Strona 2805 z 10044
Pokaż wyniki od 28,041 do 28,050 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    http://www.rmf24.pl/goraca-linia/was...l-,nId,1941109
    o boziu.... to tutaj można powiedzieć obok mnie, wlasnie moja babcia mieszka w tym mieście. Powiem wam, że jakbym byyła w takiej sytuacji to też bym wolała umrzeć...
    Straszna tragedia dla rodziny:-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    baba_jadzia a jaki rocznik autka? bo my kupilismy sobie w tym roku auto, ale dopiero je rejestrowalismy w polsce i wymienialiśmy mega dużo rzeczy, że nas troche pochłonęło, a na olej ile wydaliśmy ojajebie. bo coś tam podobno akurat ten model passata ma feler, że tak żre olej ale zrobiliśmy to jakoś, nie znam się. No i wiem, ze cos tam w poprzednim aucie skrzyie biegów wymienialiśmy i jakbym miała w tym wymieniać to chyba bym się pociela, nie stac mnie już opony do takiego auta to jest majątek wg mnie, że hoho. Więc są plusy i minusy ogólnie kupowania w rodzinie, bo niby troche glupio teraz zwrocic komus uwage, ze mial byc taki super a obcej osobie by sie od razu zszargało opinie
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    aaaa i jak wujek jeździł, też ważne :P bo np jeszcze jak do szkoły chodziliśmy i mój właśnie dostał polóweczke od babci, no uwielbiałam ją, była taka zadbana, no nic tam sie nie działo. Tyle, że ona jeździła np tylko do pracy raz na ruski rok tym autem gdzie do pracy miala 4 minutki rowerkiem np no i jak mój zaczął jeździć do szkoly np nic, na dluzsze trasy, po innych drogach, po prostu zaczął kilometry walić takim otóż sposobem jak przez 15 lat nie było robione nic, bo śmigało jak talala tak mój musiał na raz wymienić wszystko

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    My jestesmy wierni autom francuskim i jakies takie szczescie mamy ze zupelnie nic sie nie psuje a jezdzimy od groma oby tak to zostalo bo naprawy potrafia myc mega drogie ...

Wlaczylam sobie jakis film swiateczny ake taka nuda ze na nim usnelam i standardowo tel musial mnie obudzic... Teraz dumam czy spac jeszcze czy za reszte prezentow sie zabrac i cos zjesc by pasowalo... Pogoda szara i nijaka za oknem... Bleee...
    A za tydzien juz po Wigilii bedzie, ranuski jak to zlecialo..... Szok... Tyle co test ciazowy 19 kwietnia robilam na pol godziny przed wyjsciem na zuzel a tu lada moment tulic i calowac bejbiczka juz bede... Taka mam nadzieje

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Dzien Dobry

Kamila Wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, szybkiego porodu i jak najmniej nierzespanych nocy

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam mamusie o poranku :-) my z mezem wczoraj wcześniej do domku wróciliśmy i chłopak chciał sobie pograć i się zrelaksować a skończyło się, że padł w ciuchach na łóżku i spał do 23 a potem się tylko rozebral i spał dalej heheh. Przynajmniej ja skorzystałam bo obejrzałam kilka odcinków mojego serialu :-)
    Cotton dziękuję za relacje porodu :-) przyda się. Ja ostatnio też pisałam z koleżanką o porodzie która rodziła 3 lata temu i rozmawiałam z mamą, która poradziła mi podejść do tego zadaniowo. I skupić się na tym, że mam się nie wydzierac jak boli i krzyczeć tylko tak jak mówicie z nastawieniem, że dam radę, zaraz będzie po bólu i oddychać cały czas. Ponoć jak kobieta drze ryjka to niepotrzebnie marnuje tlen i maluszek może być niedoceniany. Więc skupić się by caly czas oddychać :-) a w praktyce pewnie swoje wyjdzie.
    Dobrze, że nikt nie wygrał bo zapomniałam kupić kupon więc w sobotę mam szanse hihi ale to prawda, że nikomu lepiej nie mówić bo o mafii goniacej Cie po całej Polsce też słyszałam.
    Kamila dużo zdrowia i spełnienia marzeń w dniu urodzin :-) :-* samych dobrych rzeczy :-)
    Ja Wam powiem,ze mi bylo duzo lzej przec kiedy darlam sie na caly oddzial Jedna polozna wlasnie mowila,zebym nie marnowala sil na krzyk. A inna powiedziala,ze mnie dobrze rozumie i jak tylko mi to pomaga, to bezskrepowania... Wydaje mi sie,ze kazda z nas bedzie czula jak jest lepiej.

Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    cześć Dziewczynki. ale się dziś strachu najadłam... jak co dzień budzę się ok 6 i myk siusiu lecę, kładę się z powrotem wtulam w męża i... nic... żadnego kopniaka. no to się na drug bok przekręciłam i czekam. znowu nic. no to na plecy, na siedząco, znowu na boku, na drugim... cholera nic nie kopie... mąż już chciał mnie do szpitala zabrać, ale dobra ostatnią szansę Małej daliśmy. wtulił mi się do brzucha i gada do Pannicy, żeby się łaskawie ruszyła, bo mama panikuje. i wiecie co? kopie już jak zwykle, musiała tylko z tatusiem pogadać, hehe i tekst męża najlepszy: "Spokojnie, po prostu zaspała, hehe... moja krew"
    Z moja corka bylo tak samo. Potrafila caly dzien nie drgnac. Faszerowalam sie slodyczami, cola, ruszalam brzuchem i nic.... cisza... wracal tatus z pracy wital sie z coreczka i sie zaczynala dyskoteka Takze takie coreczki tatusia.

Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    a nam sie chyba samochod zepsul... no co za pech... tydzien temu odebralismy go z naprawy ktora trwala miesiac... a wlasnie dzisiaj rano maz poszedl zawiezc malego do zlobka i wrocil do domu po 3 minutach bo mu skrzynia biegow odmowila posluszenstwa...
    samochod kupilismy pol roku temu od znajomego wujka - mial byc taki super, bezawaryjny itp a tu sie okazuje ze dupa

juz chyba lepiej kupic od kogos obcego - wtedy ma sie wiecej watpliwosci i wszystko sie dokladniej sprawdza - a tu uwierzylismy na slowo ze auto zadbane itp a jednak po pol roku nam sie sypie...
    Powiem Ci,ze chyba do auta trzeba miec szczescie. My 2 lata temu sprzedalismy mojemu szwagrowi nasze auto, ktorym jezdzilismy bez zadnych problemow. Wymienialismy tylko te czesci,ktore sie najbardzie eksploatuja. Zreszta szwagier lubi "grzebac" pod maska auta wiec widzial co i jak. I sam zaproponowal,ze odkupi. I sie zaczelo... Nagle wszystko musial naprawiac....

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    My jestesmy wierni autom francuskim i jakies takie szczescie mamy ze zupelnie nic sie nie psuje a jezdzimy od groma oby tak to zostalo bo naprawy potrafia myc mega drogie ...

Wlaczylam sobie jakis film swiateczny ake taka nuda ze na nim usnelam i standardowo tel musial mnie obudzic... Teraz dumam czy spac jeszcze czy za reszte prezentow sie zabrac i cos zjesc by pasowalo... Pogoda szara i nijaka za oknem... Bleee...
    A za tydzien juz po Wigilii bedzie, ranuski jak to zlecialo..... Szok... Tyle co test ciazowy 19 kwietnia robilam na pol godziny przed wyjsciem na zuzel a tu lada moment tulic i calowac bejbiczka juz bede... Taka mam nadzieje
    Wedlug Twojego planu to juz za tydzien bedziecie razem z Rozyczka

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamcie
    Ja z rana byłam na badaniach, bo w następnym tygodniu wizyta u diabetologa mnie czeka. Zaliczyliśmy już biedronkę i śniadanko już zjedzone. Dzisiaj mam znowu dużo energii, więc na pewno coś konstruktywnego porobię Z tym Usg to różne opinie, zbyt częste może mieć wpływ na rozwój niektórych narządów (w tym mózgu) i jest to potwierdzone badaniami niestety przeprowadzonymi na zwierzętach :/ Ale wydaje mi się, że to naprawdę musiałoby być często i długo wykonywane, nie to co na naszych badaniach. W każdym razie w Polsce lekarze bardzo często je wykonują, gdzie w innych cywilizowanych i bardziej rozwiniętych technologicznie krajach robi się tego mniej. Nasze babcie i mamy nie miały usg i też dały radę, a my to też takie pokolenie bardzo ciekawskie jest i chce żeby lekarz podejrzał co Maluszek w brzuchu wywija

Z samochodami różnie bywa :/ Wujek miał takie auto dostawcze, służyło mu fajnie, nigdy nie narzekał, potem zmienił i stare wrzucił w ogłoszenia. Zgłosił się do niego kumpel i odkupił, wujek nawet spuścił z ceny dużo więcej, aniżeli by obcemu sprzedawał, a samochód po 2 miesiącach coś w nim pierdyknęło i koleś musiał dużo kasy w naprawę włożyć i miał ogromne pretensje do wujka - telefony, oczernianie, wyrzuty :/ Wujek powiedział, ze już nigdy ani w rodzinie ani do znajomych nie sprzeda nic ;p A my jak kupowaliśmy samochód prosto z salonu to nam zły akumulator podpięli Wyobraźcie sobie nasze miny na parkingu pod galerią jak nie chciała nam odpalić nówka sztuka z przebiegiem 70 km....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Wedlug Twojego planu to juz za tydzien bedziecie razem z Rozyczka
    Hajaha, no tak ale bylby czad gdyby sie tak udalo hahaha
    Ale jak to moja mamusia powtarza... [COLOR=Plan gwarantuje Ci tylko to, ze masz plan )"#0000FF"][/COLOR]

O mnie
    dobra ide do tego sklepu bo sie znowu zasiedziałam

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dzien Dobry

Kamila Wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, szybkiego porodu i jak najmniej nierzespanych nocy
    Ja Wam powiem,ze mi bylo duzo lzej przec kiedy darlam sie na caly oddzial Jedna polozna wlasnie mowila,zebym nie marnowala sil na krzyk. A inna powiedziala,ze mnie dobrze rozumie i jak tylko mi to pomaga, to bezskrepowania... Wydaje mi sie,ze kazda z nas bedzie czula jak jest lepiej.

Z moja corka bylo tak samo. Potrafila caly dzien nie drgnac. Faszerowalam sie slodyczami, cola, ruszalam brzuchem i nic.... cisza... wracal tatus z pracy wital sie z coreczka i sie zaczynala dyskoteka Takze takie coreczki tatusia.

Powiem Ci,ze chyba do auta trzeba miec szczescie. My 2 lata temu sprzedalismy mojemu szwagrowi nasze auto, ktorym jezdzilismy bez zadnych problemow. Wymienialismy tylko te czesci,ktore sie najbardzie eksploatuja. Zreszta szwagier lubi "grzebac" pod maska auta wiec widzial co i jak. I sam zaproponowal,ze odkupi. I sie zaczelo... Nagle wszystko musial naprawiac....
    to u mnie podobnie z ruchami, jak Tatuś tylko przytknie mordkę do brzuska, pierwsze słowo i się zaczyna makarenaa! a historia z samochodem widzę podobna do mojej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów