Strona 2761 z 10044
Pokaż wyniki od 27,601 do 27,610 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    a ja zielonej nie lubie .. mloda mi dyskoteke urzadza w brzuchu, skacze na lozku razem z nia tak sie wierci..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja zieloną to w kaaaaażdej postaci, mmmm
    A mi polozna powiedziala.zebym herbate z dzikiej rozy pila ze ma duzo witaminy C i zwieksza laktacje...

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie
    Dzisiaj odwiedziliśmy tą koleżankę z 10miesięczną córeczką Mała jest boska, nie mogłam się nią nacieszyć Już ładnie mówi tata, mama, dada ;p podstawy opanowała Trochę podpytywaliśmy znajomych o pewne rozwiązania, w końcu są z tym na świeżo. Koleżanka poleciła zamiast torebek do zamrażania pokarmu to takie pojemniczki, ona miała z Canpolu. Mówiła, że woreczki z dwóch firm jej po prostu pękły po jakimś czasie w zamrażarce. I mówiła, że jak będę mieć nawał pokarmu to żeby mrozić, a kiedyś się może przydać Maleństwu jak niespodziewanie będę gdzieś dłużej, a pokarm można trzymać do pół roku nawet. Przyznam szczerze, że nie myślałam o tym mrożeniu ;p Polecili też nosidełko z firmy Wolmar -Zaffiro bodajże, że sprawdzone, Mała zasypia w nim w mig i bardzo jej wygodnie a i Tatuś nie narzeka

Beatko wszystkiego najlepszego! duuużo zdrówka i spełnienia Twoich marzeń

Ja miętę też od czasu do czasu sobie piłam, bo po prostu lubię. Nie wiedziałam, że może szkodzić.
    Ja też widziałam te bombeczki w podobnej cenie, ale to ile serca w to Pati włożyła nie da się wycenić, więc są bezcenne

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    uwielbiam zieloną:P właśnie popijam sobie z pigwą

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    'świąteczne czyszczenie berła' hahah poległam Napiszę to ładnie na kartonie i wręczę mojemu taki 'bon' na święta albo pod choinką dam... hahah
    dobre

Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    To świetne wieści, a i pewnie mąż szczęśliwy że się jeszcze na deserek załapie heh dobrze że wcześniej wróci bo jakbyś rzeczywiście tego stycznia miała nie doczekać to już będzie z Tobą jak coś
    szczęśliwy, szczęśliwy .. nim powiedział, że przyjeżdża wpierw o to zapytał ..:P A i juz dwukrotnie dzwonił by mnie przestrzec bym go w jajo nie zrobiła i nie urodziła przed jego przyjazdem ..

No i w temacie wigilii zostanie wykorzystany, bo rybka po grecku w jego wykonaniu już dłuższy czas za mną chodzi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    U mnie taka piekna pogoda ze baja krokusy kwitna ,bazie sie pojawiaja chetnie bym zapakowala Amelie i poszla.z nia na spacerek

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    a ja zielonej nie lubie .. mloda mi dyskoteke urzadza w brzuchu, skacze na lozku razem z nia tak sie wierci..
    szalona Róża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    ale młody się wierci:P chyba po tych małych batonikach (mars, twix, itp) z tesco:P któraś wspominała...i dziś nie mogłam się oprzeć:P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    dobre

szczęśliwy, szczęśliwy .. nim powiedział, że przyjeżdża wpierw o to zapytał ..:P A i juz dwukrotnie dzwonił by mnie przestrzec bym go w jajo nie zrobiła i nie urodziła przed jego przyjazdem ..

No i w temacie wigilii zostanie wykorzystany, bo rybka po grecku w jego wykonaniu już dłuższy czas za mną chodzi
    O rybka po gercku mniammmmm

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    U mnie taka piekna pogoda ze baja krokusy kwitna ,bazie sie pojawiaja chetnie bym zapakowala Amelie i poszla.z nia na spacerek
    to u Was wiosna hihi... a ja tęsknie za śniegiem, mogłoby troszeczkę popadać w Święta

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów