Strona 2731 z 10065
Pokaż wyniki od 27,301 do 27,310 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Dziewuszki jak w tym szpitalu jest gorąco i w salach duszno. Ja tutaj na codzień się przebieram w leginsy i bluzkę (bokserke). W nocy spodnie od piżamy i bluzka na rsmiaczkach. Mam cyca- to fakt !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Urwało mi pół posta.
    Więc śpię w bluzce na rmiaczkach i spodnisvh od piżamy i cała mokra sie przebudzilam na klatce piersiowej. Nie wiem może ta kołdra....
    Ale w ciągu dnia chodzę w leginsach i bluzce typu bokserka i nie marzne. Także jak ktoś nie jest typem zmarzlucha to nie ma sensu gruby szlafrok; )

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Urwało mi pół posta.
    Więc śpię w bluzce na rmiaczkach i spodnisvh od piżamy i cała mokra sie przebudzilam na klatce piersiowej. Nie wiem może ta kołdra....
    Ale w ciągu dnia chodzę w leginsach i bluzce typu bokserka i nie marzne. Także jak ktoś nie jest typem zmarzlucha to nie ma sensu gruby szlafrok; )
    u mnie w szpitalu to samo bylo..mega goracoooo!juz pisalam dziewczyna zeby raczej grubych szlafrokow nie braly

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A ja się wkur....iłam i wstałam, zjadłam kilka pizzerinek poprawiłam jogurtem jeszcze, bo już z nerwów nie dało mi wyleżeć, bo ileż to można szukać odpowiedniej pozycji do spania, kręcić, wzdychać, sapać, stękać itd. wrrrr będę tak dobra i zrobię mojemu chłopinie śniadanie, chyba z podziwu nie wyjdzie hehehe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Poszli... Maz i dzieci, woec moge do wyrka sie klasc i spac dalej... Noc masakra.. Caly czas mnie budzili, bo picie, bo przesun sie, bo kolda, bo kaszel, bo kichanie, bo podaj krople, bo gdzie szklanka i bo siku i taki maraton... To moze teraz odespie...
    Wizyta zapowiada sie w pojedynke.. Dzis zaczyna sie stojka na takiej fabryce i wtedy maz ze swoja ekipa jako firma zewnetrza ma mozliwosc wejs i wykonac zlecone przez nich prace.. Malo dni jest a roboty od groma wiec robia po nocach i nie wiadomo czy uda mu sie wyrwac na moje badanie.. Ale dzieki temu zaszcxyt mnie spotkal i auto to co zabral jeszcze kiedys, zostawil mi haha
    Tak sobie Was czytam i mysle ze jakbysmy sie spotkaly na zywo w tym gronie to niezla imprezka by z tego wyszla

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witam dołączam się do nie wyspanych mam spałam tylko pierwsze 2 godz i na tym koniec żołądek tak mi doskwiera że masakra nie wiem co na to robić doradzcie proszę bo zwariuję

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja!
    U mnie tez slaba noc, polozylam sie po 1, niby szybko udalo sie zasnac, pozniej pobudka 4.30, nastepnie 6.30 no i 7.30, ale i tak mialam wstac i robic mojemu obiad do pracy, bo wczoraj mi sie nie chcialo. Kamil wyprawiony do pracy, glodny nie bedzie, ja po sniadaniu. Moze jeszcze utne jakas drzemeczke

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry i ja
    Cotton sliczny skarbek jakie wloski
    U mnie noc tak sobie boli krocze, a w nocy zachcialo sie mi pobaraszkować z moim lubym. pomyslalam, ze po porodzie dlugo dlugo nic pewnie, bo tak bylo ostatnio, to cos trzeba zrobic, zeby chlopina lepiej chodził:P a w sobote rodzice przyjezdzaja, wiec bede miala gosci az do nowego roku, mam ochote dzis na zmiane, wlosy sobie walne chyba na jakis rudy, a co tam.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny , mowil wam lekarz o tym czy glowka dziecka zstapila juz do kanalu rodnego? On to na podstaeie usg stwierdza czy jak ??

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Natalia mi nic nie mowil tydzien temu, wiec nie pomoge.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów