Strona 2793 z 10063
Pokaż wyniki od 27,921 do 27,930 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No srajdoli moj tez latator nazywa dojarka
    mój to wie, bo raz mu czytałam jak pisałaś, że idziesz się podłączyć pod dojarkę i tak mu zostało już. Dobrze, że o berle jeszcze nic nie wie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Asia ja też przeczytałam całość, absolutnie mnie to nie przeraza!!! wiem, ze bedzie bardzo bolalo, ale tak jak sama piszesz ten bol jest po cos, w koncu wydajemy na swiat nasz maly cud i to tylko przez 10-cio centymetrowa dziurkę ale jak juz poloza malenstwo na brzuchu, to sie zapomni o tym bólu sprzed chwili
    mi mala napiera na krocze caly czas Ją czuje...no i czekam na ten czop, aż z ciekawości tez sobie popatrzylam jak to wyglada, ale u mnie ani widu, ani slychu
    Izka to Ty sie szykuj moze nie na piatek, ale mysle, ze na "przed Swietami" fajowo widocznie Amelki niecierliwe
    Jutro juz trzeba domek wysprzatac i potem tylko przed Wigilia sie ogarnie...
    zycze przespanej nocy!!! buziaki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    3*w tyg?? ale to przy KTG także masz konsultacje gin??
    Podpytuje bo zdaje mi się, że bardzo często.. U nas teraz lekarz co 2tyg, ale po świętach 2* w tyg zapis KTG w szpitalu.
    wizytę co 2 tyg miałam od ok 3 msc ciązy, od połowy listopada już co tydzień, od grudnia 2 razy w tyg, a od tego tyg 3 razy i tak mam konsultacje gin przy ktg. w mojej karcie ciąży miejsca już nie było więc mam kartki doklejone hehe ale ja chodze i prywatnie i na nfz ale do tego samego lek do 3 różnych miejsc. w każdym mi inne badania robił, w zależności od sprzętu jakim dysponował. ale mówił, że na tym etapie ciąży to powinnam robić ktg 3 razy w tyg. a że skurczy nie mam żadnych to na razie pozwolił raz w tyg.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    wizytę co 2 tyg miałam od ok 3 msc ciązy, od połowy listopada już co tydzień, od grudnia 2 razy w tyg, a od tego tyg 3 razy i tak mam konsultacje gin przy ktg. w mojej karcie ciąży miejsca już nie było więc mam kartki doklejone hehe ale ja chodze i prywatnie i na nfz ale do tego samego lek do 3 różnych miejsc. w każdym mi inne badania robił, w zależności od sprzętu jakim dysponował. ale mówił, że na tym etapie ciąży to powinnam robić ktg 3 razy w tyg. a że skurczy nie mam żadnych to na razie pozwolił raz w tyg.
    a to sama tyle razy chciałaś chodzić? czy lekarz Ci zaproponował?
    ja mam wizyty raz w miesiącu na przykład, chodzę prywatnie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    fajnie, że tak często jesteś na bieżąco a mi na obydwu ktg jakich byłam skurcze wychodziły, tylko, że ich nie czułam:P

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Magda, ładna choinka!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    mój to wie, bo raz mu czytałam jak pisałaś, że idziesz się podłączyć pod dojarkę i tak mu zostało już. Dobrze, że o berle jeszcze nic nie wie
    Dobrze ze o wielu innych rzeczasz nie wiedza haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050274.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	63.4 KB
ID:	92856Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050293.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	80.0 KB
ID:	92857

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Oczywiście ucałuję Natalunię od wszystkich forumowych Cioć

Olu ta kontrola macicy to jakieś oczyszczanie, jak sobie to wygooglowałam to wyskoczyło łyżeczkowanie macicy. Też mi lekarka mówiła, że to z racji wcześniactwa taką kontrolę wykonują. Więc raczej nie jest to standardowe

Veronika Ty też ucałuj od ciocia Amelcię kochaną!

A określenie "dojarka" jest bardzo trafne, raz użyłam laktatora, haha do niczego innego tego porównać nie można

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    ja wpoprzedniej ciąży też ani razu nie miąłam ktg tylko w dzień terminu poszłam sama do szpitala żeby sprawdzić ale nikt mi nic o tym nie mówił :-) może jest róznie u różnych lekarzy poprostu nawet co do czestrzych wizyt pod koniec ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów