Strona 2796 z 10083
Pokaż wyniki od 27,951 do 27,960 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Tak, karmię piersią. I jestem w szoku, że takie (jak to Patka zawsze mówiła o swoich) "wydmuszki" mogą produkować tyle mleka Więc generalnie nie mam pojęcia ile Natka zjada. Muszę jej jeszcze podawać Actiferol, a że jest w saszetkach trzeba go rozpuścić w 2-3 łyżkach mleka. Więc dzisiaj wycisnęłam 30 ml mleka do butelki, wypiła to migusiem, a później jeszcze sporo z cyca. Więc chyba nieźle jej to idzie A karmimy się co 3 godzinki.
    czyli dla moich wydmuszek jest szansa ze bedzie mleczkooooooooo? bo one nie rosną nic. i gdzie tam mleko, chyba w łopatkach..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    tak usg mam za każdym razem, tym bardziej, że Mała ma hipotrofię. raz mi tylko nie zrobił to się obraziła i rosnąć przestała :/ a skierowania na ktg też nie dostaję żadnego. mam tylko mówić, że przyszłam od niego i mi za free robią.
    kurcze ja pamiętam, że jedna koleżanka chodząc prywatnie miała usg co drugą wizytę, bo podobno częste usg nie jest dobre dla dzieciątka :/ ja mam co wizytę, ale wizyty mam co miesiąc. a ktg to chyba wszędzie za darmo zrobią jak się pójdzie, jeszcze o płatnym nie słyszałam

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    znajoma stosowała zamiennie dady i rosmanowskie i mówiła że wielkiej róznicy nie było.

dobra uciekam spac, myslalm że wytrzymam i poczekam az maz wroci z pracy ale juz usypiam na siedzaco a Mała się rozpycha bo juz jej chyba nie wygodnie hehe także dobranoc i do jutra. mam nadzieje ze żadna się w nocy nie wypakuje.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja juz nie testetuje pampersow.. Wierna bede tym z firmy pampers i juz
    Poprasowalam ale co mnie tknelo robic to na stojaco to nie wiem... Teraz mam za swoje bo mala mi chyba chce miednice rozsadzic...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    A co do dużych dzieci, to chyba każdy facet taki sam :P
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01063.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	95.4 KB
ID:	92858

Jeszcze kilka by się pewnie znalazło, ale za bardzo kompromitujące :P

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja juz nie testetuje pampersow.. Wierna bede tym z firmy pampers i juz
    Poprasowalam ale co mnie tknelo robic to na stojaco to nie wiem... Teraz mam za swoje bo mala mi chyba chce miednice rozsadzic...
    A przy poprzednich córciach próbowałaś moze jakis "sieciowkowych" pampersiakow? Czy zawsze tylko pampers pampers?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    http://www.rossmann.pl/Produkt/babyd...6956,1666,6744
    jak ma srajdolić co chwila to czemu przepłacać? czy jednak lepiej pampersiory oridzinal?
    Co do pampersów z Babydreama to mogę powiedzieć jako pracownica Ross, że masa ludzi je kupuje i ja też zaproponowałam je mojej siostrze jak w zeszłym roku urodziła córeczkę. I teraz kupuje tylko Babydreamy, czasem na noc zakłada Pampersa. Te Fun&Fit wydają mi się bardziej sztywne niż te klasyczne, ale są bardzo dobre. Po Dadzie siostrzenica miała wysypkę i odparzenia, a tutaj nic

Ja na razie używam Pampesiorów 1, jeszcze mam prawie całe 2 paczki. W szpitalu dostałam jeszcze małe opakowanie tych Premium Care. A kupione miałam Belle Happy z wycięciem na pępek (i tylko dlatego je kupiłam) i dupa, bo Dzidziuś był taki mały, że i tak je trzeba było wywijać

Później na pewno przerzucę się na Babydreamy, bo cenowo nie ma nawet co porównywać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Kamilka mi nogi od kilku dni również puchną i to dziwnie bo prawa bardziej... But uciska, a jak dzisiaj Pan Poślubiony mi zakładał skarpetki to prawa noga wyglądała jak w gipsie Na sesję chciałam też obrączkę i pierścionek zaręczynowy założyć, ale niestety nie weszły, w połowie się zatrzymały....
    Pati ja słyszałam, że te rossmanowskie są bardzo sztywne dla maluszków. sama dostałam te jedynki, jak Emilka będzie srajdolić (hihi świetne słowo Verka) to jak najszybciej się ich pozbędę, potem może kupię na sprawdzenie, ale nastawiam się na Pampers i Dada w dzień. a co będzie pasować Emilce to już tyko ona wie

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    kurcze ja pamiętam, że jedna koleżanka chodząc prywatnie miała usg co drugą wizytę, bo podobno częste usg nie jest dobre dla dzieciątka :/ ja mam co wizytę, ale wizyty mam co miesiąc. a ktg to chyba wszędzie za darmo zrobią jak się pójdzie, jeszcze o płatnym nie słyszałam
    no niestety w radomiu za darmo to tylko jak sie w szpitalu polozysz... :/
    co do usg to jakby trwało pół godz to i ja bym sie bala, ale ja mam zawsze króciutkie raz dwa. mierzenie co trzeba i koniec. raz tylko dluzsze mialam jak 3d/4d mialam.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    A ja to mam wrażenie, że mnie naciągaja. Place ze każda wizytę 160zl, nawet usg i nie robią. Dziś zapłaciłam nawet nie wiem za co. Chyba za zwolnienie :/ wyniki wszystkie dobre , możemy już wrócić do deserów. Badanie zrobiła mi delikatnie jako ze wole urodzić w styczniu. I kolejna wizytę mam 29.12. Nawet żdanych badań nie zleciła. Powiedziała tylko,ze usg musimy powtórzyć (myślałam, że dziś ale nie). No nic...Mam nadzieję, że przynajmniej dzięki temu przyjmą mnie na porodów

Betty09 wysłałam Ci wiadomość w prywatnej ☺
    Ja płacę 140 i za każdym razem mam USG. Nie wyobrażam sobie chodzić prywatnie, płacić tyle i nie mieć co wizytę. To tak to bym sobie na NFZ poszła.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów