Strona 2802 z 10063
Pokaż wyniki od 28,011 do 28,020 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    czyżby moja pannica się nie
    obróciła hmmm bo właśnie jak ma czkawicę to podskakuje w rytm brzuszek po lewej stronie u góry...
    chyba tego poniedziałku się nie doczekam ... tak sobie gdybam codziennie i obserwuje, mój się śmieje, że jednego dnia stwierdzam, że odwrócona a następnego, że nie
    Hmmm zanim ten poniedzialek bd z tego co mi zawsze na usg pokazuje to moja lezy glowka w dol i tak by sie zgadzalo z ta czkawka .. bo akurat w tym miejscu by mogla byc.. ja to mam jeszcze wizyte tak pozno bo o 16

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hmmm zanim ten poniedzialek bd z tego co mi zawsze na usg pokazuje to moja lezy glowka w dol i tak by sie zgadzalo z ta czkawka .. bo akurat w tym miejscu by mogla byc.. ja to mam jeszcze wizyte tak pozno bo o 16
    moja na 13.20, byle żeby Nam zleciało do tego poniedziałku. Jutro piąteczek więc nie jest najgorzej.
    Ja uciekam w pióra, może uda się chwilkę pospać, mój zasnął w salonie więc zamykam drzwi żeby nie słyszeć chrapolenia dobrej nocki mamcie

Junior Member
    andziusia91

O mnie
    najszcześliwsza mama na świecie 2 dzieci :)
    hej mamuski pisze z nietypowa sprawa mam do sprzedania ciuszki po mojej ksiezniczce 0-74 z gory zaznaczam ze nie sa to spiochy pajace itp. sprzedaje bluzeczki, body, sukieneczki, spodnie, leginsy i spodniczki mam tez czapki.gdyby ktoras z was bylaby zainteresowana prosze o wiadomosc e-mail odesle wraz z wycena max 5zł/szt pozdrawiam!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ehhh ta moja mała królewna. Tak to cały dzień focha miała i się nie ruszała, o tym, że jeszcze tam jest to się z czkawki dowiedziałam, bo inaczej to już można było zacząć panikowac. Ale teraz jest noc, więc najlepszą porą na tańczenie lambady. Ale jak! Normalnie zaraz ta swoją wille z basenem rozniesie. Takie to słodkie i kochane. Ale na wyjście się nie da namówić, pomimo tego, że pokoik gotowy :-P

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    noo.. dziś moja warta bezzsenności..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja spac nie moge.... Usnelam o 22 i koniec dobrego.. Lobuz rozsadza mi lewa strone nadbrzusza przy zebrach... Tak mnie boli, ze nie idzie lezec o spaniu nie mowiac do tego skurcze.. I tak sobie siedze i kwicze...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Monika to powartuje z Toba
    Mialam Ci pisac, ze masz przynajmniej problem z pomyslem co kupic mezowi pod choinke... Wystarczy zdalnie sterowana zabawka i chlopina bedzie przeszczesliwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Widze ze spac nie mozecie i pilnujecie foruma my wykapani ,wytuleni lezymy w lozku ale zaraz koniec tego dobrego i Amelka idzie do swojej ulubionej kolyskija ogladne cos bo tak kolo 22 musze sie doic

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witam i ja nocka nie przespana i poraz pierwszy nie wiem dlaczego??
    no cóż trudno
    co do pieluszek jednorazowych to ja już kupiłam te rosmanowskie bo są tanie i lepsze od tych z biedry
    owszem są sztywne ale za to nie trzeba podwójnie pieluchowac ( ochrona bioderek) a nocke spokojnie przetrwają i sucha pupa jest nie to co po dadach o huggisach nie wspomne bo przeciekają , te z lidla też kiepskie bo trzeba cześciej zmieniać , pampersy ok ale drogie a po co przepłacać

co do wizyt u lekarza to niektórzy z racji usg umawiają się z pacjentkami co 1,5 miesiąca bo częste usg może szkodzić dziecku ale wiadomo jak ciąża przebiega prawidłowo. ja z racji tego własnie specjalnie chodze na kase chorych żeby nie mieć tak czesto usg bo na nfz należy się tylko 3 razy a to badanie wykonuję się zaledwie od 10 lat więc jest młode i nie wiadomo jakie skutki niesie na prrzyszłość , ale kazdy robi jak chce

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Wczoraj padlam nawet nie wiem kiedy, z telefonem w ręce... I co? I od godziny 3 tylko słucham, jak mąż z corka smacznie śpią... Póki co, nie zapowiada sie, żebym dalej miala usnac, a o 7 pobudka z mloda do przedszkola... Ah cudownie :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów