Strona 2831 z 10050
Pokaż wyniki od 28,301 do 28,310 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Heja Dziewczynki,
    Beatka gratulacje!!!! Jak tylko będziesz mogła to zdradź nam trochę szczegółów i pochwal się swoimi kurczaczkami.
    Tak Was nadrabiałam i czytałam o tym smyku. Zamówiłam sobie 2 paczki 2. Bo mam w domu tylko dwie. Jeda do szpitala i jedna w domciu, więc jeszcze 2 się przydadzą bo 3 też już mam 4 paczki:P Dzięki za info dziewczyny!
    No i jestem po wizycie. Młody waży 3 kg wszystkie przepływy ok, łożysko ok, rozwarcia brak, szyjka ok, ciśnienie też, wody płodowe w normie. No ale pytam go ile tych wód...no i sprawdził. Norma jest od 5-18 jakiś tam jednostek, mi wyliczył 17, więc górna granica normy:P czyli wyszło dlaczego tak mnie brzuch boli i taki twardy jak skała:/ no nie pocieszył mnie, tak będzie już do końca:P no i tylko uwaga od niego, gdybym się nie rozpakowała do 3 stycznia to żebym się od razu do szpitala stawiła (niby przez tą dużą ilość wód). Coś czuję, że jak chlusnę to będzie potop :P hahaha
    W ogóle badał mnie, dziś bez wziernika no ale normalnie i jak wróciłam do domu, patrzę a tam krew z takim jakby gęstym śluzem albo glutkiem (albo se już wkręcam, że czopem). No ale pewnie to po badaniu:/ mam nadzieję, że do jutra już nic nie będzie:/
    No i to była moja ostatnia wizyta teraz już tylko ktg u położnej w środę uff...
    Czyli jestes gotowa na rozpakowanie sie super wiwsci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Karolcia pokoj ladny

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    tak sie zastanawiam... jest któraś co nie ma spakowanej torby?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Karolina, cudny pokoik świetna ta tapeta bo to tapeta, tak?!?
    Tak tapeta, rasch Bambino 2015 ;-)
    A mebelki uwzględniające starszego bejbika bo jak wspomniałam to nie kupowalismy nowych a dalismy przemalowac stare, bo nie były absolutnie zniszczone a żal było się litej sosny pozbyć.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Tak tapeta, rasch Bambino 2015 ;-)
    A mebelki uwzględniające starszego bejbika bo jak wspomniałam to nie kupowalismy nowych a dalismy przemalowac stare, bo nie były absolutnie zniszczone a żal było się litej sosny pozbyć.
    super a meble myślałam, że są nowiuśkie...

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    a w ogóle po tym lekarzu pojechaliśmy na pizze ale była pyszna...tylko teraz ledwo się ruszam:P hehe...a później zachciało mi się mamby więc wstąpiliśmy do tesco:P ale dziś grzeszę...
    O Veronika, jak będziesz już mogła to wstaw zdjęcie Amelki popatrzymy jak się przez tydzień zmieniła Uwielbiam to Twoje "srajdolić" :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    a w ogóle po tym lekarzu pojechaliśmy na pizze ale była pyszna...tylko teraz ledwo się ruszam:P hehe...a później zachciało mi się mamby więc wstąpiliśmy do tesco:P ale dziś grzeszę...
    O Veronika, jak będziesz już mogła to wstaw zdjęcie Amelki popatrzymy jak się przez tydzień zmieniła Uwielbiam to Twoje "srajdolić" :P
    Dam zdjecie jak laptopa odzyskam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    tak sie zastanawiam... jest któraś co nie ma spakowanej torby?
    Raczej chyba takowych brakteraz to wszystko sie moze zdazyc

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A nie masz empiku gdzieś blisko? bo do empiku darmowa wysyłka chyba jest
    Nie mam właśnie :/

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    U mnie też zapasik pampersiorków 1 mam z jakies 300szt, 2 tak samo i 3 juz tez mam zakupione tez lubie chomikowac
    srajdolić- zajefajne słowo przyjmie się i u nas na pewno
    przed chwilą zjadłam sobie płatki kukurydziane z mlekiem, brzuch pobolewa, a czopa jak nie bylo, tak nie ma- ja sie go chyba nie doczekam
    ale Ninka dziś mniej aktywna niz zwykle, tzn rusza sie, ale zawsze duuuzo wiecej, moze od dzis ma ciche dni :P hihihi
    bylismy przed chwila na spacerku z pieskiem, u nas tak cieplo jak wiosna aż się chce spacerowac, wszedzie w kolo lampki i choinki, ale bez sniegu to nie to samo....jutro moja siorka jedzie do Pl- jak jej zazdroszcze, no ale jak juz pisalam, za rok sobie to odbiję

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów