Strona 2815 z 10066
Pokaż wyniki od 28,141 do 28,150 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    ja mam jakies wewnetrzne przekonanie , ze urodze 3 stycznia - tak mi jakos intuicja mówi
    ha to mój termin:P chociaż nie wiem czy dotrzymam:P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    jak tak dalej pójdzie to połowa forum w grudniu urodzi :P
    Ja chyba też bede grudniowa, brzuch niski, skurcze częste, w zeszła sobote byłam na IP gdzie skurcze 70%, ale poszłam do domu dostałam Salbutamol i jakoś tydzien leciał, po tym zacxzeło mi tetno skakac do 105-110,i przerwałam, i skurcze się nasiliły, dziś lekarz kazał jeszcze brać lek az skoncze 36 tydzien a potem zobaczymy, niby to tetno nie szkodzi małemu uspokoił mnie....ale mam obserwowac ruchy...jedno dobrze ze to skurcze taki nie bolesne, szyjka długa i twarda 5 cm...ehhh....zobaczymy co to bedzie juz w srode wizyta...gdybym wiedziala ze mały na tylko dojrzały bedzie to bym mogła juz w przyszlym tyg 36 rodzic...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    eh... tak gadamy o tych terminach a mnie aż ściska, żeby za karty złapać. leżą sobie na półeczce i mnie wabią... "Chodź, postaw nas, powiemy ci...." eh...

a jak tam Wasze Kruszynki, kopią dziś mocno?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    eh... tak gadamy o tych terminach a mnie aż
    ściska, żeby za karty złapać. leżą sobie na półeczce i mnie wabią... "Chodź, postaw nas, powiemy ci...." eh...

Karty? potrafisz cos takiego?

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    mnie przepowiadają, że urodzę w niedzielę (sama też jestem niedzielna) akurat 3 to niedziela

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    eh... tak gadamy o tych terminach a mnie aż ściska, żeby za karty złapać. leżą sobie na półeczce i mnie wabią... "Chodź, postaw nas, powiemy ci...." eh...

no coś Ty?!? wróżysz?!?:P mała czarownica?
    Dziś naliczyłam już 7 serii ruchów (zapisuję w takiej tabelce). Więc w sumie nawet ruchliwy dziś. Bo zazwyczaj 10 ruch odczuwam ok 20.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Ja chyba też bede grudniowa, brzuch niski, skurcze częste, w zeszła sobote byłam na IP gdzie skurcze 70%, ale poszłam do domu dostałam Salbutamol i jakoś tydzien leciał, po tym zacxzeło mi tetno skakac do 105-110,i przerwałam, i skurcze się nasiliły, dziś lekarz kazał jeszcze brać lek az skoncze 36 tydzien a potem zobaczymy, niby to tetno nie szkodzi małemu uspokoił mnie....ale mam obserwowac ruchy...jedno dobrze ze to skurcze taki nie bolesne, szyjka długa i twarda 5 cm...ehhh....zobaczymy co to bedzie juz w srode wizyta...gdybym wiedziala ze mały na tylko dojrzały bedzie to bym mogła juz w przyszlym tyg 36 rodzic...
    będzie dobrze, tylko się niepotrzebnie nie denerwuj. a Mały jak będzie gotowy sam da znać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    no coś Ty?!? wróżysz?!?:P mała czarownica?
    Dziś naliczyłam już 7 serii ruchów (zapisuję w takiej tabelce). Więc w sumie nawet ruchliwy dziś. Bo zazwyczaj 10 ruch odczuwam ok 20.
    jak Ty te ruchy liczysz? że 10 dopiero o 20? moja jak się ruszać zaczyna to w góra 5 minut 10 ruchów naliczę. dlatego rano tak panikowałam, że w przeciągu godziny może ze 2 razy się ruszyła.

ano wróżę. z tarota i z klasyków, ale w ciąży nie wolno bo się złą energię na Dzidziusia ściąga. tylko to mnie powstrzymuje, a tak mnie ostatnio ciągnie, że nie wiem...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    ha to mój termin:P chociaż nie wiem czy dotrzymam:P
    zaciskamy nogi i dotrzymamy

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    wróżę. z tarota i z klasyków, ale w ciąży nie wolno bo się złą energię na Dzidziusia ściąga. tylko to mnie powstrzymuje, a tak mnie ostatnio ciągnie, że nie wiem...[/QUOTE]

jak sie ściąga złą energię to na logikę chyba ten tarot nie jest dobry?? ja bym unikała tego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów