Strona 2770 z 10063
Pokaż wyniki od 27,691 do 27,700 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    też kiedyś lunatykowałam:P mama mi opowiadała, że można było ze mną normalnie pogadać:P tylko oczy jak za mgłą miałam:P i do tej pory śmieją się, że ja pod łóżkiem*to kotków szukałam:P

Ja to sie go czasem nawet czasem boje, jak mnie tak wybudzi ze snu najgorsze jak sie drze przez sen xD

Tobie Verka mozna pozazdroscic, ze masz juz ta Amelke przy sobie ja z jednej strony chcialabym to wszystko miec juz za soba, a z drugiej wiem ze to jeszcze niestety za wczesnie..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joanna Ch. Zobacz posta
    Cześć dziewczyny,
    chciałabym dołączyć do forum.
    Mam termin na 26.01.2016. a w brzuszku malutką księżniczkę

Mam tez od razu pytanie, czy miała któraś z Was problemy z zatruciem w ciąży?
    Z białkiem w moczu? Jak reagowali i co zalecali Wasi lekarze?

Pozdrawiam wszystkie mamusie i Maluszki, które już przyszły na świat!

Czesc
    Ile Ci wyszlo tego bialka?
    Jestes juz po konsultacji z lekarzem?
    Ostatnio edytowane przez Betty09 ; 17-12-15 o 07:51

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry witam nowa mame
    Betty moj tez gada przez sen, zawsze chcialm go nagrac bo mi nie wierzy i zapomne, gada niestworzone rzeczy,,smiechu czasem mam z niego, ale sie przyzwyczaiłam.
    Natalio nie przejmuj sie najwazniej ze ksiezniczka rosnie i zdrowa, skoro mialas ostatnio tylko skrocona szyjke i za dwa dni porod ,to kto wie, niech maz ci zrobi naturalny masac szyjk macicy( podeserkujcie) i moze cos tam sie rozkreci jeszcze przed swietami, jesli szyjka juz skrocona, moze podziała coś. Jutro i ja mam wizyte i tez licze ze powie mi ze wkoncu cos tam sie przygotowuje w srodku, bo chyba tez załapie doła jesli nic:/

A mnie w nocy dopadl, bol bioder okropny, mysle czyzby sie rozciagały? bo bolały obydwie strony, ja nie wiem jakim cudem ja wogole zasypiam znow, budze sie po kilka razy,bo czytam ze wy takie problemy macie ze spaniem, ja nie mam naszczescie.
    Apetyt mnie dapada jadlabm i jadla praktycznie co godzinke czuje ze jestem glodna.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    cześć Asiu, witaj u Nas co do Twojego pytania mamy tutaj speca Karolinkę więc jak wejdzie na pewno Ci wszystko powie

a ja się witam z Wami laseczki, jej druga noc z rzędu a ja zasnęłam o 22 .. co to jest grane i jestem wypoczęta .. śniadanko zjedzone, dziś trzeba troszke ogarnąc w domu i przejdę się na zakupy spacerkiem a co tam

miłego dnia !

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczyny,

Witaj, milo ze do Nas dolaczylas. Napisz cos wiecej o sobie i maluszku
    Na Twoje pytania niestety nie moge odpowiedziec, bo. Nic takiego nie mialam, ale moze ijnne mamusie pomoga. Ale jesli odebralas wyniki i sa niepokojace to moze najlepiej skontaktowac sie z lekarzem prowadzacym ciaze?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Heeej
    Maz wrcocil z pracy przed 3 i o 8 znow pojechal.. Eh... Zawozilam dzis dzieci i wracajac pojechalam do spowoedzi, a tam kolejka ponad 20 osob... I pjedyna osoba ktora chviala mnie przepuscic byla starsza babeczka, ktora sama ledwo o lasce stala... No ale na szczescie tylko godzine czekalam hehe ale warto bylo zjadlam sniadanko i jade odwiedzic kolezanke..
    U nas dzis mroz ale sniegu jak nie bylo tak nie ma

Member
    paulista

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Witam mamusie wszystkie

Ja nie wiem kiedy Wy macie czas siedzieć i pisać na forum ja co nadrobię to znów mnie nie ma i tak w kółko.
    GRATULACJE VERONIKA ŻE AMELKA JUŻ NA ŚWIECIE CAŁA I ZDROWA

Ja byłam wczoraj u lekarza i przedwczoraj na usg i już sama nie wiem na kiedy mam termin wg okresu na 13.01 a teraz wg usg okazało się że na 27.01
    WIĘC JUŻ SAMA NIEWIEM .Pytałam się lekarza pow że dziecko może być po prostu mniejsze ale najważniejsze pow że wym główki i brzuszka pokazują ten sam tydz czyli 34 ale za to kość udowa pokazuje na 36 tydz więc stwierdził że chyba lekkoatleta się szykuje hihihi.(tylko ciekawe po kim hihih)
    Więc NASZ KRZYS WAŻY 2500 I CALY ZDROWY OCZYWIŚCIE BUZI NIE POKAZAŁ ALE JAJECZKA JAK ZAWSZE PIĘKNIE POKAZANE

A mam do Was pytanko jaki rozmiar czapeczki kupowałyście bo mi wszystkie jakieś wielkie się wydają
    tak jak nie które z Was też mam problem ze spaniem a przekręcenie się z boku na bok to jakaś masakra wszystko boli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam się i ja mamusie :-) ja od rana z mezem do miasta, on do pracy, ja do mamy jak zwykle i potem jechalam z moją Tosienka do weterynarza na zabieg. Serce mi pekalo jak trzymałam ja na kolanach a ona odjeżdża... Na koniec jej się pysk rozdziawil i wyglądają jak zdechnieta ehh. No ale przynajmniej cały czas mnie widziała jak odjeżdżala bo wcześniej myślałam że będzie kazał mi iść a ja w jakiej klatce zamknie. Wróciłam do domu bez Tosi to Riko lata i niucha czemu sama wróciłam heh. Koło 11 pewnie do odbioru będzie.
    Natalka ja ostatnio byłam u spowiedzi przed msza więc na szczęście kolejki nie było, ale jak szliśmy do komuni to boziu ludzie się na mnie gapia jakbym jaka jedyna ciezarna w miescie była jakiś dziwny eksponat. Ja rozumiem, że w lecie więcej ciężarnych się widzi ale bez przesady :-P
    Wczoraj po raz pierwszy zaczęły mnie boleć pachwiny jak siedziałam i musiałam szukać pozycji odpowiedniej.
    Witam nowa Mamę :-)
    W ogóle to śniło mi się że chciałam karmić piersią i nic mi nie leciało a dziecko tylko mymlalo sutka i nic nie pilo, ja załamana a mąż mnie pocieszal. Masakra!
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    werandowanie zaczełam przy poprzednim dziecku ( marzec -10 C) już po tyg niecałym bodajże 5 dni miał jak zaczełam od wietrzenia pokoju ( z nim) i wychodzenia na balkon z nim
    Co do werandowania nie wiedziałam że tak szybko można. Myślałam że koło miesiąca dopiero. A później spacer. U mnie nie ma balkonu u teściowej więc albo okno na oścież albo będę na 5-10 min wychodzić przed klatkę z małym można tak??

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć dziewczyny,

Witam nową mamusie ! Miło że do nas dołączyłaś

Beatko ! Spóźnione ale szczere ! Wszystkieco naprawde wszystkiego co najlepsze dużo zdrówka siły i magicznych świątecznych chwil spędzonych już może z Twoimi kurczaczkami ! Wogóle jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze !:*

Co do spania chłopów to u nas na wprost łóżka jest tv i tam świeci sie ta czerwona dioda mój raz w nocy wstał i stoi coś tam grzebie a ja "co Ty robisz?" " a bo sie tu coś pali i nie wiem co" dopiero potem sie kapnęliśmy że chodziło mu o diode i mówi" sie ciesz że tego gasić czymś nie chciałem" haha xD
    Albo na oknie stał storczyk i 2 noce sie budził bo myślał że tam zając siedzi i macał mi tego storczyka no niemożliwy jest.
    A ja dziś spałam jak zabita mój mnie tylko budził żebym mu picie podała bo spalismy u moich rodziców i ja mu rano przy mamie "nie mogłeś sam sobie wziąć musisz mnie budzić?" a mama " a myślisz że jak picie za górą to tak łatwo wziąć" haha xD

Co do karmienia... pytałam wczoraj mojej neurolog... zaczeła patrzeć po necie nawet i mówi tak że niby mało sie wchłania tego dop mleka tym bardziej ze ja mam najmniejszą dawke i nie wie co zrobić żebym najlepiej do pediatry podeszła popytać ... wiec mam kuzynke na oddziale w szpitalu dzwoniłam do niej żeby dziś podpytała jak bedzie na dyżuże i ma mi dać znać co i jak... ale byłabym szczęśliwa jakbym mogła jednak karmić....

Natalia takie teraz bedą kolejki niestety... ja byłam jak byłam na mszy za dziadkami i sie ciesze bo teraz bym napewno nie wystała !

Ja musze zacząć ogarniać dom bo wczoraj mieli wpaść znajomi męża ale z racji nocy w domu u mnie nie przyjechali i zapowiedzieli sie na dziś.... ehhh mąż na polowaniu zbiorowym a ja siedze sama jakby mnie ktoś łopatą przetrącił....

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    ale mi się Mała w brzuchu dziś przewala normalnie tańcuje he he mnie biodra też już bolą a najgorzej w nocy. Ani się przekręcić ani nic... a ileż można na jednym boku leżeć? Jak chodzę to mam wrażenie że wszystkie kości miednicy mi się rozchodzą. A jak siedzę to tylko w mega rozkroku bo brzuch mi się nie mieści hi hi. Co do nadrabiania to ja już dałam sobie spokój. Kilka stron wstecz tylko patrzę żeby cokolwiek w temacie być ale na więcej po prostu czasu nie mam. Jesteście jak taśma produkcyjna postów piszecie bez opamiętania hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów