Strona 2726 z 10083
Pokaż wyniki od 27,251 do 27,260 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ania Natalka jest cuuuudowna, przesliczna!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejaho laseczki wróciłam A więc najpierw ze spraw 'organizacyjnych' mianowicie co was nadrobilam, to na stronie dodalam te 2 przepisy i zdjęcie pięknej Damy Natalki, mamusi Cotton! hihi

W pepco tego na papier toaletowy nie było, a kosz tylko metalowy a nie chce takiego, o wiec kupilam co innego... mojemu kupilam koszulke zwykla za całe 9.99 jedne takie slooooooooodkie wdzianko, pajacyk bo ostatnio nie bylo, a to takie slodziuchne, r62 : D 2 pieluchy tetrowe, jedną flanelową, bamboszki do szpitala chociaż juz je mam na sobie :d jeszcze jeden stanior ten taki 'sportowy' wygodny za 7 zl : D kupilam tez baterie do tej kołyski no i dupa, kupilam zle, za wielkie no trudno, pojade i oddam kiedys hyhy. no i pierdółki takie. W trakcie nadrabiania zjadłam mandarynke bo któraś wspomniała i pośliniłam cały ekran na myśl o tortilkach. grrr. ja za to robie prosto. kupuje te tortille, szmaruje mandżonezem najlepiej helmansem np bo jest lagodny, kroje sielonego ogóra, papryki, pomidorka i szynki konserwowej i salaty lodowej jak mam, zawijam i w 3 sekundy zjadam a salatke z tortellini robie z tego co mam, tylko gotuje ten makaronik, w kostke 3 kolory papryki, cieniutkie plasterki szynki konserwowej, ogorek zielony, mozna w cieniutkie paseczki sera zoltego no i mieszam mandżonezem czasami z serkiem, czasami dam tez pomidorka, koperku ja to moglabym sam ten makaron wszamac bo tak lubie
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A robilyscie z zupek chinskich tych vifoni czy jakos tak?? Zalewa sie makaronik jak w przepisie, odsacza, makoron do miski.. I dodaje sie czerwona papryke, kulurydze, kawaleczki usmazonego kurczaka-filety, kosteczki ananas, plasterki pora i szczypiorek.. Sol, pieprz i majonez.. Wsio i gotowe. Uwielbiam. Jutro sobie zrobie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hejaho laseczki wróciłam A więc najpierw ze spraw 'organizacyjnych' mianowicie co was nadrobilam, to na stronie dodalam te 2 przepisy i zdjęcie pięknej Damy Natalki, mamusi Cotton! hihi

W pepco tego na papier toaletowy nie było, a kosz tylko metalowy a nie chce takiego, o wiec kupilam co innego... mojemu kupilam koszulke zwykla za całe 9.99 jedne takie slooooooooodkie wdzianko, pajacyk bo ostatnio nie bylo, a to takie slodziuchne, r62 : D 2 pieluchy tetrowe, jedną flanelową, bamboszki do szpitala chociaż juz je mam na sobie :d jeszcze jeden stanior ten taki 'sportowy' wygodny za 7 zl : D kupilam tez baterie do tej kołyski no i dupa, kupilam zle, za wielkie no trudno, pojade i oddam kiedys hyhy. no i pierdółki takie. W trakcie nadrabiania zjadłam mandarynke bo któraś wspomniała i pośliniłam cały ekran na myśl o tortilkach. grrr. ja za to robie prosto. kupuje te tortille, szmaruje mandżonezem najlepiej helmansem np bo jest lagodny, kroje sielonego ogóra, papryki, pomidorka i szynki konserwowej i salaty lodowej jak mam, zawijam i w 3 sekundy zjadam a salatke z tortellini robie z tego co mam, tylko gotuje ten makaronik, w kostke 3 kolory papryki, cieniutkie plasterki szynki konserwowej, ogorek zielony, mozna w cieniutkie paseczki sera zoltego no i mieszam mandżonezem czasami z serkiem, czasami dam tez pomidorka, koperku ja to moglabym sam ten makaron wszamac bo tak lubie
    czyli jednak wróciłaś z czym innym, a z tym co miałaś to nie hehehe ale jesteś usprawiedliwiona, bo nie mieli takiego asortymentu jak chciałaś grunt, że zakupki udane

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja ci powiem jak lubisz tak zawija to sobie miesa mielonego usmaz jak do spagerow ja dodaje zabek czosnku do tego puszka kukurydzy,puszka fasoli czerwonej dopraw pieprzem ,sola papryka ,ja kupuje taka przyprawe meksykanska i nia doprawiam chwile podgotuj tp wszystko i skrop sokiem z lemonki i teraz placek upiec na patelni suchej tak 20 sek zjednej i drugiej na to to miecho i daj smientany kwasnej lyzke tak jakby polac inzawijasz to..pychota a o pietruszki zielonej daj duzo

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A robilyscie z zupek chinskich tych vifoni czy jakos tak?? Zalewa sie makaronik jak w przepisie, odsacza, makoron do miski.. I dodaje sie czerwona papryke, kulurydze, kawaleczki usmazonego kurczaka-filety, kosteczki ananas, plasterki pora i szczypiorek.. Sol, pieprz i majonez.. Wsio i gotowe. Uwielbiam. Jutro sobie zrobie
    robię taką tylko przekładaną i warstwy przelewam sosikiem czoskowym własnej roboty, pychotka a jak przekładana to przychodzi do niej sałata lodowa co któraś warstwa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    czyli jednak wróciłaś z czym innym, a z tym co miałaś to nie hehehe ale jesteś usprawiedliwiona, bo nie mieli takiego asortymentu jak chciałaś grunt, że zakupki udane
    oczywiście ale juz mi sie nic nie chceeeeeeeee grrr dupa, jutro zrobie tą bombe i choine bo mi sie nie chce no a mam wszysio naszykowane wiec nic tylko wstac i dzialac mmmmmmhmmmm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja znowu nie lubie tych z zupek chinskich :< nie lubie tego makaronu za bardzo, za to kiedys sie jadlo na surowo go w sensie suchego haha

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

To ja roboe tak, ze biore ze dwie zupki (pikantna i lagodna), rozgniatam to, dodaje czesc przypraw, kurak usmazony, kukurydza, papryka, kapusta pekinska i majonez. Zostawiam na killa godzin albo do rana, zeby makaron specznial od majezonu. I voila!

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Wy tak o tych tortillach ciagle to napisze jeszcze jak robie Quesadille na polowe placka klade np ser zolty, kawalki kuraka smazonego, suszone pomidory, szczypiorek. Skladam i wrzucam na patelnie lub klade na grillu. Pozniej kroje na trojkaty i wcinam podane z kwasna smietana z papryka ostra lub slodka w proszku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów