już gotowe? U mnie jeszcze nie. Dziś głowa mi pęka i chyba znów sukienki nie przymierzę.
    no u mnie już prawie wszystko. zostało nam tylko zamówić chlebek co nas rodzice na sali weselnej witają, i kwiaty żeby rodzicom podziękować. kupić wina, piwa i drinki na sale. tak to wszystko już mamy załatwione, tylko trzeba będzie na sale zawieźć. no i oczywiście kieckę i garnitur odebrać... ostatni tydzień mamy tak napięty, że nie wiem jak ja to zrobię żeby nie zwariować. teraz jeszcze trochę luzu jest. na szczęście. choć i tak z nerwów już spać nie mogę, a jak już zasnę to mi się śni ślub albo wesele i że rodzić zaczynam... eh... a jak Wasze przygotowania? z tego co pamiętam było nas trzy?

Senior Member Awatar gAndzia19
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-02 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny! Mój miał ostatnio 176, tak jak piszecie widełki sa spore, znajduje 140-160 ale i do 180. Lekarz powiedział, ze nie jest za wysokie, ale same wiecie, jak sie człowiek martwi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów