Strona 2738 z 10092
Pokaż wyniki od 27,371 do 27,380 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza ty zlodziejko oddawaj moja sile !! Chociaz ciut bo orla wywine

Edytka, wizyte mam standardowo na 16.45

Z tym zoladkiem to pewnie przez ucisk dziecka, organy sa wszystkie przemieszczone... Mnie dzis np w nocy dretwiala gora brzucha pod zebrami.. No takie uroki...

W biedrze kupulam sok cos ala kompot z suszu wigilijny, tzw jucha lub juszka to pije co by namiastke wigili juz miec.. Jade za chwile paczke odebrac i zrobilam z bialej gliny ala pierniczki co by jako zawieszka, taka ozdobka do prezentow byla teraz to sie utwardzi i polakieruje i bedzie.. O takie o takie :

Załącznik 92773
    zeby sie komus z ciasteczkami nie pomemlało
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Iza ty zlodziejko oddawaj moja sile !! Chociaz ciut bo orla wywine

Edytka, wizyte mam standardowo na 16.45

Z tym zoladkiem to pewnie przez ucisk dziecka, organy sa wszystkie przemieszczone... Mnie dzis np w nocy dretwiala gora brzucha pod zebrami.. No takie uroki...

W biedrze kupulam sok cos ala kompot z suszu wigilijny, tzw jucha lub juszka to pije co by namiastke wigili juz miec.. Jade za chwile paczke odebrac i zrobilam z bialej gliny ala pierniczki co by jako zawieszka, taka ozdobka do prezentow byla teraz to sie utwardzi i polakieruje i bedzie.. O takie o takie :

Załącznik 92773
    fajne, takie pomysłowe do wstążek będziesz doczepiać?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    E tam, wole meza
    hahahah no na pewno taniej wyjdzie hihiih

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziewczyny wszystkie macie takie typowe czapusie zimowe?.. bo ja spakowalam 2 takie bawelniane i jedna mam taka polarową z uszkami na to, ale to nie jest zimowa.. jutro jest targ to bym sie rozejrzała za rozmiarem a tak to z tym problem mam ciagle T_T
    też tylko polarową czapencje mam.. do tego kapturek i będzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dzien dobry Dziewczynki Dzisiejsza noc ierwszy raz od dluuuugiego czasu bez wstawania na siusiu. Raz tylko cora mnie obudzila, wpakowala sie do nas do lozka ze swoim "tabletem" (tak nazywa mini laptopa dla dzieci, ktory gra rozne piosenki, wierszyki itp) przytulila sie do niego i zasnela, a ja chwile o Niej. Obudzilam sie ok. 7:00, i nie czuje sie wypoczeta. Czy tez tak macie,ze brzuch Was boli, tak jakby byl juz za ciezki i ten ciezar tak ciagnie? Ja wlasnie w nocy mam takie ucziucie. Zmienic strony nie moge oniewaz na pprawej chocbym chciala nie moge oddychac i to samo na pol siedzaco. Byle do stycznia

Jeszcze wczoraj wieczorem posprzeczalam sie z maezem. Fakt,ze ja bylam rozdrazniona i czepialam sie bez wiekszego powodu. Ale on jak to on nie mogl oduscic no i oszlo. Takze dzis atmosfera srednia. Ale jest w pracy wiec moze nam rzejdzie do wieczora Postanowilam przejac Jego taktyke, udam ze nic sie nie stalo

Lea odstawiona na zajecia dla przedszkolakow takze mam wolne do 12 Musze sie zebrac i obiad rzygotowac- dzis mam w planie musake.
    oj tak.. grawitacja robi swoje.. zwłaszcza jak zmywać zaczynam.. wygląda to komicznie, bo lokciami opieram się o zlew ..:P

Aniu, super, że z mężem lepiej !

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    To chyba działa podobnie jak ćwiczenia mięśni kegla, tak?!? Kurcze, bałabym się czy krzywdy sobie nie zrobię:P od czasu do czasu jak sobie przypomnę to ćwiczę mięśnie:P czyli np.teraz:P
    Nie mam pojęcia, taki artykuł mi teraz wyskoczył Się zastanawiam czy podobnie nie zadziałałby zwykły balonik dmuchany przez Męża i tak delikatnie rozciągający Bo to chyba podobna zasada, żeby przygotować się na przyjęcie takiego szerokiego rozmiaru jak główka dziecka Chyba, że którejś mąż ma taaakiego szerokiego
    To ja też teraz poćwiczę i dokończę oglądać co gryzie gilberta...

O mnie
    ooo dla miłośniczek Pepco jak ja słyszałyście o takim sklepie Tiger?!? Uwielbiam go. Jak mieszkałam w Wawie to często tam byłam W Radomiu go nie ma a szkoda i nie ma też sklepu online:/ ale może któraś ma w swoim mieście...to polecam to ich stronka: http://www.tiger-stores.pl/

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    ja to uwielbiam zupy... gęste i pożywne- pomidorowa, ogórkowa, wszelkie kremy, krupnik na ostro, żurek z kiełbaską, grochówkę kocham po prostu. Ale jak byłam młodsza to też nie przepadałam... ale teraz już po 30 więc dużo sie zmieniło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a żurek na wielkanoc ?
    nie za bardzo, ale taki od mamusi zabielany zjem tylko musi być z jajkiem bez żadnych innych dodatków

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Spiesze z nowina bo skacze z radosci... Kolezanka wraca z diagnozy... Nie bylo klipsowania tetniaka bo nie ma po nim sladzie... No cud normalnie
    Wpierw na tomografi wykazywalo na tetniaka i rozlegly wylew.. A teraz minimalne slady krwi zostaly ktore musza sie wchlonoc i teraz wyglada to tak jakby jakas drobniutenka zylka jej pekla z powodu, stresu, nerwow, cisnienia, ciazy, no calosci poprostu ma czucie w calym ciele, mozg pracuje idealnie.. Zostal jedynie bol.. Ale z kazdym dniem ma wracac do pelni sil maly babel tez nad wyraz dobrze Nawet nie ma problemu z przewodem bottala tak czesto spotykanym u wczesniakow
    Alez sie ciesze

O mnie
    Spiesze z nowina bo skacze z radosci... Kolezanka wraca z diagnozy... Nie bylo klipsowania tetniaka bo nie ma po nim sladzie... No cud normalnie
    Wpierw na tomografi wykazywalo na tetniaka i rozlegly wylew.. A teraz minimalne slady krwi zostaly ktore musza sie wchlonoc i teraz wyglada to tak jakby jakas drobniutenka zylka jej pekla z powodu, stresu, nerwow, cisnienia, ciazy, no calosci poprostu ma czucie w calym ciele, mozg pracuje idealnie.. Zostal jedynie bol.. Ale z kazdym dniem ma wracac do pelni sil maly babel tez nad wyraz dobrze Nawet nie ma problemu z przewodem bottala tak czesto spotykanym u wczesniakow
    Alez sie ciesze
    super wiadomości

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów