Strona 2794 z 10041
Pokaż wyniki od 27,931 do 27,940 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    dobranoc dziewczynki idę się położyć bo strasznie mnie w boku boli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    widać, że obydwaj mieli frajdę

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Co to KTG mnie lekarka mówiła, że "później to raz w tygodniu będzie wykonywane:", ale na żaden termin umówiona nie byłam, a wizytę miałam mieć dopiero 22 grudnia. I też się zastanawiałam o co chodzi. Ale wszędzie piszą, że KTG powinno się robić od 38 tygodnia ciąży, więc chyba nie ma się czym martwić

Jeszcze pisałyście o tym czopie, też sobie na niego czekałam i się nie doczekałam, nie wiem gdzie go wcięło

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Oczywiście ucałuję Natalunię od wszystkich forumowych Cioć

Olu ta kontrola macicy to jakieś oczyszczanie, jak sobie to wygooglowałam to wyskoczyło łyżeczkowanie macicy. Też mi lekarka mówiła, że to z racji wcześniactwa taką kontrolę wykonują. Więc raczej nie jest to standardowe

Veronika Ty też ucałuj od ciocia Amelcię kochaną!

A określenie "dojarka" jest bardzo trafne, raz użyłam laktatora, haha do niczego innego tego porównać nie można
    aha, dziękuję za odpowiedź ucałuj słodziaczka na dobranoc i trzymaj się cieplutko!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cotton dziękujemy za relację Jeszcze raz gratuluję

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a to sama tyle razy chciałaś chodzić? czy lekarz Ci zaproponował?
    ja mam wizyty raz w miesiącu na przykład, chodzę prywatnie
    prywatnie też mam raz w miesiącu, ale jak mi mówi, np, że przydałoby się ktg zrobić, a w mojej przychodni nie ma. spytałam położną a ona mnie wysłała do 3 miejsca gdzie mój lek przyjmuje. hehe... i tak latam za nim jak głupia po całym radomiu po wszystkich miejscach gdzie przyjmuje... choć jeszcze w szpitalu u niego nie byłam... :P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Co to KTG mnie lekarka mówiła, że "później to raz w tygodniu będzie wykonywane:", ale na żaden termin umówiona nie byłam, a wizytę miałam mieć dopiero 22 grudnia. I też się zastanawiałam o co chodzi. Ale wszędzie piszą, że KTG powinno się robić od 38 tygodnia ciąży, więc chyba nie ma się czym martwić

Jeszcze pisałyście o tym czopie, też sobie na niego czekałam i się nie doczekałam, nie wiem gdzie go wcięło
    Karmisz Natalke piersia bo ja sciagam ze wzgledu ze kazali sprawdzac ile zjada ale nie ukrywam ze dla mnie lepiej..ile zjada Natalka?Amelka dzis 50 ml zjadla pierwszy raz bo tak to okolo 40ml

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    fajnie, że tak często jesteś na bieżąco a mi na obydwu ktg jakich byłam skurcze wychodziły, tylko, że ich nie czułam:P
    mi żadne nie wychodzą, ale podejrzewam, że to może być u mnie genetyczne tak jak z niską masą urodzeniową Małej. moja mama też żadnych skurczy nie miała, oczywiście wtedy ktg nie robili, ale nic takiego nie czuła.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    wizytę co 2 tyg miałam od ok 3 msc ciązy, od połowy listopada już co tydzień, od grudnia 2 razy w tyg, a od tego tyg 3 razy i tak mam konsultacje gin przy ktg. w mojej karcie ciąży miejsca już nie było więc mam kartki doklejone hehe ale ja chodze i prywatnie i na nfz ale do tego samego lek do 3 różnych miejsc. w każdym mi inne badania robił, w zależności od sprzętu jakim dysponował. ale mówił, że na tym etapie ciąży to powinnam robić ktg 3 razy w tyg. a że skurczy nie mam żadnych to na razie pozwolił raz w tyg.
    o kurcze, ja co miesiąc mam wizytę, chodzę prywatnie i nawet jak chciałam częściej to Pani doktor się śmiała, że nie ma potrzeby jak się nic nie dzieje jestem w szoku, że tak często chodzisz - za każdym razem masz też usg? I żadnego skierowania na ktg też nie mam Pati

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    hehehe fajnie chłopaki zadowoleni zarówno duży jak i mały

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów