Strona 275 z 10058
Pokaż wyniki od 2,741 do 2,750 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Tak mi się chce naleśników z serem i owocami od wczoraj, że za chwilę zaliże ekran laptopa jak tak oglądam przepisy jutro muszą być naleśniczki obowiązkowo! chyba dzidziuś się dopomina heheh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Tak mi się chce naleśników z serem i owocami od wczoraj, że za chwilę zaliże ekran laptopa jak tak oglądam przepisy jutro muszą być naleśniczki obowiązkowo! chyba dzidziuś się dopomina heheh
    Hehehe chyba sie dopomina widac wie co dobre

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    hej dziolszki ja dopiero do domku wrocilam jest 21 takam umordowana ze szok ... po wyjsciu ze sklepu zliczylam wizyte u brata i bratowej dojechal maz i zjedlismy tam obiad pozniej meza kolega zaprosil go na piwo urodzinowe wiec pojehalismy do baru heheh wypilam 2 soki maz piwa sie ozlopal , ja pogadalam z jego zona o dzieciach maja 8 miesiecznego synka wiec bylo o czym opowiadacok to tyle szczescie ze jutro sobota spie do oporu do pozniej kochaneide sie kapac i spac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej ja juz na nogach nie pospałam sobie dzisiaj wcale o 1 w nocy musiałam wstac siku potem napilam sie wody bo mi sie pic chciało pozniej o 5 rano tez musiałam isc siku i znowu sie napiłam wody haha

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej ja juz na nogach nie pospałam sobie dzisiaj wcale o 1 w nocy musiałam wstac siku potem napilam sie wody bo mi sie pic chciało pozniej o 5 rano tez musiałam isc siku i znowu sie napiłam wody haha
    dla mnie 2 razy siku w nocy to norma. Rekord to 5

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    ja póki co max 2 razy w nocy:/

Ja biegam po 3 razy. I po każdym mam problem z zaśnięciem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja dziś wybrałam się na zakupki i uważam za bardzo udane
    Kupiłam narzutkę taką cieplejszą, dłuższą na jesień w kolorze pudrowy róż oraz trampki bez sznurówek takie wkładane do tego również w takim kolorze - całość wygląda świetnie i ma urok - nie wiem w ogóle co mnie naszło na taki delikatny kolor, gdyż większość rzeczy w mojej szafie jest ciemna, ale widocznie ciąża zmienia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja dziś wybrałam się na zakupki i uważam za bardzo udane
    Kupiłam narzutkę taką cieplejszą, dłuższą na jesień w kolorze pudrowy róż oraz trampki bez sznurówek takie wkładane do tego również w takim kolorze - całość wygląda świetnie i ma urok - nie wiem w ogóle co mnie naszło na taki delikatny kolor, gdyż większość rzeczy w mojej szafie jest ciemna, ale widocznie ciąża zmienia
    Ty kupujesz ciuchy na jesien a ja kupiłam sobie sukienki na lato i spodenki hahahah

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    czesc mamusie oj widze cisza jak makiem zasial.... nie dobrze ..pisac tu zdac relacje co i jak bo nocne spacerki w modzie widze heh i ja dwa razy dzis chodzilam...i glowa w nocy bolala okrutnie ze bralam tabletke bo bol taki ze w oku kreciloale na szczescie przeszlo... wstalam w sumie niedawno jest u mnie 9;40 wiec zaraz mykam na sniadanko... mezu pojechal auto umyc chwile posiedze cos tam ogladne i wstawie pranie na 17 idziemy na urodziny bo najpierw sa dla dzieci a pozniej grlla maja zrobic czyli takie spotkanie rodzinnewiec dziewczyny do pisania siadac i pisac tu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów