Strona 2806 z 10065
Pokaż wyniki od 28,051 do 28,060 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Baba Jadzia wspólnik mojego Męża poleciał niespodziewanie do Tajlandii, a jest meeega fanem gwiezdnych wojen i bilety na dzisiejszą premierę dla całej rodziny kupił jak była przedsprzedaż. i Mój na tym skorzystał, dzisiaj też na to idzie z moim bratem i przyjacielem, bo ja bym nie wysiedziała tyle, a to jest pokaz w 3D (nie wiem czy nawet normalnie gdzieś puszczają czy teraz to tylko 3d ;p) i boję się nawet jak mała zareaguje na te dźwięki i w ogóle wolę zostać w domu a i mają od niego takie czapki jody http://www.funkydiva.pl/wp-content/u...rs-costume.jpg hihihi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ale mam zły dzień od wczoraj. Moja mała tez się nie ruszała. Piłam wodę, zjadlam tonę krowek i nic, no mooze taki mały jeden delikatny ruch po tych krowkach.. juz chciałam jechać do szpitala ale mąż mówi ze wieczorem będzie miała więcej siły i faktycznie jak juz byłam w łóżku to zaczęła tańczyć do tego dopadł mnie dół, że już coraz brzydsza się robie :/ a na deser wieczorem sprawdziłam wyniki gbs.. i co? Wynik dodatni. Nosz kur... wiem ze pisalyscie, że to nie tragedia ale aż mi się płakać chciało. Myślałam że chociaż to mnie ominie..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hej dziewczyny, ale mam zły dzień od wczoraj. Moja mała tez się nie ruszała. Piłam wodę, zjadlam tonę krowek i nic, no mooze taki mały jeden delikatny ruch po tych krowkach.. juz chciałam jechać do szpitala ale mąż mówi ze wieczorem będzie miała więcej siły i faktycznie jak juz byłam w łóżku to zaczęła tańczyć do tego dopadł mnie dół, że już coraz brzydsza się robie :/ a na deser wieczorem sprawdziłam wyniki gbs.. i co? Wynik dodatni. Nosz kur... wiem ze pisalyscie, że to nie tragedia ale aż mi się płakać chciało. Myślałam że chociaż to mnie ominie..
    No to troche nas sie zebralo z tym dodatnim gbsem... Wiem jak sie czulas, tez to przechodzilam, ale bedzie dobrze.. trzeba myslec pozytywnie... Dawniej sie wogole nie badalo i nikt nie mial pojecia a dzieci tez zdrowe sie rodzily bedzie dobrze

Wlasnie zauwazylam ze pieczywa nie mam... :/

Senior Member
    Whatz

O mnie
    A to jeszcze jedną historię z samochodem Wam opowiem. Kilkaset stron temu pisałam, że babcia mojego Łukasza ma 70 lat, ale jest bardzo aktywna babeczka. I jakoś 2 miesiące temu tez sobie sprawiła samochód z salonu. Bardzo jej zależało żeby teraz auto miało automatyczną skrzynię biegów, bo coś ręka zaczęła ją boleć i żeby miała parktroniki, bo mieszka w centrum Opola i codziennie jeździ samochodem w różne miejsca. I przyszło auto, babcia na parkingu z rana, póki ruchu nie było sobie ćwiczyła jazdę no i chciała wyczuć długość szerokość i w ogóle. I cofa, cofa, cofa a tu nic nie pika. Ściana coraz bliżej, ale samochód nie reaguje. Zatrzymała się dosłownie na 5 cm od murku, wychodzi i pobladła. A w salonie powiedzieli, że przyszły im akurat dwa samochody automaty i pomylili właścicieli... Gdyby babcia nie zachowała czujności skasowała my samochód w pierwszym dniu posiadania....

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!

Dziewczyny z Warszawy i okolic! Razem z mamaL&I planujemy jakieś spotkanie. Kamila proponuje weekend albo czas po świętach. Mi ew pasuje niedziela w godz. 16-20 albo po 27.12. Jakby któraś była chętna to dajcie koniecznie znać!
    Mysia88, Marg pewnie zajęte dzieciaczkami, więc może spotkanie już z maluszkami się odbędzie, jak wszystkie urodzą, ale jakby któraś miała ochotę to zapraszamy! baba_jadzia, hankaskakanka, nie wiem kto jeszcze mieszka w stolicy, wymieniam tylko osoby z listy, wiec jak kogoś pominęłam to z góry przepraszam!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No to troche nas sie zebralo z tym dodatnim gbsem... Wiem jak sie czulas, tez to przechodzilam, ale bedzie dobrze.. trzeba myslec pozytywnie... Dawniej sie wogole nie badalo i nikt nie mial pojecia a dzieci tez zdrowe sie rodzily bedzie dobrze

Wlasnie zauwazylam ze pieczywa nie mam... :/
    No musi być dobrze, ale kolejny "problem" bo konflikt tez mamy :/ jadę na pocieszenie do lumpeksu, o! A pieczywa tez jeszcze nie mam, bo w szlafroku siedzę. Musze się ogarnąć, bo Verka powie ze rozczochrana mama jestem

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Boziu juz co raz bardziej szaleja nam te hormony... Ja ostatnio chodzilam i wylam po katach, bo wmowilam sobie,ze maz mnie juz nie kocha i jest ze mna ze wzgladu na dzieci No masakra. Na szczescie w koncu powiedzialam Mu o tym i teraz stara sie pokazywac jak tylko moze,ze wcale tak nie jest Jeszcze tylko, zeby dokopal sie do pokladow cierpliwosci dla corki... Maja takie same charaktery takze mozecie sobie wyobrazic jakie dymy sa zdarzaja sie co jakis czas :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    No musi być dobrze, ale kolejny "problem" bo konflikt tez mamy :/ jadę na pocieszenie do lumpeksu, o! A pieczywa tez jeszcze nie mam, bo w szlafroku siedzę. Musze się ogarnąć, bo Verka powie ze rozczochrana mama jestem
    Tez mamy konflikt.. Eh... No tak to juz jest... Druga cora nie miala na tle czynnika rh ale grupa glowna ja nie ominela ... Teraz tez sie boje czy Roza chora nie bedzie... Ale co zrobic?? Wszystko zostawiam Bogu

Jejku to ja tez wstane co by nie straszyc haha .... Maz wyskoczy z pracy i przywiezie mi pieczywko.. Jupii no to niech nie widzi wymordowanej z sincami i szlafroku zonki... :P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jakbym siebie czytała. Też czasem zaczynam panikować jak nie czuję małej, a kilka dni pod rząd o tej godzinie się ruszała :/ też coraz gorzej się czuję w swoim ciele, a wynik po wynik gbs zadzwonię w poniedziałek :/

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,
    Ostatnio raczej podczytuję.
    Dla dziewczyn które ostatnio obchodziły urodziny spóźnione życzenia - wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania.
    A ja od wczoraj się martwię, bo mam jakieś plamienia. A w zasadzie to wygląda jak takie różowe pasemka śluzu.
    Na czop śluzowy mi to nie wygląda, bo z tego co pisałyście to taka galaretka bardziej. We wtorek miałam wizytę i wszystko ok było.
    Mała się rusza i nie wiem o co chodzi. Jedyne moje podejrzenie to że może to być po "ręcznym" badaniu lekarskim i ewentualnie od wciskania tam wielkiej tabletki w związku z infekcją. Dzwoniłam do lekarza, mam to obserwować ale jakby się zwiększała ilość to znów mam dzwonić.
    Ehhhh :/ Zawsze coś....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów