Strona 2769 z 10041
Pokaż wyniki od 27,681 do 27,690 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    a poza tym, tak jak piszesz o Amelce, o karmieniu, spaniu itp.to jakoś mi tak ciężko uwierzyć, nie dochodzi to do mnie, że to wszystko jest tak tuż tuż... Jakieś dwa tygodnie i Julek będzie z nami. No jakiś kosmos! Nie dociera to jeszcze do mnie...
    Amelka jest i ja czasem taka zmulona w nocy wstaje i za brzuch sie lapie a brzucha nima hahaha...takze pomaly sie niech dochodzi do Ciebie ze za chwile bedzie Julek i ta chlopina z ta gra juz nie bedzie najwazniejsza haha....Ja mojego wolam zeby tu przyszedl a on mi ze nie moze teraz bo przegra no i co?eh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Amelka jest i ja czasem taka zmulona w nocy wstaje i za brzuch sie lapie a brzucha nima hahaha...takze pomaly sie niech dochodzi do Ciebie ze za chwile bedzie Julek i ta chlopina z ta gra juz nie bedzie najwazniejsza haha....Ja mojego wolam zeby tu przyszedl a on mi ze nie moze teraz bo przegra no i co?eh
    ech te chłopy:/ chyba spróbuję jeszcze zasnąć mój zaraz wstaje do pracy to będę mieć trochę więcej miejsca dobrej nocy! Śpijcie dobrze dziewczyny...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    ech te chłopy:/ chyba spróbuję jeszcze zasnąć mój zaraz wstaje do pracy to będę mieć trochę więcej miejsca dobrej nocy! Śpijcie dobrze dziewczyny...
    dobranoc

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzien dobry mamcie!
    Mam nadzieje, ze chociaz Wy sie wyspalyscie, bo ja to poszlam kolo 2 a po 5 juz po spaniu... danio zjedzone gdyz maly glod dopad. Moj wyszedl do pracy wiec moze uda mi sie jeszcze uciac komara - oby!

Tak w ogole to do mnie tez nie dociera jeszcze ze lada chwila coreczka moze byc z Nami pimimo ze nie moge sie jej doczekac az ja w koncu przytule i wycaluje!

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witam się i ja dzisiaj nocka w miarę udana o 5 siku i śniadanie i tak sobie siedzię

Plany na dzisiaj to wizyta u ginka i przy okazji zakupy
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja zieloną to w kaaaaażdej postaci, mmmm
    ach zielona i tylko zelona

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Weronika o do picia herbaty z dzikiej rózy to bym sie zastanawiała nie to że szkodzi tylko czy jest potrzeba żeby jak Ci się tak leje pokarm jeszcze go pobudzać

a jeśli chodzi o czarną herbatę to ja przy poprzedniej ciązy miałam ją przez lekar\za zakazaną bo wypłukuje wapń z kości i mnie kośc ogonowa po niej bolała wiem że to śmieszne ale prawdziwe

a tak poza tym to najwięcej piję domowych soków lub poprostu wodę

co do spacerków z dziećmi to na pewno czeka nas werandowanie ale od 3-5 min

Senior Member
    monika 85

O mnie
    werandowanie zaczełam przy poprzednim dziecku ( marzec -10 C) już po tyg niecałym bodajże 5 dni miał jak zaczełam od wietrzenia pokoju ( z nim) i wychodzenia na balkon z nim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Joanna Ch.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-26 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    chciałabym dołączyć do forum.
    Mam termin na 26.01.2016. a w brzuszku malutką księżniczkę

Mam tez od razu pytanie, czy miała któraś z Was problemy z zatruciem w ciąży?
    Z białkiem w moczu? Jak reagowali i co zalecali Wasi lekarze?

Pozdrawiam wszystkie mamusie i Maluszki, które już przyszły na świat!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    witaj Joanno wśród styczniówek

Veroniko Ty się łapiesz za brzuch i jesteś zszokowana, że go nie ma, a ja przez całą ciążę regularnie się budzę po dotknięciu brzucha z przerażeniem, że "jestem gruba", dopiero po chwili sobie przypominam, że przecież w ciąży jestem... eh...

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Witam i ja kolejną nową styczniówkę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów