Strona 2732 z 10058
Pokaż wyniki od 27,311 do 27,320 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzięki Bogu jestem już po śniadaniu, bo od tych Waszych przepisów to ślinotok pierwsza klasa! Musze porobić te tortille według Waszych przepisów, bo ja zawsze tylko jeden rodzaj robiłam. Jeżeli chodzi o sałatkę z zupek chińskich to bardzo lubię, moja mama często robiła, ale kiedyś przeczytała, że w skład zupki (nie pamiętam czy to skład tych przypraw czy samego makaronu) wchodzi coś co się robi z ropy naftowej i kilka innych paskudztw i się skończyło ;p Także teraz jak jestem w gościach i ktoś zaserwuje to sobie dziabnę trochę, ale sama już nie robię.
    Natalka piękna ta maszyna do szycia, widziałam różne modele ale tak ładnej to jeszcze nigdy i też lubię te mini batony z biedry, nie mogę skończyć ich jeść...

Jeżeli chodzi o Hbs to właśnie mi na początku jak lekarka zlecała badania to powiedziała, że to pod koniec żeby się nie przedawniło. Hiv robiłam na początku, obowiązkowe - potem mogą być jazdy na porodówce :/
    Ola laktator jedzie do mnie z aptekagemini, może dzisiaj będzie dostawa.
    Betty ja też nie wyobrażam sobie używanego laktatora mieć, są rzeczy przy których nie mam żadnych obaw i mam używane, ale przy tak intymnej i osobistej sprawie nie wiadomo kto tego używał wcześniej, często są one przekazywane przez koleżanki :/ nie wiem, to tak jakbym buteleczki do mleka dla dzidziusia nie kupiła używanej :/
    Cukrówka z tym Dudą to mnie tak rozbawiłaś, że herbatą parsknęłam na ekran
    Rolcia po Twoich medycznych opisach posiewu i hodowaniu baterii czuję się co najmniej jakbym po wykładzie profesorskim była

Wczoraj umyłam jedno okno, ale dzisiaj dokończę wszystkie, póki mam siły i mi się chce

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny , mowil wam lekarz o tym czy glowka dziecka zstapila juz do kanalu rodnego? On to na podstaeie usg stwierdza czy jak ??
    Tak na podstawie usg. PozA tym ja zaczelam makego inaczej czuc kopal mnie po zebrach i czulam ze inaczej jest ulozony juz przed usg ale moj sie sporo czasu temu odwrocil

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    Tak na podstawie usg. PozA tym ja zaczelam makego inaczej czuc kopal mnie po zebrach i czulam ze inaczej jest ulozony juz przed usg ale moj sie sporo czasu temu odwrocil
    Moja Malutka też mnie kopie po żebrach, ale jeszcze nie zstąpiła do kanału rodnego - na ostatnim usg było tylko że nadal główką w dół., ale wysoko.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień Dobry!
    Ja dzisiaj ładnie pospałam do 8.30 ale po wstaniu poczułam, że mnie biodra bolą...ech...
    Pranie już wstawiłam, dziś chyba jakiś maraton będzie bo kosz pełny:P hihi...
    Pora na śniadanko do później!!!

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzięki Bogu jestem już po śniadaniu, bo od tych Waszych przepisów to ślinotok pierwsza klasa! Musze porobić te tortille według Waszych przepisów, bo ja zawsze tylko jeden rodzaj robiłam. Jeżeli chodzi o sałatkę z zupek chińskich to bardzo lubię, moja mama często robiła, ale kiedyś przeczytała, że w skład zupki (nie pamiętam czy to skład tych przypraw czy samego makaronu) wchodzi coś co się robi z ropy naftowej i kilka innych paskudztw i się skończyło ;p Także teraz jak jestem w gościach i ktoś zaserwuje to sobie dziabnę trochę, ale sama już nie robię.
    Natalka piękna ta maszyna do szycia, widziałam różne modele ale tak ładnej to jeszcze nigdy i też lubię te mini batony z biedry, nie mogę skończyć ich jeść...

Jeżeli chodzi o Hbs to właśnie mi na początku jak lekarka zlecała badania to powiedziała, że to pod koniec żeby się nie przedawniło. Hiv robiłam na początku, obowiązkowe - potem mogą być jazdy na porodówce :/
    Ola laktator jedzie do mnie z aptekagemini, może dzisiaj będzie dostawa.
    Betty ja też nie wyobrażam sobie używanego laktatora mieć, są rzeczy przy których nie mam żadnych obaw i mam używane, ale przy tak intymnej i osobistej sprawie nie wiadomo kto tego używał wcześniej, często są one przekazywane przez koleżanki :/ nie wiem, to tak jakbym buteleczki do mleka dla dzidziusia nie kupiła używanej :/
    Cukrówka z tym Dudą to mnie tak rozbawiłaś, że herbatą parsknęłam na ekran
    Rolcia po Twoich medycznych opisach posiewu i hodowaniu baterii czuję się co najmniej jakbym po wykładzie profesorskim była

Wczoraj umyłam jedno okno, ale dzisiaj dokończę wszystkie, póki mam siły i mi się chce
    Szczegolnie, jak nie wiemy czy matka chorowala, czy nie. Jeszcze gdyby po kims z rodziny lektator byl to moglabym wyparzyc i uzywac

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Szczegolnie, jak nie wiemy czy matka chorowala, czy nie. Jeszcze gdyby po kims z rodziny lektator byl to moglabym wyparzyc i uzywac
    Nie no po rodzinie to wiadomo, czy siostra czy bratowa to inna bajka Szkoda, że nie mam nikogo takiego bliskiego.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Nie no po rodzinie to wiadomo, czy siostra czy bratowa to inna bajka Szkoda, że nie mam nikogo takiego bliskiego.
    U mnie to raczej nikt nie inwestowal, niestety w takie cudenka. Coz, trzeba bedzie kase wylozyc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny nie widzialyscie moze drewnianych szafek z koszykami wiklinowymi w przystepnej cenie? Niektore ceny powalaja z nog..

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Witam Was Mamusie
    Za mną kolejna noc cała przespana, bez wstawania na siku, ciekawe jak długo jeszcze hehe Położyłam się spać koło północy to dospałam do 9

Karolina Ty to umiesz wszystko pięknie wytłumaczyć Ja właśnie miałam to pierwsze badanie. Pewnie jakby wyszedł dodatni to wtedy musieliby to wysłać gdzieś do laboratorium, ale na szczęście ujemny był.

Natalia moja też głową w dół obrócona ale też jeszcze wysoko, niestety

Laktator póki co mam tylko ręczny, od siostry żeby w razie czego ściągnąć nadmiar pokarmu. Jeśli nie będę mogła karmić piersią to wtedy zainwestuję w elektryczny. Narazie nie chcę wydawać pieniędzy, bo one są dość drogie a może mi się wgl nie przydać.

Wstaję i idę jakieś śniadanko ogarnąć. Tylko co ja będę jadła ?? :P

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Dziewczyny nie widzialyscie moze drewnianych szafek z koszykami wiklinowymi w przystepnej cenie? Niektore ceny powalaja z nog..
    chyba w ikei coś takiego widzialam i w jysk-u. Ale nie wiem w jakiej cenie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów