Strona 2767 z 10066
Pokaż wyniki od 27,661 do 27,670 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wszystkiego chlopy to chrapacze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hahaha tak koniec maja
    Jest 7 pozniej Kochana u mnie dopiero 16.30

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    tosienka ale mój mi to specjalnie powiedział bo musiał słyszeć jak już spałam a on ogladal coś (bo tv mi nie przeszkadza) bo jak on uśnie to mozesz kolo niego remont robić, wiertara etc i sie nie obudzi
    Ja na pewno chrapie bo nawet jak się budzę to tak jakoś dziwnie w gardle sucho mam a body tak nie miałam!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Hania i sn rodzilas córke?? a dzis na usg ile wazy ?? ja czuje ze moja bedzie miec 3900 przy urodzeniu, ze jednak 4 kg nie przebije..
    kurcze tak sie pyski nie moge doczekac.. zeby ja juz wyprzytulac i stopki wyciumkac.. i ten zapach noworodka.. ahhh
    Oj dziewczyny jesteście tu tak długo na forum i nie pamiętacie, już ze trzy razy na ten temat pisałam? chyba słabo zapadam w pamięć, bo zawsze jak o tym piszę o to samo pytacie?
    Tak rodziłam sn ale nie będę pisała już szczegółów, wybaczcie
    Normalnie strzelam focha ooo

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    [QUOTE=hankaskakanka;2777258]generalnie bez zmian. Szyjka skrócona ale jakoś się trzyma. Wzięła mi wymaz z pochwy i z odb. tylko zapomniałam zapytać kiedy wyniki. ostatnią wizytę mam 30 grudnia więc wtedy sprawdzę co i jak.
    Doskonale Cię rozumiem z tą wagą bejbika, mam ten sam problem, tyle że moja pierwsza córa urodziła się z wagą 4630 i strasznie sie boję, że ta też będzie taka. Jeszcze lekarka mi dziś powiedziała, że aż tak duża nie będzie no może z 4 kg. Że co? 4 kg? Jak ja mam wydusić takie duże dziecko? znowu? Nie chcę nawet o tym myśleć, tylko kobiety które urodziły sn takiego klocuszką wiedzą o czym mówię.

no właśnie ja też się boję o wagę dziecka, jestem ciekawa co jutro wyjdzie. Na każdej wizycie mówie mojemu gin że nie chce rodzić już takieo dużego dziecka. Ale tak jak kiedyś pisałm mi z usg wychodziło 3300 a urodził się 4200 więc prawie kilo różnicy. Hankaskakanka a ty wiedziałaś że będzie takie duże???

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Natalka u mnie to samo. Nawet nie ide do sypialni, tylko leze w salonie i ogladam tv, a moj tam chrapoli jakby nielada byl za uchem, musialam az podglosic tv bo zagluszal...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Oj dziewczyny jesteście tu tak długo na forum i nie pamiętacie, już ze trzy razy na ten temat pisałam? chyba słabo zapadam w pamięć, bo zawsze jak o tym piszę o to samo pytacie?
    Tak rodziłam sn ale nie będę pisała już szczegółów, wybaczcie
    Normalnie strzelam focha ooo
    Nie fochaj sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Natalka u mnie to samo. Nawet nie ide do sypialni, tylko leze w salonie i ogladam tv, a moj tam chrapoli jakby nielada byl za uchem, musialam az podglosic tv bo zagluszal...
    Moj tez nieraz dialogi zaglusza

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzisiaj również zapowiada się "świetna" nocka... chyba przejdę na tryb sowy

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzisiaj również zapowiada się "świetna" nocka... chyba przejdę na tryb sowy
    Nie martw się nie jesteś sama!!! Ja też jeszcze siedzę na dole, ale zaraz idę spać... Tzn położyć się bo do zasniecia to pewnie też sufit pooglądam! Mój już dawno śpi, pies też dycha to obok mnie, czuje się śpiąca, ale cóż z tego... Dobranoc do jutra

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów