Strona 2830 z 10044
Pokaż wyniki od 28,291 do 28,300 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    Kamila, sto lat!!!
    Beata moje gratulacje! Toż to nie kurczaki, to rasowe koguty przy takiej masie no i w końcu się jednak rozpakowałaś, a już nikt w to nie wierzył. Daj znać jak się czujecie, i może podziel się zdjęciami przystojniaków jak ja Ci zazdroszcze!
    Patka nie rozpakowałam się, a szkoda... ale jest nadzieja, bo do męża się wczoraj śmiałam, że chcę być siódma, a na razie tylko 5 mam się rozpakowało... A tu Beata szósta! Hihi, byłoby fajnie.
    A tak na poważnie wsiąkłam na dziś bo... powolutku ogarniam rzeczy i układam u Małej w pokoiku. A do tego rano na badania jechałam i normalnie czułam się do południa jakbym 0,5 litra sama wydudniła gdzieś w krzaczorach, po prostu tak mi w głowie jeździło, że makabra!
    A tu się chwalę (jak już wspomniałam, łóżko na dole u małej jest pełnowymiarowe, bo łóżeczko takie normalne ma u nas w sypialni)
    Załącznik 92928Załącznik 92929Załącznik 92930Załącznik 92931
    Karolcia cudowny pokoik Nie mogę się napatrzeć! Widzę, że też już pod większe Dzidzi szykujesz pokoik Już biureczko stoi, ładnieeee Ja też jak będę kupować meble to już na "wiekszą" córeczkę Aaaaa i śliczne klosze z Ikei - mam takie same w pokoiku Emilki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Beatko gratulacje.... Duzo zdrowka i sil dla Ciebie i dla Kurczaczkow... Piekna waga czekamy na wiesci co i jak

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    tak w ogóle nie pisałam, że zostawiłam torebke u babci, nie mam pojecia jak o niej zapomniałam, jutro mama ma ją odebrać i sobie skoczymy na kawke jutro hehe no i w każdym razie zostalam bez telefonu i moich kluczy, na szczęście mój mężczyzna pomyślał o tym i mi zostawil swoj tel na wszelki wypadek bo ja nie pomyslalam o tym w ogole no i jestem zamknięta w mieszkaniu, że jakby ktoś chciał niespodziewanie na kawke przyjechać (chociaż teraz już późno, no ale) to jak ma takie umiejętności spajdermenowskie wejść na drugie piętro przez okno to zapraszam, bo inaczej nie otworze
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Heja Dziewczynki,
    Beatka gratulacje!!!! Jak tylko będziesz mogła to zdradź nam trochę szczegółów i pochwal się swoimi kurczaczkami.
    Tak Was nadrabiałam i czytałam o tym smyku. Zamówiłam sobie 2 paczki 2. Bo mam w domu tylko dwie. Jeda do szpitala i jedna w domciu, więc jeszcze 2 się przydadzą bo 3 też już mam 4 paczki:P Dzięki za info dziewczyny!
    No i jestem po wizycie. Młody waży 3 kg wszystkie przepływy ok, łożysko ok, rozwarcia brak, szyjka ok, ciśnienie też, wody płodowe w normie. No ale pytam go ile tych wód...no i sprawdził. Norma jest od 5-18 jakiś tam jednostek, mi wyliczył 17, więc górna granica normy:P czyli wyszło dlaczego tak mnie brzuch boli i taki twardy jak skała:/ no nie pocieszył mnie, tak będzie już do końca:P no i tylko uwaga od niego, gdybym się nie rozpakowała do 3 stycznia to żebym się od razu do szpitala stawiła (niby przez tą dużą ilość wód). Coś czuję, że jak chlusnę to będzie potop :P hahaha
    W ogóle badał mnie, dziś bez wziernika no ale normalnie i jak wróciłam do domu, patrzę a tam krew z takim jakby gęstym śluzem albo glutkiem (albo se już wkręcam, że czopem). No ale pewnie to po badaniu:/ mam nadzieję, że do jutra już nic nie będzie:/
    No i to była moja ostatnia wizyta teraz już tylko ktg u położnej w środę uff...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    tak w ogóle nie pisałam, że zostawiłam torebke u babci, nie mam pojecia jak o niej zapomniałam, jutro mama ma ją odebrać i sobie skoczymy na kawke jutro hehe no i w każdym razie zostalam bez telefonu i moich kluczy, na szczęście mój mężczyzna pomyślał o tym i mi zostawil swoj tel na wszelki wypadek bo ja nie pomyslalam o tym w ogole no i jestem zamknięta w mieszkaniu, że jakby ktoś chciał niespodziewanie na kawke przyjechać (chociaż teraz już późno, no ale) to jak ma takie umiejętności spajdermenowskie wejść na drugie piętro przez okno to zapraszam, bo inaczej nie otworze
    hihihi zakręcona

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    Kamila, sto lat!!!
    Beata moje gratulacje! Toż to nie kurczaki, to rasowe koguty przy takiej masie no i w końcu się jednak rozpakowałaś, a już nikt w to nie wierzył. Daj znać jak się czujecie, i może podziel się zdjęciami przystojniaków jak ja Ci zazdroszcze!
    Patka nie rozpakowałam się, a szkoda... ale jest nadzieja, bo do męża się wczoraj śmiałam, że chcę być siódma, a na razie tylko 5 mam się rozpakowało... A tu Beata szósta! Hihi, byłoby fajnie.
    A tak na poważnie wsiąkłam na dziś bo... powolutku ogarniam rzeczy i układam u Małej w pokoiku. A do tego rano na badania jechałam i normalnie czułam się do południa jakbym 0,5 litra sama wydudniła gdzieś w krzaczorach, po prostu tak mi w głowie jeździło, że makabra!
    A tu się chwalę (jak już wspomniałam, łóżko na dole u małej jest pełnowymiarowe, bo łóżeczko takie normalne ma u nas w sypialni)
    Załącznik 92928Załącznik 92929Załącznik 92930Załącznik 92931
    Karolina, cudny pokoik świetna ta tapeta bo to tapeta, tak?!?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Heja Dziewczynki,
    Beatka gratulacje!!!! Jak tylko będziesz mogła to zdradź nam trochę szczegółów i pochwal się swoimi kurczaczkami.
    Tak Was nadrabiałam i czytałam o tym smyku. Zamówiłam sobie 2 paczki 2. Bo mam w domu tylko dwie. Jeda do szpitala i jedna w domciu, więc jeszcze 2 się przydadzą bo 3 też już mam 4 paczki:P Dzięki za info dziewczyny!
    No i jestem po wizycie. Młody waży 3 kg wszystkie przepływy ok, łożysko ok, rozwarcia brak, szyjka ok, ciśnienie też, wody płodowe w normie. No ale pytam go ile tych wód...no i sprawdził. Norma jest od 5-18 jakiś tam jednostek, mi wyliczył 17, więc górna granica normy:P czyli wyszło dlaczego tak mnie brzuch boli i taki twardy jak skała:/ no nie pocieszył mnie, tak będzie już do końca:P no i tylko uwaga od niego, gdybym się nie rozpakowała do 3 stycznia to żebym się od razu do szpitala stawiła (niby przez tą dużą ilość wód). Coś czuję, że jak chlusnę to będzie potop :P hahaha
    W ogóle badał mnie, dziś bez wziernika no ale normalnie i jak wróciłam do domu, patrzę a tam krew z takim jakby gęstym śluzem albo glutkiem (albo se już wkręcam, że czopem). No ale pewnie to po badaniu:/ mam nadzieję, że do jutra już nic nie będzie:/
    No i to była moja ostatnia wizyta teraz już tylko ktg u położnej w środę uff...
    to super, że z Dzidziusiem wszystko ok to chyba delikatne krwawienie pod koniec ciąży po badaniu to norma chyba. i widzę, że też jesteś chomiczek skoro już trójeczki masz kupione

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    to super, że z Dzidziusiem wszystko ok to chyba delikatne krwawienie pod koniec ciąży po badaniu to norma chyba. i widzę, że też jesteś chomiczek skoro już trójeczki masz kupione
    chyba jestem:P lubię być przygotowana

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A jak bys rodzic zaczela to bys skala prosto na nosze hahaha

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Karol ur o godz 18.10 waga 2200g
    Artur ur o godz 18.11 waga 2250g

Więcej napisze później jak mąż na wcześniaki zjedzie.
    Beatko witamy krolewiczow na swiecie

Gratuluje!!!

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów