Strona 2795 z 10065
Pokaż wyniki od 27,941 do 27,950 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    http://www.rossmann.pl/Produkt/babyd...6956,1666,6744
    jak ma srajdolić co chwila to czemu przepłacać? czy jednak lepiej pampersiory oridzinal?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    cotton i ja dziękuję za relację. dobrze wiedzieć co się może stać i jak może wyglądać. wiadomo, że każdy poród inny ale i tak lepiej wiedzieć niż w nieświadomości być. Utul swoją Malutką Natalkę

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    http://www.rossmann.pl/Produkt/babyd...6956,1666,6744
    jak ma srajdolić co chwila to czemu przepłacać? czy jednak lepiej pampersiory oridzinal?
    niezła cena ale nic nie słyszalam o rossmannowskich:/ o dadach tak ale o tych nic. Może, któraś z dziewczyn?

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Mamuśki!
    Ehh mi jakos ten czas tak ucieka cholernie, ze nie ma czasu zbyt na forum, ale staram się chociaż czytać w miare możliwości.
    No cóż, to prawda, nie każdy poród jest lekki i latwy, chociaż takiego jednak życzę sobie i Wam , ale cud narodzin, pierwsze spojrzenie na swoje dzieciątko, pierwszy dotyk - to wynagradza wszelkie bole! Wiem o czym mowie, bo pierwszy poród miałam okropnie bolesny... No ale w sekundzie sie o tym przestaje myśleć i przestaje to być ważne, dlatego jakby nie bylo, kazda z nas da rade i otrzyma cudowne wynagrodzenie!:-)
    U mnie wizyty od samego początku co 3 tyg. Teraz tylko mam 4 tyg przerwy, bo przed Świętami lekarka wziela sobie wolne... O ktg tez póki co nic nie mówi nawet. Następna wizyta 29go, zobaczymy... A jutro USG! :-) Nie potrafię sie doczekać :-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no wlasnie sie zastanawiam bo w babydream przez sroke jestem zakochana ze takie sklady takie ceny opinie etc, a na noc bym najwyzej uzywala tych pampersowskich a na dzien rossmanowskie hmm.. a moze zamowie choby na próbe ;p
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    o kurcze, ja co miesiąc mam wizytę, chodzę prywatnie i nawet jak chciałam częściej to Pani doktor się śmiała, że nie ma potrzeby jak się nic nie dzieje jestem w szoku, że tak często chodzisz - za każdym razem masz też usg? I żadnego skierowania na ktg też nie mam Pati
    tak usg mam za każdym razem, tym bardziej, że Mała ma hipotrofię. raz mi tylko nie zrobił to się obraziła i rosnąć przestała :/ a skierowania na ktg też nie dostaję żadnego. mam tylko mówić, że przyszłam od niego i mi za free robią.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Mój puls to tak średnio ok 60 jest i to norma, dziś miałam raz jak mierzyłam ciśnienie 53.

Cotton dzięki za relacje hehe choć ja się tam porodu nie boję. Narazie :P
    Co do Ktg też jeszcze nie miałam ani razu i lekarz też nic nie wspominał. Wizytę miałam 10.12 a następną też mam 4.01, ale chyba będę musiała przyspieszyć bo mi się jednak to moje ciśnienie nie normuje. Wczoraj się ucieszyłam, bo wieczorem było w normie to nie na długo, bo dziś mi znowu skoczyło na 170/103. Wieczorem dziś też było podniesione. Ehh normalnie już nie wiem co robić. Idę jutro mocz oddać do badania i będę dzwonić do niego kiedy mam przyjść. Ale nie uśmiecha mi się świąt w szpitalu spędzić A żeby było ciekawie to jak się kąpałam to zauważyłam że mam nogi popuchnięte, a wczoraj było ok. :/
    Jeszcze mnie mój wkurzył bo chciał się piwa napić to mu powiedziałam żeby nie pił bo jak mnie znowu w nocy obudzi to wysokie ciśnienie tak jak dziś to będzie trzeba jechać do szpitala jak będzie wysokie bardzo. To stwierdził że sobie kakao zrobi jak się piwa nie może napić. To mu mówię że nie wiem co będzie w nocy jak się nie boi jechać po piwie to niech się napije. A on a bo Ci się do szpitala zachciewa jechać. Nosz Ku*wa bo ja przecież o niczym innym nie marzę poprostu. Wiem że on to w żartach powiedział, ale mógłby takie teksty dla siebie zachować, bo ja się boję o naszą córkę, a on sobie żarty stroi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Karmisz Natalke piersia bo ja sciagam ze wzgledu ze kazali sprawdzac ile zjada ale nie ukrywam ze dla mnie lepiej..ile zjada Natalka?Amelka dzis 50 ml zjadla pierwszy raz bo tak to okolo 40ml
    Tak, karmię piersią. I jestem w szoku, że takie (jak to Patka zawsze mówiła o swoich) "wydmuszki" mogą produkować tyle mleka Więc generalnie nie mam pojęcia ile Natka zjada. Muszę jej jeszcze podawać Actiferol, a że jest w saszetkach trzeba go rozpuścić w 2-3 łyżkach mleka. Więc dzisiaj wycisnęłam 30 ml mleka do butelki, wypiła to migusiem, a później jeszcze sporo z cyca. Więc chyba nieźle jej to idzie A karmimy się co 3 godzinki.

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Kurczę, ja tez ciągle zastanawiam się nad wyborem pampersiakow. Ciezka sprawa.. Przy malej uzywalam ciągle firmy pampers. Teraz mysle, czy moze cos tańszego? Ale brata dziecko np używa dady i podobniez w dzień spoko, ale po nocy wstaje przesikany totalnie... ;/ o rossmanowskich tez nie słyszałam

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    w ogole dziewczyny mowicie, ze macie wizyty teraz czesciej etc na koniec.. a ja to kurde mialam w pon i nastepna tego 4 stycznia dopiero, o ktg zero wieści, ja juz nie wiem.. nic sie zlego nie dzieje i w ogole ale tak jak jest napisane np w gazetach, karcie ciazy, ze powinny byc co tydzien czy cos wizyty. aaa dobra nie mysle o tym, musze sie czyms produktywnym zajac. o, moze jakies internetowe zakupki
    A ja to mam wrażenie, że mnie naciągaja. Place ze każda wizytę 160zl, nawet usg i nie robią. Dziś zapłaciłam nawet nie wiem za co. Chyba za zwolnienie :/ wyniki wszystkie dobre , możemy już wrócić do deserów. Badanie zrobiła mi delikatnie jako ze wole urodzić w styczniu. I kolejna wizytę mam 29.12. Nawet żdanych badań nie zleciła. Powiedziała tylko,ze usg musimy powtórzyć (myślałam, że dziś ale nie). No nic...Mam nadzieję, że przynajmniej dzięki temu przyjmą mnie na porodów

Betty09 wysłałam Ci wiadomość w prywatnej ☺

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów