Strona 2740 z 10046
Pokaż wyniki od 27,391 do 27,400 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nie pomogę bo zamawiałam cały zestaw z łóżeczkiem razem z jednej aukcji ale dziewczyny na pewno coś wrzucą zaraz
    A możesz zapodać linka i opinię jak się sprawdzają osłonki- czy nie wyrczą po założeniu??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Hej dziewczyny, czy możecie mi powysyłać linki skąd zamawiałyście ochraniacze i pościel do łóżeczka??- jeszcze tylko to mi zostało i finito.
    Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale staram się od paru dni nadrobić forum, a jeszcze mi zostało jakieś 500 stron :/ a jak wchodzę kolejnego dnia to dorzucacie kolejną stówkę
    Odnośnie ochraniaczy mam jeszcze pytanko jak u Was sprawdzają się poduchy albo te pełne w ciągu (które lepsze) do łóżeczka, które ma tylko szczebelki po bokach a szczyty pełne??
    I jeszcze jaką pościel zamawiacie bo mi doświadczona bratowa poradziła kupić tylko ochraniacze na szczebelki, materac porządny, 2 prześcieradełka i 2 ochraniacze na materac i wyłącznie kocyk do łóżeczka z tym minky jak zimnem przywali, a tak to najlepiej niczym nie przykrywać.... jak Wy tu rozegrałyście???

U nas nadal cisza- termin na 27.01, ułożenie nadal miednicowe więc cesarka się zapowiada więc nie wiemy czy się cieszyć czy martwić :/
    ja kupiłam ten komplet : http://allegro.pl/przescieradlo-z-gu...370572411.html wzór 27.
    materac: http://allegro.pl/materac-medyczny-d...364469147.html
    prześcieradła: http://allegro.pl/przescieradlo-z-gu...370572411.html
    ja wypełnienia pościeli też na razie nie kupuję. Będzie spał w rożku a później się zobaczy. Może pościel może śpiworek
    Fajnie, że się odezwałaś

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, czy możecie mi powysyłać linki skąd zamawiałyście ochraniacze i pościel do łóżeczka??- jeszcze tylko to mi zostało i finito.
    Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale staram się od paru dni nadrobić forum, a jeszcze mi zostało jakieś 500 stron :/ a jak wchodzę kolejnego dnia to dorzucacie kolejną stówkę
    Odnośnie ochraniaczy mam jeszcze pytanko jak u Was sprawdzają się poduchy albo te pełne w ciągu (które lepsze) do łóżeczka, które ma tylko szczebelki po bokach a szczyty pełne??
    I jeszcze jaką pościel zamawiacie bo mi doświadczona bratowa poradziła kupić tylko ochraniacze na szczebelki, materac porządny, 2 prześcieradełka i 2 ochraniacze na materac i wyłącznie kocyk do łóżeczka z tym minky jak zimnem przywali, a tak to najlepiej niczym nie przykrywać.... jak Wy tu rozegrałyście???

U nas nadal cisza- termin na 27.01, ułożenie nadal miednicowe więc cesarka się zapowiada więc nie wiemy czy się cieszyć czy martwić :/
    oj sory, zly link wkleiłam ten: http://allegro.pl/posciel-120x90-4-e...114022143.html wzór 27

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Spiesze z nowina bo skacze z radosci... Kolezanka wraca z diagnozy... Nie bylo klipsowania tetniaka bo nie ma po nim sladzie... No cud normalnie
    Wpierw na tomografi wykazywalo na tetniaka i rozlegly wylew.. A teraz minimalne slady krwi zostaly ktore musza sie wchlonoc i teraz wyglada to tak jakby jakas drobniutenka zylka jej pekla z powodu, stresu, nerwow, cisnienia, ciazy, no calosci poprostu ma czucie w calym ciele, mozg pracuje idealnie.. Zostal jedynie bol.. Ale z kazdym dniem ma wracac do pelni sil maly babel tez nad wyraz dobrze Nawet nie ma problemu z przewodem bottala tak czesto spotykanym u wczesniakow
    Alez sie ciesze
    Super wiadomości !! szybkiego odzyskania sił dla koleżanki !

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Heej ją już po wizycie. Melduje, że sufit w nocy przypilnowalam, nigdzie nie uciekł. Masakra teraz nieprzytomna jestem. Malutka ma 3150 więc trochę przystopowala że wzrostem, termin się niby przesunął na 3.01, ale szyjka skrócona i miękka, i główką 'w blokach startowych' więc nie ma pewności czy nie zacznie się lada dzień. Rozwarcie bez zmian, na palec, i kolejną wizytę mamy za tydzień coby jeszcze przed świętami obczaic czy może coś się dzieje. Tak poza tym wszystko super i problemow ni ma.
    Wg najlepsza akcja z mężem, zeby że mną pojechać wziął pracę z domu i na komunikatorze ustawił status zaraz wracam. Środek wizyty ktoś do niego dzwoni. 'Jesteś??'. Prawie jak Spisz?! Nie kurde, w scrabble gram. Porażka.

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Natalia to już mamy 4 na spotkanie.. my 2.. koleżanka z Rymanowa i okolic Rzeszowa !
    ja chętna oczywiście

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A możesz zapodać linka i opinię jak się sprawdzają osłonki- czy nie wyrczą po założeniu??
    jak złożę łóżeczko to dam znać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm

ja osobiście jestem zadowolona z poduszeczek służących za ochraniacze, zamawiałam z tej aukcji
    http://allegro.pl/8cz-posciel-dla-dz...193849895.html
    a drugi komplet mam po chrześnicy taki ochraniacz jeden długi, ale nie wypowiem się, bo założyłam na początek ten z podusiami.
    Jeżeli chodzi czym przykrywać w łóżeczku to na początku będę małą kładła w rożku a z czasem podusia i kołderka

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ufffff, no to troche porobilam, tez umylam wszystkie meble kuchenne i wyszorowalam piekarnik, bo juz wołał o pomste do nieba zupka już wstawiona, na 14 bedzie gotowa u mnie też są rzadko zupy, bo mój twierdzi, że po zupce to tylko siku Mu sie chce :P hihi, ale od czasu do czasu zjemy z checia, ja tam lubie różne zupy...
    Natalia super wiad., że z kolezanka ok :0 w koncu ma dla kogo żyć
    Myslałam, że jak cos porobię to cos sie ruszy, ale chyba musiałabym maraton przebiec, żeby Nina zechciała wyjść :P uparciuszek mały!
    odezwę się po wizycie, buziaki!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Heej ją już po wizycie. Melduje, że sufit w nocy przypilnowalam, nigdzie nie uciekł. Masakra teraz nieprzytomna jestem. Malutka ma 3150 więc trochę przystopowala że wzrostem, termin się niby przesunął na 3.01, ale szyjka skrócona i miękka, i główką 'w blokach startowych' więc nie ma pewności czy nie zacznie się lada dzień. Rozwarcie bez zmian, na palec, i kolejną wizytę mamy za tydzień coby jeszcze przed świętami obczaic czy może coś się dzieje. Tak poza tym wszystko super i problemow ni ma.
    Wg najlepsza akcja z mężem, zeby że mną pojechać wziął pracę z domu i na komunikatorze ustawił status zaraz wracam. Środek wizyty ktoś do niego dzwoni. 'Jesteś??'. Prawie jak Spisz?! Nie kurde, w scrabble gram. Porażka.
    super, że wszystko w porządku więc pewnie psychicznie jesteś już przygotowana, że w każdej chwili niunia może zechcieć powitać mamusię i tatusia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów