Strona 2781 z 10063
Pokaż wyniki od 27,801 do 27,810 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    oj Dziewczynki aż włos się jeży na głowie. przykre to jest że nie wiem co powiedzieć. a co do dentystki to ja bym chyba nie wytrzymała i jej coś powiedziała...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak ale leczenie tutaj jest bardzo drogie...i w tym momencie nie chodzi o lekarzy tylko o firmy ubezpieczeniowe....dlatego teraz wprowadzili dla kobiet w ciazy ubezpieczenie panstwowe ktore i tak nie pokrywa ci ciazy do 12 tyg...tak to dziala niestety....no chyba ze prywatnie zaplacisz...ja dostalam karte ze szpitala i moj porod bez znieczulenia kosztowal 12000 $ za co pytam...
    cenią się, nie ma co...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Kamila to podziwiam że tak optymistycznie do tego podeszłas , ja panikowałam w ogole jestem pesymistka i stad te obawy.

Tu u mnie tez nic nie robia do 11 tyg. Nawet dostalam informacje od kasy chorych gdzie jestem ubezpieczona, ze wszelkie badania oraz wizyty jak i leki zwiazane z ciaza dopiero refundowane sa od 11 tyg. także za dwie w 5 tyg i 7 tyg musialam zaplacic z wlasnej kieszeni.
    Wiesz co może też z tego względu że to moja pierwsza ciąża, nic wcześniej na ten temat nie czytałam. Nawet nie dopuszczałam myśli że się może zarodek nie rozwinąć. Jedyne co się bałam to poronienia, bo teściowa pierwsze dziecko poroniła, siostra mojego też. I bałam się że to może być genetyczne, a mój niestety większość genów ma po mamie i bałam się że mogłabym poronić. Ale lekarz mi powiedział, że mi to raczej nie grozi, że jeśli to jest genetyczne to może ten gen odziedziczyć dziecko. A niestety mówię dlatego, że teściowa jest już po 3 zawałach i u nich jest to genetyczne i obawiam się, że mój też to będzie miał...

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam takie pytanie, moze ktoras pomoze jaki puls w ciazy jest dopuszczalny i bezpieczny dla dziecka, bo mam caly czas dzisiaj tak na poziomie 85-95 i takie dusznosci dziwne, biore lek przeciw skurczom nigdy nic mi sie po nim nie dzialo, dzis jakos tak dziwnie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witam się w końcu dzisiaj
    Kurde ja to zasypiam jakos o 1 czy do 2 tak sobie coś robie, ale za to nieprzerwanie śpie do 10 no tylko budze sie jak mój przyjdzie, bo mnie mizia i całuje po brzuszku i po glowie mnie tez pomizia i znowu spie w ogole uwielbiam jak caluje czy dotyka brzuszek bo wczesniej mial jakies chyba obawy czy co i nie dotykał.. :< no w każdym razie była dzisiaj moja mamuśka, wypiłyśmy kawuchę i umyła mi okienka, kochana mamunia a my obiad dopiero zjedliśmy jakieś poł h temu, dzisiaj placek z gulaszem bo amant miał smaka no i teraz w końcu zasiadłam

Co do tego zarodka czy serduszka. Ja byłam na pierwszej wizycie to jeszcze zarodka nie było ale to jakos był chyba 4 tydzień, nie chce skłamać i mi od razu powiedziała, żebym czasami sie nie martwiła bo to bardzo wcześnie. potem chyłam chyba w 7 tygodniu to zarodek był ALE serduszka nie było (bądź nie biło-już nie pamiętam) i powiedziała mi, czy mogłabym podjechać do niej do szpitala jak bedzie miała dyżur bo tutaj nie bedzie jej przez iles tam blabla nie pamietam i to wtedy wypadnie 9 tydzień i że na wszelki wypadek mam wziąć ze sobą torbe w razie W jakbym miała zostać. Dziewczyny ile ja wypłakałam sie przez te 2 tyg to chyba Bałtyckie bym zapełniła. Oczywiście ja głupia od razu najgorsze myśli, bo może miała na myśli, że na obserwacje zostać czy coś a ja od razu o czyszczeniu myslalam, bo bratowa Mojego miała puste jajo kurde no i tak sie stresowałam, że masakra.. a nie zapytalam nawet po co zostać, no. No i pojechaliśmy do tych Katowic, weszlam do gabinetu, mój czekał zaraz pod na krzesełku z teściówką, no i bada mnie tą super sondą i nagle słysze te łubudubułubudubu i normalnie kamień z serca!!!!!! pogratulowała i jak wychodziłyśmy z gabinetu to pogratulowała z szerokim uśmiechem mojemu i on taaaaaaakiego banana dziekuje dziekuje i widzialam, ze mial łezkę w oczku nawet także u mnie serduszko się pojawiło jakoś w okolicach 8 tygodnia się domyslam.
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Dziewczyny mam takie pytanie, moze ktoras pomoze jaki puls w ciazy jest dopuszczalny i bezpieczny dla dziecka, bo mam caly czas dzisiaj tak na poziomie 85-95 i takie dusznosci dziwne, biore lek przeciw skurczom nigdy nic mi sie po nim nie dzialo, dzis jakos tak dziwnie
    Też właśnie o tym czytałam, bo ja znowu mam niski ok 60 ciągle ale ciśnienie wysokie. I podobno w granicach 90 w ciąży jest ok ale nie powiem Ci na 100 %

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja bylam na 1 wizycie w 8 tyg ciazy i od razu karte mialam zalozona, serducho walilo jak zloto

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No i znowu mnie te nogi bolą :O

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    No i znowu mnie te nogi bolą :O
    no nie mow ze znow deserek byl ?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    no nie mow ze znow deserek byl ?
    ddzisiaj nie było kiedy ale kurde bolą was też nogi? jakbym jakiś maraton przebiegla :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów