Strona 2759 z 10044
Pokaż wyniki od 27,581 do 27,590 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Pati nawet i 8... Na szczescie srac do gory nie bede wiec o siebie sie nie martwie hahahaha niech sie inni strzeza
    hahah no niech sie strzeza, dobrze powiedziane
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    mięty nie mogą pić małe dzieci i stąd się boję beąc w ciąży

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    taka najedzona?!?! po wieczerzy?! hahah to z 6 lewatyw murowane
    a słyszłyście o olejku rycynowym ??? jest na wywołanie biegunki przed porodem po to żeby obnizyły się jelita i zaczeła akcja porodowa

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Beatko sto lat sto lat!!! I wszystkiego naj ;-)
    Natka głowa do góry!
    Natka, Edyta, super że z bejbikami wszystko pięknie!
    A ją dziewczyny jestem po fryzjerze, w sobote kosmetyczka i jestem gotowa do porodu o!
    No i... Uwaga... Tam dadada da dam... Mebelki przyjechały!!!! 4 tyg opóźnienia ale jest pięknie!!! Już wsio ustawione ale zdjęcia będę pewnie w piątek robić jak powiesimy obrazki i lustro. Ale jest sliiiicznie. Aż się wychodzić nie chciało.
    Niemniej jednak znaczy to tyle, że teraz leże i kwicze, bo oczywiście przegielam. No ale nic, już leże i ratuje się rogalem.
    Któras pytala o miete nie jest wskazana bo może powodować skurcze ew. Problemy z laktacja, zależy na którym etapie ciąży czego się boisz. Ale watpie, że jedna szklanka nabroi. Tak samo że względu na skurcze nie można przed końcem 3 trymestru pić naparu z liści malin, a podczas laktacji zazerac się potrawami z tymiankiem, oregano i paroma innymi przyprawami których nie zapamiętałam bo nie znam lub njie lubię . ale za oregano i tymiankiem będę tęsknić....
    albo szławi w czasie karmienia piersią bo zmniejsza laktację ale na poczatku jest zbawienna przy nawale oczywiście :-)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    I sie skonczy ze wigilie w szpitalu spedze... Moj lekarz ma dyzur z 24 na 25 wiec dobrze byloby sie wstrzelic i po wigili pojechac urodzic
    ja też tak mówie jak juz sie dobrze najem, to moge jechać, ale nie powiem, że boję się tej przykrej niespodzianki... mam te czopy i mam nadzieje, ze w razie co pomoga, bo moj jak cos, to naprawde z sali by mi uciekl-akurat tego jestem pewna!!!!!!!! damy rade Natalia jeszcze troche i bedziemy tulić nasze Gwiazdeczki :*

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej ja juz po wizycie u poloznej szwy sciagnela ma byc lepiek ale jakos nie widze tego lepiej hmm...bylam po cyckonosz zmierzyla i dala mi 36F i zalozylam go i nie sciagnelam haha bo odrazu lepiej wzielam 2 i wiecej nie bede kupowala poki coAmelka z tata sobie poradzila i teraz sie najdala i lezy na kanapie.z psem ktora ja pilnuje

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja to joe wiem co.na tej wigilii pojem haha chyba barszczu tylko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ja też tak mówie jak juz sie dobrze najem, to moge jechać, ale nie powiem, że boję się tej przykrej niespodzianki... mam te czopy i mam nadzieje, ze w razie co moge pomoga, bo moj jak cos, to naprawde z sali by mi uciekl-akurat tego jestem pewna!!!!!!!! damy rade Natalia jeszcze troche i bedziemy tulić nasze Gwiazdeczki :*
    Mi nie chodzi zeby juz rodzic.. Tylko tej duzej wagi sie boje i bolu juz nie moge zniesc bo to gunkcjonowac sie nie da...

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja to joe wiem co.na tej wigilii pojem haha chyba barszczu tylko
    rybka, pierogi, kutia, gołabki bez kapusty :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    rybka, pierogi, kutia, gołabki bez kapusty :-)
    Akurta pierogow u mnie na wigilii nie ma ale sie zrobi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów