Strona 2743 z 10062
Pokaż wyniki od 27,421 do 27,430 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    Witam

na żołądek - siemienie lniane, takie parzone, smakuje jak gluty ale pomaga

Natalia- bardzo się ciesze z powodu koleżanki

aaa, dziś koleżanka moja urodziła synka, 2850, termina miała na 2 stycznia, za tydzień miała umówione cc, ale tak to jest z planami, bóle ją złapały i w 45 minut urodziła naturalnie
    Jakie szybkie te porody w grudniu noo :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Jakie szybkie te porody w grudniu noo :P
    właśnie może przeniesie takie akcje na styczeń nie miłabym nic przeciwko temu

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    oj sory, zly link wkleiłam ten: http://allegro.pl/posciel-120x90-4-e...114022143.html wzór 27
    Śliczny wzorek wybrałaś
    A jak "zamontowałaś" ochraniacz to nie odstaje jakoś brzydko od wezgłowia??

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    [QUOTE=monika 85;2776701]Basikan co do ustawienia dziecka to mój tez jeszcze otej porze ciąży był położony pośladkowo bo dopiero niedawno sie przestawił mi mówiła pani dr że może sie obrócić nawet tydz lub kilka godz przed porodem także jest nadzieja

Rozmawiałam z lekarzem i też potwierdził A na po Świętach umówiłam się z moją położną i pokaże mi ćwiczenia wspomagające na przekopyrtkanie Hanuszki

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ja osobiście jestem zadowolona z poduszeczek służących za ochraniacze, zamawiałam z tej aukcji
    http://allegro.pl/8cz-posciel-dla-dz...193849895.html
    a drugi komplet mam po chrześnicy taki ochraniacz jeden długi, ale nie wypowiem się, bo założyłam na początek ten z podusiami.
    Jeżeli chodzi czym przykrywać w łóżeczku to na początku będę małą kładła w rożku a z czasem podusia i kołderka
    Właśnie bardzo podobają mi się te podusie bo jak z łóżeczka zrobimy tapczanik to te troczki się poodcina i będzie fajny dodatek na łóżeczko i do zabawy na podłodze
    Martwię się tylko czy:
    - jak mi mała zacznie wędrówki po łóżeczku to by noskiem się nie wtuliła w nie za bardzo chociaż niby kupiłam już Angel Care no ale nigdy nie wiadomo...
    - jak zamontuję je na wezgłowiu w środkowej części bo łóżeczko ma wezgłowie pełne :/

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Amelcia dzis leniwa, sie przeciagnie kilka razy i koniec

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cukrówka pięknie wyglądasz Brzusio śliczny
    Basikan ja też mam te podusie jako ochraniacze i też wezgłowie pełne, przywiązałam je dołem i po bokach wezgłowia, ogólnie wyglądają ślicznie, ale jak przełożymy małą z kosza mojżesza to jej łóżeczka to będę ją obserwować i jak będzie wiercipiętą to założę taki pojedynczy, bo też mam, a poduszki to bardziej dekoracyjnie na późniejszy tapczanik dla małej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jeju jak ta kobieta daje rade tak sie ruszac ?? Moj taniec wczotajszy byl.spokojniejszy hahaha brzuch faktycznie ma taki jKby mial kej sie odkleic i runac w dol

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witojciemy tez po przespanej nocy z przerwa na karmieniaNatali super wiesci zdrowka dla kolezankijak dziec w kanale to slabo buzke uchwyscic ino girki dyndaja

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    O nieeee. Nasza stronka mi przestala dzialac Czy moge prosic o podeslanie mi linka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów