Strona 2765 z 10044
Pokaż wyniki od 27,641 do 27,650 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jejku mojej cos odwalilo... godzine juz sie tlucze w tym brzuchu i nie wiem o co chodzi.. a wgl zawsze jak sie poloze na lewym boku to czkwaki dostaje....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a odnosnie mrozenia pokarmu.. mi polozna laktacyjna i lekarz mowili zeby zuzyc raz dwa.. ze takie mleko dla 3 miesiecznego dziacka z okresu kiedy mialo 2 tygodnie jest za "slabe" tzn.. zmieniaja sie wartosci i sklad takiego mleka i taki pokarm nie wystraczy juz starszemu dziecku.. a rozmrazac nalezy w lodowce, nie na cieple bo sie bakterie tworza..
    Mi to samo pani laktatorka powidziala zebym teraz nie mrozila bo to jedzenie bedzie malowartoscioweja nawet sama widze roznice w kokorze tego mleka pierwsze bylo jakby woda z mlekiem a teraz juz bardziej mleko przypominaa pozatym nie.sadze ze na poczatku bedzie tyle zeby mrozic ja wylam tylkondwa razy i to tak po 20ml

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    jejku mojej cos odwalilo... godzine juz sie tlucze w tym brzuchu i nie wiem o co chodzi.. a wgl zawsze jak sie poloze na lewym boku to czkwaki dostaje....
    Sie do wyjscia szykuje

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Sie do wyjscia szykuje
    raczej probuje sobie powiekszyc swoje cieple gniazdko, aby jej utuczone cialko sie zmiescilo..

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Mi to samo pani laktatorka powidziala zebym teraz nie mrozila bo to jedzenie bedzie malowartoscioweja nawet sama widze roznice w kokorze tego mleka pierwsze bylo jakby woda z mlekiem a teraz juz bardziej mleko przypominaa pozatym nie.sadze ze na poczatku bedzie tyle zeby mrozic ja wylam tylkondwa razy i to tak po 20ml
    no koleżanka też zaczęła zamrażać duuużo później niż tydzień po porodzie

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jak ja bym chciała żeby po narodzinach Emilki była taka pogoda jak u Ciebie Verka może nie deszcz, ale ta temperatura super... A tak to nie wiadomo co nas w Polsce zastanie w tym styczniu, jak będą porządne mrozy to pozostanie nam jedynie werandowanie

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz

A może się pindrzy i na dyskotekę szykuje z moim, bo też czadu daje..

co do herbatek, to mam lenia i od razu robie w dużym dzbanku dając jedną earl grey (uwielbiam te z biedry) oraz jakąś owocową twinings'a lub rumianek, miętę..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    w ogole hahah mi sie przypomniało. bo któraś tu o chrapaniu mówiła. No to wczoraj chyba albo kurde przedwczoraj juz nie pamietam, kladziemy sie i ja chce już zasypiać ale jak mnie coś zacznie wkurzac, dmuchać, szurać to w momencie mam oczy jak 5zł z nerwostwa, no i właśnie mój amant sobie nie wiem co robił.. szkubał?obgryzał? te skórki na palcach, bo raz na jakiś czas tak ma, że jak zacznie to nie ma zmiłuj.. no i jedzie z tym koksem a ja to słysze wtedy jeszcze 100x bardziej i mu mowie.. Damian, moglbys przestac to gryźć albo idź se do łazienki czy gdzieś bo mnie to wkurza a chce spać. hahahah a on mi z tekstem: A jak ty chrapiesz jak niedźwiedź to co ja mam powiedzieć?! hahahahahahhaha no myslalam, ze padne!!!!!!!! a ja COOOO?! jak ja nie chrapie, nigdy nie chrapałam, po prostu tak mnie zatkalo, tak sie smialismy.. ale sie dzisiaj wlasnie pytam czy na prawde tak chrapie.. a on no, że troche sie zdarza. to pytam czy przed ciaza tez tak mialam, a on ze raczej nie czy to jest ciążowa dolegliwość?!?!
    tak Pati, to taka ciążowa dolegliwość...to ja pisalam, ja też nigdy przenigdy nie chrapałam, a wczoraj myslalam, ze mojego zabiję!!! poszłam spac o 1 i co? on mnie sztura i mowi, połóż sie inaczej, bo co Cie szturne to chrapiesz dalej jak stary chlop...patrze, a tam przed 2...myslałam, że Go zabije, zdążyłam zasnąć a ten mnie budzi, bo nie moze spac przez moje chrapolenie...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    No zobaczymy jak to bedzie ale pogoda dziwna jest jak na ta pore roku...
    Verka u nas tez ciepło...tzn 14-15 st wiec nie jest zle, ale tez chcialabym snieg na Swieta a tu dupa...w NL w ogole rzadko zdarza sie snieg ale tez mowilam do mojego, ze przy takiej pogodzie to przynajmniej bedziemy z Ninka na spacerki śmigac

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Verka o tej Waszej pogodzie nawet w tv mówili a u mnie dzis rano minus 8 było hehe, ale podobno w święta ma być 10 ale na plusie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów