Strona 2803 z 10065
Pokaż wyniki od 28,021 do 28,030 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Heja,
    i u mnie już po spaniu:-/ obudziłam się tylko raz na siusiu i teraz jak mój wyszedł do pracy. Dziś wizyta o 17.15. Zobaczymy co u Juleczka:-) mój lekarz co wizytę robi mi usg. Mówił że miesiąc to długo i dużo się może zmienić więc podgląda. Teraz spotykamy się pierwszy raz po 3 tygodniach. Ciekawe czy jeszcze jakiś termin wizyty wyznaczy:-) a w środę ktg u położnej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Czesc mamusie! pospalam do 2 i tak leze i sie wierce... mam ogromna przyjemnosc sluchac jak sasiad z dolu rozmawia na skaype wrrr kilka godzin, chociaz czlowiek nie chce sluchac to i tak wszystko slysze i to takie denerwujace, ale obiecalam sobie ze pomumo kiepskiej nocy dzielnie wstane z usmiechem na twarzy, a wieczorwm bede mogla zaliczyc dzien do udanych, oby jednak samo nastawienie duzo robi! takze za chwilke wstaje, budze mojego zeby mnie zawiozl z psem do rodzicow i lece z mamcia na wojaze sklepowe
    Ale mi dziwne odglosy dochodza z brzucha, jakies takie bulczenie, przelewanie hehee

KAMILA wszystkiego naj naj naj lepszego, duzo zdrowka, szybkiego porodu i samych slonecznych dni!!!

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Czesc mamusie! pospalam do 2 i tak leze i sie wierce... mam ogromna przyjemnosc sluchac jak sasiad z dolu rozmawia na skaype wrrr kilka godzin, chociaz czlowiek nie chce sluchac to i tak wszystko slysze i to takie denerwujace, ale obiecalam sobie ze pomumo kiepskiej nocy dzielnie wstane z usmiechem na twarzy, a wieczorwm bede mogla zaliczyc dzien do udanych, oby jednak samo nastawienie duzo robi! takze za chwilke wstaje, budze mojego zeby mnie zawiozl z psem do rodzicow i lece z mamcia na wojaze sklepowe
    Ale mi dziwne odglosy dochodza z brzucha, jakies takie bulczenie, przelewanie hehee

KAMILA wszystkiego naj naj naj lepszego, duzo zdrowka, szybkiego porodu i samych slonecznych dni!!!

Moi sąsiedzi ostatnio głośno słuchają kolend:-P no ale słuchawki Twoim by się przydały:-P

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry
    Cotton fajnie ze znalazlas czas i zrelacjonowałas nam porod i gratuluje raz jeszcze, zdrowka dla was.

a ja tez nie spie od godziny, juz mnie przeczyscilo mam wizyte i sie stresuje, mam miec dzis amnioskopie badanie wód płodowych niby nie boli alei jak pomysle, ze bedzie mi ładowal cos tam gleboko, to az mnie z nerwow brzuch boli no i rozwolnienie murowane ehh Miłego dnia zyczę

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    Witam i ja nocka nie przespana i poraz pierwszy nie wiem dlaczego??
    no cóż trudno
    co do pieluszek jednorazowych to ja już kupiłam te rosmanowskie bo są tanie i lepsze od tych z biedry
    owszem są sztywne ale za to nie trzeba podwójnie pieluchowac ( ochrona bioderek) a nocke spokojnie przetrwają i sucha pupa jest nie to co po dadach o huggisach nie wspomne bo przeciekają , te z lidla też kiepskie bo trzeba cześciej zmieniać , pampersy ok ale drogie a po co przepłacać

co do wizyt u lekarza to niektórzy z racji usg umawiają się z pacjentkami co 1,5 miesiąca bo częste usg może szkodzić dziecku ale wiadomo jak ciąża przebiega prawidłowo. ja z racji tego własnie specjalnie chodze na kase chorych żeby nie mieć tak czesto usg bo na nfz należy się tylko 3 razy a to badanie wykonuję się zaledwie od 10 lat więc jest młode i nie wiadomo jakie skutki niesie na prrzyszłość , ale kazdy robi jak chce
    Ja czytałam ze USG w ogóle nie jest szkodliwe dla dziecka. W moim przypadku na wizycie lekarz zawsze robi USG a miałam wizyty co 3-4 tygodnie. Teraz co ok 10 dni. Ale wiadomo każdy robi pp swojemu jak słusznie zauważyłaś
    Myślę że ilość wizyt na NFZ nie jest podyktowana ograniczaniem badania usg ale po prostu minimalnym standardem opieki kobiety w ciąży (co też ma.znaczenie np przy becikowym ) Sadze ze nawet jak na NFZ chodzisz to jednak lekarz prowadzący ciążę umawia się z pacjentka częściej niż raz na kwartał.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie o poranku :-) my z mezem wczoraj wcześniej do domku wróciliśmy i chłopak chciał sobie pograć i się zrelaksować a skończyło się, że padł w ciuchach na łóżku i spał do 23 a potem się tylko rozebral i spał dalej heheh. Przynajmniej ja skorzystałam bo obejrzałam kilka odcinków mojego serialu :-)
    Cotton dziękuję za relacje porodu :-) przyda się. Ja ostatnio też pisałam z koleżanką o porodzie która rodziła 3 lata temu i rozmawiałam z mamą, która poradziła mi podejść do tego zadaniowo. I skupić się na tym, że mam się nie wydzierac jak boli i krzyczeć tylko tak jak mówicie z nastawieniem, że dam radę, zaraz będzie po bólu i oddychać cały czas. Ponoć jak kobieta drze ryjka to niepotrzebnie marnuje tlen i maluszek może być niedoceniany. Więc skupić się by caly czas oddychać :-) a w praktyce pewnie swoje wyjdzie.
    Dobrze, że nikt nie wygrał bo zapomniałam kupić kupon więc w sobotę mam szanse hihi ale to prawda, że nikomu lepiej nie mówić bo o mafii goniacej Cie po całej Polsce też słyszałam.
    Kamila dużo zdrowia i spełnienia marzeń w dniu urodzin :-) :-* samych dobrych rzeczy :-)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Niedotleniony a nie niedoceniany heheh ten słownik :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczynki. ale się dziś strachu najadłam... jak co dzień budzę się ok 6 i myk siusiu lecę, kładę się z powrotem wtulam w męża i... nic... żadnego kopniaka. no to się na drug bok przekręciłam i czekam. znowu nic. no to na plecy, na siedząco, znowu na boku, na drugim... cholera nic nie kopie... mąż już chciał mnie do szpitala zabrać, ale dobra ostatnią szansę Małej daliśmy. wtulił mi się do brzucha i gada do Pannicy, żeby się łaskawie ruszyła, bo mama panikuje. i wiecie co? kopie już jak zwykle, musiała tylko z tatusiem pogadać, hehe i tekst męża najlepszy: "Spokojnie, po prostu zaspała, hehe... moja krew"

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Daria hihi ja miałam dokładnie taki sam plan, po cichutku, na spokojnie sobie oddychać, ehee, niestety to i w przenośni i dosłownie było "silniejsze" ode mnie

Miłego dnia dla wszystkich Mamus, bez żadnych dolegliwości

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ja czytałam ze USG w ogóle nie jest szkodliwe dla dziecka. W moim przypadku na wizycie lekarz zawsze robi USG a miałam wizyty co 3-4 tygodnie. Teraz co ok 10 dni. Ale wiadomo każdy robi pp swojemu jak słusznie zauważyłaś
    Myślę że ilość wizyt na NFZ nie jest podyktowana ograniczaniem badania usg ale po prostu minimalnym standardem opieki kobiety w ciąży (co też ma.znaczenie np przy becikowym ) Sadze ze nawet jak na NFZ chodzisz to jednak lekarz prowadzący ciążę umawia się z pacjentka częściej niż raz na kwartał.
    oczywiście że chodze czesciej bo początkowo co tydz potem co 3 potem co 4 a teraz pod koniec co 3 i co 2 tyg ale nie zawsze jest usg i o to mi chodziło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów