Strona 2772 z 10065
Pokaż wyniki od 27,711 do 27,720 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jak mi się dzis nic nie chce! Do tego tez mnie coś łapie, jakiś katar czy coś :/ masakra.. musze iść pieczywo bo mi wykupia wsio.
    Na mojej czapeczce jest napisane rozmiar 50-56, wełniana w środku z polarkiem.
    Tez dzis musze iść do spowiedzi. Edyta co to znaczy powszechna? Chyba nie rozumiem.. hm..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Aniu bądź dobrej myśli. Skoro masz najniższą dawkę najsłabszego leku to myślę że pediatra pozwoli na karmienie. Trzymam mocno za to kciuki
    No zobaczymy co powie.... niby to jest odpowiednik takiego leku przy którym nie można ale nie wiem mam cichą nadzieje że sie uda bo wiadomo że co nasze mleko to nie sztuczne !

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Plany na dziś? to brak planów drugi dzień strajkuję i nie robię obiadu bo się pofochałam na mojego i stwierdziłam, że mu nie ugotuję ani kanapek nie miał do pracy... rano wstał później bo liczył na gotowy prowiant, ale chyba się zdziwił, bo trzaskał szafkami... Taka niedobra ja
    Jutro zabieram mamuśkę i jedziemy na wojaże po sklepach, pewnie moje ostatnie w tym stanie także dziś regenruję siły na jutro, czyli będę leżeć i pachnieć ot tak zrobię a co!
    Na zakupy to bym chyba znalazła siły hehe a najbardziej na te dzidziusiowe.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam was Mamuśki
    U mnie kolejna noc przespana, tylko rano na siku wstałam jak mój wstawał do pracy, ale później zasnęłam szybko.
    Witam nową mamusię Niestety na pytanie nie odpowiem, bo nie miałam takiego problemu. Jedynie ciśnienie wysokie.
    Kurczę to chrapanie to i mnie złapało, nigdy nie chrapałam, a wczoraj jak mój wcześniej z pracy wrócił to się położyliśmy na chwilę i zasnęliśmy, i on obudził się chwilę przede mną i też mi mówił że strasznie chrapie :P
    Daria z tego co czytałam na temat werandowania to wystarczy że ubierzesz maluszka tak jak na spacer i położysz go przy otwartym oknie, na 10 min i później właśnie z każdym dniem wydłużać o 5 min. A po tygodniu już można zacząć wychodzić na spacery. A werandowanie można zacząć od 2 tyg życia maluszka.
    Co do czapeczki to też mam rozmiar 38.
    Też się muszę wybrać do spowiedzi, ale to może w niedzielę przed mszą albo w sobotę, żeby już z moim iść.

A plan na dziś wyprasować firanki, i mój zawiesi jak wróci. Okna wczoraj szwagierka umyła także jedno z głowy.

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta

Co do werandowania nie wiedziałam że tak szybko można. Myślałam że koło miesiąca dopiero. A później spacer. U mnie nie ma balkonu u teściowej więc albo okno na oścież albo będę na 5-10 min wychodzić przed klatkę z małym można tak??
    ja sko0rzystałam z balkonu bo miałam ale też i nie chciałao mi się na 5 min wychodzić tak całkiem z domu

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a ja wróciła z mojego mega dłuuuugiego spaceru bo łaziłam od sklepu do sklepu szukając głupiego kabelka do telefonu.. zamówiłam go na sobotę dopiero.. U Nas dziś dzień targowy i wracając przeszłam przez te wszystkie stoiska.. i tam są sami ukraincy z ciuchami jakimiś.. masakra!! w drodze powrotnej zahaczyła mnie 'koleżanka' żeby opowiedzieć mi baardzo interesującą historię o jej ciąży.. a mianowicie że ona urodziła 20 dni po terminie i miała zwapniałe łożysko i wszystko co najgorsze.. chciałam zapytać czy przypadkiem nie przesadza za bardzo.. ale już nie chciałam poruszać kolejnego tematu

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja wróciła z mojego mega dłuuuugiego spaceru bo łaziłam od sklepu do sklepu szukając głupiego kabelka do telefonu.. zamówiłam go na sobotę dopiero.. U Nas dziś dzień targowy i wracając przeszłam przez te wszystkie stoiska.. i tam są sami ukraincy z ciuchami jakimiś.. masakra!! w drodze powrotnej zahaczyła mnie 'koleżanka' żeby opowiedzieć mi baardzo interesującą historię o jej ciąży.. a mianowicie że ona urodziła 20 dni po terminie i miała zwapniałe łożysko i wszystko co najgorsze.. chciałam zapytać czy przypadkiem nie przesadza za bardzo.. ale już nie chciałam poruszać kolejnego tematu
    Ahh te "koleżanki", zawsze najmądrzejsze, wszystko wiedzą najlepiej, i jeśli ona tak miała to Ty też napewno tak będziesz mieć :P to się nazywa uprzejmość.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    A ja dzis sie nachodzilam, zaliczylam sklepy z meblami, kaufland, nawet spacer, dziwie sie skad mam tyle sily, jeszcze tydzien temu nie dalabym rady tyle obleciec
    Zawsze wygodną alternatywą są internetowe sklepy z meblami, nie trzeba nawet wychodzić z domu a mamy dostęp do dużej liczby zestawów meblowych. Ja jestem zadowolony z mebli kupionych przez internet.
    Ostatnio edytowane przez barteksmolinski ; 15-01-16 o 11:08

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta

To sie tak ladnie nazywa ciaza przenoszona i wtedy lozysko i plod sie starzeje wiec ogólnie jest cos takiego. No i jeszcze jest ciaza przeterminowana, ale wtedy nie ma biologicznych zmian, tylko termin po 42 tyg

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Asiu witaj na forum. Jeśli chodzi o zatrucie ciazowe to ja mam niestety wiedzę tylko teoretyczną. Joneczka na forum na pewno będzie w stanie powiedzieć coś wiecej. Niemniej jednak zaczyna się białkiem w moczu i wysokim ciśnieniem. Przy czym jeśli białka był tylko ślad, to powtórz badanie, ale podmyj się dokładnie przed oddaniem moczu, bo często jest to zwykle zanieczyszczenie. Generalnie z podejrzeniem zatrucia powinnas stawić się na izbie przyjęć, wezmą Cię na oddział i będą kontrolować. Zatrucie może się przerodzić w rzucawke, która jest niebezpieczna i dla Ciebie i dla dziecka, więc jeśli parametry będą się pogarszać lekarz zadecyduje o wcześniejszym rozwiązaniu. Piszesz, że termin masz na 26.01,czyli zdaje się, że jesteś w 35 tc? To już naprawdę bezpiecznie więc nie masz się czego obawiać na zapas. Może być też tak, że wyniki pogorszyły się chwilowo i nie jest to związane z zatruciem, np dziecko poskakalo sobie po nerkach, które wskutek mechanicznego urazu puściły trochę białka. A jeśli dodatkowo miałabys glukozę w moczu to może świadczyć o zwykłej bakteryi, która nie chciała świąt samotnie spędzać i przytulia się do Ciebie. Także najlepiej by było powtórzyć badanie moczu (4h mocz przynajmniej, nocny, po dokładnym podmyciu i osuszeniu najlepiej ręcznikiem papierowym, że środkowego strumienia tj pierwszą partie i ostatnia oddajesz do toalety, tylko ten środek do kubeczka, nie martw się, im nawet 20 ml na badanie wystarczy, nie musi być kubeczek zalany pod kapsel) i skonsultować się z gin. W międzyczasie oczywiście kontroluj ciśnienie. Jakby Ci się zaczęły jakieś bóle w okolicy wątroby, zamroczenia, zaburzenia równowagi czy widzenia to jazda na IP.
    Dawaj znać co z Tobą, trzymamy kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów