Strona 2776 z 10065
Pokaż wyniki od 27,751 do 27,760 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    no bez kitu ja się zdziwiłam że żaden lekarz jej tego porodu szybciej nie wywołał no ale co ja tam wiem ja dziewczyny zapakowałam prezenty na święta .. a że nie lubie torebek świątecznych to męczyłam się z papierem ale zawsze to ładnie wygląda pewnie mama tez mi podrzuci prezentu do pakowania no ale to w weekend bo dziś mi się nie chce, robię obiad i piszę z Wami .. brzuszek po spacerku strasznie ciągnie w dół mała się napina z całych sił ehhh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    oczywiście Dziewczynki zgadzam się z Wami. jak badania źle wychodzą trzeba coś zrobić i 3 tygodnie dłużej to też przesada, ale chodziło mi o to, że większość dziewczyn, które opowiadają takie "przerażające" historie po prostu wyolbrzymia. nie chce mi się naprawdę wierzyć, że lekarz nic by nie zrobił przy starym, zwapniałym łożysku. to się po prostu kupy nie trzyma.
    Chyba że ona od terminu nie była u lekarza To by wiele wyjaśniało

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dokładnie radość i niepokój ja też bym chciałaz jednej strony styczań a z drugiej już:P
    Ja tak samo, chciałabym już tulić naszą malutką, ale z drugiej strony chciałabym żeby była z początku roku hehe

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Ja tak samo, chciałabym już tulić naszą malutką, ale z drugiej strony chciałabym żeby była z początku roku hehe
    o tonie jestem sama

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    dzieci z końcówki roku mają gorzej więc będę nogi zaciskać do sylwestra do północy

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    tzn że siadasz sobie w ławce mówisz w myślach swoje grzechy i odmawiasz sobie sama jakąś modlitwę za pokute...bez konfesjonału i bez spowiadania się księdzu...
    Oj to ja znam bardzo dużo osób, które by tak chciały bo ludzie teraz wychodzą z założenia że wierzą w Boga ale nie wierzą w księży i nikomu nic mówić nie będą.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    dzieci z końcówki roku mają gorzej więc będę nogi zaciskać do sylwestra do północy
    Zawsze jesteś rok młodsza, teraz mi to coraz częściej pasuje i łapie się na tym, że podaję skończone lata a nie rocznikiem hihi :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Zawsze jesteś rok młodsza, teraz mi to coraz częściej pasuje i łapie się na tym, że podaję skończone lata a nie rocznikiem hihi :-)
    Ja tak samo haha jeszcze do północy mam 21 :P a przed 18 to się podawało rocznikiem lata a nie skończone

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Jonecvzka trzymam kciuki żeby święta w domku były

Co do tej przenoszonej mocno ciązy to niestety stanę po drugiej stronie bo zmam taki przypadek : dziewczyna z mojej sali jak miałam rodzić pierwszego tak miała okres nieregularny dziecko małe 2 tyg po terminie i dalej nic się nie dzieje wywoływanie nic nie pomaga sprawdzają łożysko ( lekarze dobrej klasy naprawdę ) i nie widzieli zwapnienia w końcu po prawie 3 tyg zdecydowali na cesarkę dziecko miło 3,400 bodajrze
    także casem najlepsi nie zauważą że coś jest nie tak tak jak czytałam ostatnio o tym że pewnej matce chcieli wywołać poronienie bo dziecko nie żyje bo niby serce nie bije nawet była w szpitalu i wywoływali to poronienie ale po 3 dniach się wypisała na własne życzenie i poszła do innego lekarza i co się okazało dziecko żyje i ma się dobrze po paru miesiącach urodziła zdrowe dziecko wniosek każdy lekarz może się pomylić choć my uważamy że nie ma do tego prawa bo chodzi o ludzkie życie ale to nie znaczy że matka miała to w nosie

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    Jonecvzka trzymam kciuki żeby święta w domku były

Co do tej przenoszonej mocno ciązy to niestety stanę po drugiej stronie bo zmam taki przypadek : dziewczyna z mojej sali jak miałam rodzić pierwszego tak miała okres nieregularny dziecko małe 2 tyg po terminie i dalej nic się nie dzieje wywoływanie nic nie pomaga sprawdzają łożysko ( lekarze dobrej klasy naprawdę ) i nie widzieli zwapnienia w końcu po prawie 3 tyg zdecydowali na cesarkę dziecko miło 3,400 bodajrze
    także casem najlepsi nie zauważą że coś jest nie tak tak jak czytałam ostatnio o tym że pewnej matce chcieli wywołać poronienie bo dziecko nie żyje bo niby serce nie bije nawet była w szpitalu i wywoływali to poronienie ale po 3 dniach się wypisała na własne życzenie i poszła do innego lekarza i co się okazało dziecko żyje i ma się dobrze po paru miesiącach urodziła zdrowe dziecko wniosek każdy lekarz może się pomylić choć my uważamy że nie ma do tego prawa bo chodzi o ludzkie życie ale to nie znaczy że matka miała to w nosie
    Co do lekarzy to też racja. Ja raz na jednym forum czytałam, dziewczyna nie wiedziała co robić. Była w 6 tyg ciąży, poszła do lekarza potwierdzić ciąże i on stwierdził że pęcherzyk jest ale nie ma zarodka i nic już z tego nie będzie. Przepisał jej tabletki na poronienie bo powiedział że jak jeszcze nie ma zarodka to ciąży z tego nie będzie. Dziewczyna załamana nie wiedziała co robić, wszyscy jej doradzali żeby się wstrzymała jakieś 2-3 tyg i poszła do innego lekarza zobaczyć jak się sytuacja rozwinie, jeśli rzeczywiście ciąży nie będzie to albo się sama oczyści albo lekarz po tym czasie jej powie że się nic nie rozwinęło. Dziewczyna nie całe 3 tyg później pisała, że jest mega szczęśliwa bo była u innego lekarza i okazało się że jest już zarodek i serduszko biję. A tamten konował chciał jej poronienie wywołać. Masakra poprostu. Sama byłam u lekarza w 5 tyg i był sam pęcherzyk, a dwa tyg później już był zarodek i serduszko. Także to prawda że niektórzy lekarze się pominęli z powołaniem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów