Strona 2773 z 10041
Pokaż wyniki od 27,721 do 27,730 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja wróciła z mojego mega dłuuuugiego spaceru bo łaziłam od sklepu do sklepu szukając głupiego kabelka do telefonu.. zamówiłam go na sobotę dopiero.. U Nas dziś dzień targowy i wracając przeszłam przez te wszystkie stoiska.. i tam są sami ukraincy z ciuchami jakimiś.. masakra!! w drodze powrotnej zahaczyła mnie 'koleżanka' żeby opowiedzieć mi baardzo interesującą historię o jej ciąży.. a mianowicie że ona urodziła 20 dni po terminie i miała zwapniałe łożysko i wszystko co najgorsze.. chciałam zapytać czy przypadkiem nie przesadza za bardzo.. ale już nie chciałam poruszać kolejnego tematu
    Iza trzeba było się zapytać czy chodziła do ginekologa czy do znachora :-P z tego co wiem to dziś jeśli jesteś tydzien po terminie to zjawiasz się na IP, przyjmują Cię na oddział i wywołują ciążę lub, jeśli 2 próby wywołania się nie udały (po każdej odpoczywasz 2 dni) to robią CC. Ale jeśli ona swoje dziecko miała w powazaniu na tyle, że nawet nie szukała drugiej opinii przez 20 (!) dni, to ją bym się na jej miejscu nie chwaliła, jak bardzo ryzykowalam życiem dziecka !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Iza trzeba było się zapytać czy chodziła do ginekologa czy do znachora :-P z tego co wiem to dziś jeśli jesteś tydzien po terminie to zjawiasz się na IP, przyjmują Cię na oddział i wywołują ciążę lub, jeśli 2 próby wywołania się nie udały (po każdej odpoczywasz 2 dni) to robią CC. Ale jeśli ona swoje dziecko miała w powazaniu na tyle, że nawet nie szukała drugiej opinii przez 20 (!) dni, to ją bym się na jej miejscu nie chwaliła, jak bardzo ryzykowalam życiem dziecka !

Tez jestem takiego zdania, ktory normalny lekarz by sie zgodzil nosic tyle dziecko po terminie
    Ostatnio edytowane przez Betty09 ; 17-12-15 o 11:16

Member
    paulista

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    dziękuje za odpowiedzi odnośnie rozmiarów czapeczek

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Miałam te same przemyślenia

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    co do wywoływania porodu po terminie to szczerze mówiąc spotkałam się z różnymi sytuacjami. czasami rzeczywiście każą się kobietom kłaść do szpitala gdy termin porodu minie, ale znam przypadek, że dziewczyna urodziła zdrowe dziecko prawie 2 tyg po terminie i nie miała żadnego wywoływania choć leżała w szpitalu od dnia terminu. natomiast żona znajomego też urodziła po prawie przeszło 2 tyg i do szpitala na wywoływanie jej nie wzięli. nie wiem od czego to zależy naprawdę. ale co do "życzliwych" koleżanek to chyba każda z nas taką ma, co tylko straszy, bo "ona takie katusze przeszła". przecież każda z nas jest inna i inaczej przechodzi i ciążę i poród więc nie ma co generalizować.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Plany na dziś? to brak planów drugi dzień strajkuję i nie robię obiadu bo się pofochałam na mojego i stwierdziłam, że mu nie ugotuję ani kanapek nie miał do pracy... rano wstał później bo liczył na gotowy prowiant, ale chyba się zdziwił, bo trzaskał szafkami... Taka niedobra ja
    Jutro zabieram mamuśkę i jedziemy na wojaże po sklepach, pewnie moje ostatnie w tym stanie także dziś regenruję siły na jutro, czyli będę leżeć i pachnieć ot tak zrobię a co!
    haha...u mnie jak się pokłócimy to też nie robię mu kanapek do pracy:P hihi...a potem z rana takie zdziwko i szybko coś łapie co ma pod ręką:P haha....ale wtedy mam satysfakcje:P ale my podłe...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Oczywiście że jest różnie z tym wywoływaniem. Skoro mogę urodzić 2 tyg. wcześniej przed terminem to i i dwa tyg. później. Ale w nieskończoność w ciazy się nie chodzi. Jakbym była kilka dni po terminie to poszla bym do lekarza a gdyby nie było reakci z jego strony to poszlabym do innego. No 20 dni to już 3 tygodnie prawie wiec chyba powinno coś wzbudzić niepokój Trzeba się czasem upomnieć ze coś jest nie tak a nie czekac aż się samo rozwiąże

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pysia jak przepływy są dobre w łożysku i istnieje podejrzenie, że źle wyliczono termin porodu (np nieregularny okres) to oczywiście, może się zdarzyć, że lekarz poczeka dodatkowy tydzień, no ale nie 3! A myślę, że przy zwapnialym łożysku przepływy były beznadziejne...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie!
    U mnie kolejna noc na czwórkę z plusem Nad ranem wizyta w toalecie, jęki i stęki w skali do 10 oceniam na 6, więc nie było źle Właśnie wróciliśmy z brzuszkowej sesji, wybraliśmy fotografów u których później będziemy robić sesję noworodkową Emilce Pokazywałam Wam fotki synka koleżanki od nich. Atmosfera wspaniała, małżeństwo odlotowe, kawka, herbatka, ciasteczka - jestem nimi zachwycona i w ślad za Natalką myślę, że już będą nam towarzyszyć przez wszystkie wspaniałe chwile w życiu Zdjęcia dopiero po świętach dostanę, bo jakoś nam się nie spieszy, a wiemy, że teraz gorący okres i często ludzie robią te sesje na prezent świąteczny, więc fotograf się ucieszył, że się nie napinamy z terminem Jedną stylizację zrobili mi jako "księżniczkę" i w takiej samej stylizacji potem zrobią zdjęcie Emilce Mężuś dokończył mycie góry okien, więc mam już z nimi spokój.

Pysia moja też porównując malutka jest, nie wiem jak teraz może nadgoniła swoje koleżanki i kolegów, a Amelcia od Verki też na początku malutka, a potem wystrzeliła ładnie

Witam nową Mamusię

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    O matko, musze to miec dla Mikiego
    Obczajcie - 39 s najlepsze!
    https://m.youtube.com/watch?v=O2H9euCZ5D8

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: