Strona 2735 z 10049
Pokaż wyniki od 27,341 do 27,350 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja też się piszę ale trochę daleko
    No to trzeba się ugadać !

Dziewczyny ja chyba nie wyjdę z podziwu...w niedziele mój doztał zrypę że aż miło... Milusi nawet z polowania wczoraj zrezygnował leżał ze mną w łóziu... :P Coś się odmieniło?;>
    Dziś zawiozłam zwolnienia chyba ostatnie... później zrobłam ziemniaki na placki ziemniaczane..i dzwoniłam do gin ! bakterie których było 30-50 zrobiły sie na 10-15... wiec poprawa jest ! ale kazała mi brać urosept do konca n a wieczór. mame wysłałam bo skierowanie na badanie moczu gdybym nie urodziła do 30.12/ później wizyta u neurologa bede pytac co z tym karmieniem.... a ak to nie ma zmian innych
    W nocy standard chyba po 6 rzy do wc...
    Mój sie pytał czy bardzo mnie kurwo...ł w nocy a ja mu że nie wiem bo spałam a co?
    "bo mi taki sen zafundowałaś że szok! szliśmy Ty pod wpływem i do chłopaków poszłaś oni Cie masowali ja Cie za reke do domu na siłe a Ty sie jeszcze w mini ubrałaś i do nich poszłaś to Cie kopnąłem w d....ko i mówie "s...j" haha xD poprzytulałam go i mówie że gdzie pójde do innych jak go kocham zazdrośnika jednego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    Witam dołączam się do nie wyspanych mam spałam tylko pierwsze 2 godz i na tym koniec żołądek tak mi doskwiera że masakra nie wiem co na to robić doradzcie proszę bo zwariuję
    dzin dobry mamauski

monika
    ja tez miałam jakiś czas temu bóle żołądka, trwałao to kilka godzin i wiem jak dawało w tyłek piłam miętę i trochę przynosiło ulgę. nie wiem czy coś innego można stosować. Natalia ma dziś wizytę, może podpyta gina.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Juz 11 a moja energia z wczoraj odleciala hen hen daaaaaaaleko Pati lacze sie z Toba z tym flakiem... Dzis wizyta a mi pierwszy raz nie chce sie isc... No nic mi sie juz nie chce... Sie wskrzesic nie potrafie..
    leż i odpoczywaj! ja też dziś do Krosna na wizyte ale na hutniczą

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dopijam kawkę i biorę się za te okna, pranie wstawione, zmywarka wstawiona, jakiegoś powera dostałam. Dzisiaj po południu idziemy w odwiedziny do znajomych którzy mają 10 miesięczną córeczkę Dawno jej nie widziałam, bo cała rodzinka chorowała i nie chcieli mnie zarazić. Nie mogę się doczekać jak ją zobaczę
    zazdroszcze energi!!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Juz 11 a moja energia z wczoraj odleciala hen hen daaaaaaaleko Pati lacze sie z Toba z tym flakiem... Dzis wizyta a mi pierwszy raz nie chce sie isc... No nic mi sie juz nie chce... Sie wskrzesic nie potrafie..
    wiesz gdzie ta energia odleciała??? do mnie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Ja to mam zakaz mycia okien, mamuśka powiedziała, że w czwartek mi przyjedzie umyć
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wiesz gdzie ta energia odleciała??? do mnie
    to moją też zajumałaś hyhyyyyyy oddaj troszke.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    to moją też zajumałaś hyhyyyyyy oddaj troszke.
    *oddaje troszkę*

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Dziewczyny , mowil wam lekarz o tym czy glowka dziecka zstapila juz do kanalu rodnego? On to na podstaeie usg stwierdza czy jak ??
    jak byłam w czwartek, to wlasnie mi mowila, ze jeszcze glowka nie jest w kanale rodnym, dzis o 15 mam kolejna wizyte z usg i zobaczymy czy jest jakas zmiana, a Ty na ktora masz wizyte???

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    No jezuniu nie wiem co na obiad.... chyba zrobie ryż z kurczakiem czy coś grrr

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów