Strona 2837 z 10058
Pokaż wyniki od 28,361 do 28,370 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Kamila wdzystkiego, co najlepsze! Szybkiego rozwiazania

Beatka gratulacje! Czekamy na dalsze wiesci

Pati, ale sie usmialam z tego demota xD ja nie mam spakowanej torby

Cotton sliczna ta Twoja niunia. Wloski super!

A ja dzis na randce bylam zjedlismy sushi! Nawet na jutro zostalo
    Ostatnio edytowane przez Betty09 ; 18-12-15 o 22:40

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    A dziękujemy, czujemy się dobrze i jakoś sobie radzimy Teraz to Natala dużo śpi, pewnie niedługo się to zmieni Z kąpielami dochodzimy do wprawy, działamy razem z Mężem. A tak w ogóle to można siedzieć i tylko patrzeć na to słodkie Maleństwo <3

Załącznik 92938

A teraz idziemy się karmić
    O mama niedługo będzie kiteczki robić Natalce

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Boskie włoski a maleńka cudowna :*
    Ja już tez uciekam spac...pewnie pooglądam troche sufit, ale juz sie przyzwyczaiłam...ciekawe, czy rano równiez obudzi mnie taki ból brzucha jak dzisiaj?!
    Zyczę słodkich snów, niech nam wszystkim przysnią sie nasze Maleństwa, które już niedługo bedziemy tulić
    Dobranoc!!!!!!!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

No to czas na moja relację
    Od kilku dni tylko bym spala i jadla. A wczoraj wstalam juz o 5 rano jak nowonarodzona (zupełnie odwrotnie w stosunku do pierwszego porodu). I miałam od cholery energii. Cos tam mnie bolalo krocze bardziej niż zawsze, ale jak zmoenilam pozycje bylo ok. Wizytę miałam na 11.40. W drodze do samochodu zlapal mnie skurcz. Mysle sobie nie pierwszy i nie ostatni. Wsiadamy do auta i na wizytę. Kurde ledwo idę tak plecy mnie bolały. Wchodzę na fotel i słyszę ze znowu szpital. Mowie do doktorka "no bez jaj, święta idą". A on na to ze na święta to ty w domu będziesz ale z chłopakami. Rozwarcie na dwa palce, miednicowy w kanale, odszedl krwawy czop. Zeszlam do męża do auta i mowie ze rodzic będę. No to on chce torbe brać. Moment! Najpierw do maca. Musze sie najesc bo później nie dostane. Wracamy do szpitala. Przyjęcie, badanko, usg. No i skurcze nabierają mocy. Wszystkie krzyżowe. No ale może się zatrzyma. O 16 juz czekałam na porodówce. Znieczulenie dostałam zzo. Pierwszy urodził sie Karol. Miał bardzo dużo wód. Arturek byl owinięty wokół szyi pępowiną. Byly jakies problemy z macicą ale tak mnie cieszyl ich wrzask, ze nie skupilam sie co lekarz mowil. Wycalowalam chłopaków. W pierwszej wersji tylko Karol miał trafić do inkubatora. Ale Artur ostatecznie tez dostał. Są na wczesniakach. Panowie identyczni, Karol ms znamię na nodze po mamie . Karol miał podłączony tlen do inkubatora. Na godz 20 ich stan dobry, stabilny. Więcej dowiem sie jutro rano. A co do samego cc. Nie chce tego powtarzać. Przezylam 7 godzin skurczy i bol po cc. Teraz juz fajnie bo mogę sie ruszać. Ale to uczucie bezwładności jest okropne. Wiecej napisze okolo poludnia

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    No to czas na moja relację
    Od kilku dni tylko bym spala i jadla. A wczoraj wstalam juz o 5 rano jak nowonarodzona (zupełnie odwrotnie w stosunku do pierwszego porodu). I miałam od cholery energii. Cos tam mnie bolalo krocze bardziej niż zawsze, ale jak zmoenilam pozycje bylo ok. Wizytę miałam na 11.40. W drodze do samochodu zlapal mnie skurcz. Mysle sobie nie pierwszy i nie ostatni. Wsiadamy do auta i na wizytę. Kurde ledwo idę tak plecy mnie bolały. Wchodzę na fotel i słyszę ze znowu szpital. Mowie do doktorka "no bez jaj, święta idą". A on na to ze na święta to ty w domu będziesz ale z chłopakami. Rozwarcie na dwa palce, miednicowy w kanale, odszedl krwawy czop. Zeszlam do męża do auta i mowie ze rodzic będę. No to on chce torbe brać. Moment! Najpierw do maca. Musze sie najesc bo później nie dostane. Wracamy do szpitala. Przyjęcie, badanko, usg. No i skurcze nabierają mocy. Wszystkie krzyżowe. No ale może się zatrzyma. O 16 juz czekałam na porodówce. Znieczulenie dostałam zzo. Pierwszy urodził sie Karol. Miał bardzo dużo wód. Arturek byl owinięty wokół szyi pępowiną. Byly jakies problemy z macicą ale tak mnie cieszyl ich wrzask, ze nie skupilam sie co lekarz mowil. Wycalowalam chłopaków. W pierwszej wersji tylko Karol miał trafić do inkubatora. Ale Artur ostatecznie tez dostał. Są na wczesniakach. Panowie identyczni, Karol ms znamię na nodze po mamie . Karol miał podłączony tlen do inkubatora. Na godz 20 ich stan dobry, stabilny. Więcej dowiem sie jutro rano. A co do samego cc. Nie chce tego powtarzać. Przezylam 7 godzin skurczy i bol po cc. Teraz juz fajnie bo mogę sie ruszać. Ale to uczucie bezwładności jest okropne. Wiecej napisze okolo poludnia
    Beatka jestes wielkawazne ze masz juz wszystko poza soba....zdrowka dla chlopczykow i sily dla mamusi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ja.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	92944 dzien dobry Ciocie

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ja.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	92944 dzien dobry Ciocie
    Sliczna Krolewna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Beatka ja to sie nie moge doczekac jak zobacze twoich chlopakow grudniako-styczniaki sa najladniejsze

Jak zejdę na dół to zrobię im fotki. Mąż mi cyknal kilka, ale oszczedze ich i jajek nie wstawie.

Co do samopoczucia to super. Troche jeszcze boli, ale za radą poloznej jak tylko znieczulenie zaczelo puszczać zaczelam ruszać nogami i przewracać sie na boki. Dzieki temu po tych kilku godzinach jak przyszly zmienić mi pościel mogłam podnieś dupsko do góry bez bólu i strachu. Pionizować będą mnie okolo 7 rano.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Jak zejdę na dół to zrobię im fotki. Mąż mi cyknal kilka, ale oszczedze ich i jajek nie wstawie.

Co do samopoczucia to super. Troche jeszcze boli, ale za radą poloznej jak tylko znieczulenie zaczelo puszczać zaczelam ruszać nogami i przewracać sie na boki. Dzieki temu po tych kilku godzinach jak przyszly zmienić mi pościel mogłam podnieś dupsko do góry bez bólu i strachu. Pionizować będą mnie okolo 7 rano.
    no bohaterka nasza nie ma co dyskutowac na swieta wrocicie do domku?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów