Strona 2721 z 10048
Pokaż wyniki od 27,201 do 27,210 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a jakie szczepienia miała Amelka wgl ?
    Dostala tylko na zoltaczke i zadnych innych ja jej szxzepic nie bede na te nie obowiazkowe...za 6 tygodni ma druga dawke tej szczepionki i tyle...ona mi powiedziala ze mi przysle wykaz to sie.za glowe zlapie a niby po co mam.szczepic dziecko przeciez ospie?zachoruje tp zachoruje ja tez chorowalam...ale dobra to jest deceyzja kazdego z osobna ja sie nie wypowiadam na ten temat bo ja to ja haha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Kamila ale z kurczakiem czy sam ogórek i papryka?
    Hania były tu kiedyś dwa plany porodu ale nie zapisałam i zginęły w tłumie :-(
    Sam ogórek i papryka. Dokładnie to tak:
    Składniki :
    Placki do tortilli (najlepiej te duże, są w biedronce)
    Serek kanapkowy jeden śmietankowy i dwa z dodatkiem szczypiorku
    Jeden ogórek prosty
    1 Papryka czerwona duża
    16 plasterków szynki konserwowej sokołów

Wykonanie
    Placek smarujesz cienko serkiem śmietankowym(cały), na to troszkę grubiej serkiem ze szczypiorkiem, układasz 4 plasterki szynki tak żeby zakryć cały placek, ogórka kroisz na 4, i tą ćwiartkę jeszcze na pół wzdłuż (żeby nie był za gruby kawałek) paprykę kroisz na cienkie paski.
    Pasek ogórka i 2 paski papryki(wzdłuż ogórka) kładziesz na brzegu placka i ciasno zwijasz. Wkładasz do lodówki na 2-3 godz. Później odkrawasz po ukosie końcówki ( bo one będą puste praktycznie) i dalej kroisz po ukosie kawałki po ok 2-3 cm. Układasz na półmisku i serwujesz jako zimną przekąskę.
    Jeśli nie będziesz mieć dużo gości to spokojnie 4 te duże placki Ci wystarczą
    Ostatnio edytowane przez Kamila21 ; 15-12-15 o 20:42

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dostala
    tylko na zoltaczke i zadnych innych ja jej szxzepic nie bede na te nie obowiazkowe...za 6 tygodni ma druga dawke tej szczepionki i tyle...ona mi powiedziala ze mi przysle wykaz to sie.za glowe zlapie a niby po co mam.szczepic dziecko przeciez ospie?zachoruje tp zachoruje ja tez chorowalam...ale dobra to jest deceyzja kazdego z osobna ja sie nie wypowiadam na ten temat bo ja to ja haha
    No pewnie nie chcesz to nie musisz

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    WitojcieGosia gratulacje raz jeszcze i ciesze ze Cie zarazilam szybkim porodemNatali czyli nie jest ze mna dziwne ze mi to mleko smierdzi?moj mowi ze jemu nic nie smierdzi...Iza uwazaj z tym fryzjerem haha ja dzis wyspana obudzilam sie o2 Amelia miala byc karmiona 4 mysle co cyce pelne podlczylam dojarke mleczko zostawilam i poszlam do innej sypialninspac nie dobra mama ale poprostu padlam no i maz mala nakarmil i obudzil mnie o 7.15 matko odrazu lepiejdzis jedziemy do lekarza z mala i powiem dobrze ze ja ta kurteczke jej kupilam bo pogoda u mnie dziwna dzis ma byc 17 st a w swieta kolo20 st nie wiem co sie dzieje ale nie bede malej w kominezonie grzala....ktoras z mam pisala.ze pomdwoch dniach na brzuchu spala to ja mam pytanie conz cycami zrobila?bo ja sie.zalewam nawet na boku jak tylko cyca nacissne to potop sie robi...brzuch jakby nie boli troche przy sciaganiu a i cieknie zdecydowanie mniej
    spałam na wysokiej poduszc tak wygięta a z cycców to mi się znowu tak nie lało jak piszesz same wkładki laktacyjne wystarczały spokojnie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    spałam na wysokiej poduszc tak wygięta a z cycców to mi się znowu tak nie lało jak piszesz same wkładki laktacyjne wystarczały spokojnie
    To juz wole na boku haha nie no wiesz jak ja przycisne w spaniu to mam zaraz mokra koszulke ale ja nie spie w cyckonoszu hm moze powinnam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    To juz wole na boku haha nie no wiesz jak ja przycisne w spaniu to mam zaraz mokra koszulke ale ja nie spie w cyckonoszu hm moze powinnam

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Mialyscie robione badanie HBs?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    to co? żadna nie pomoże z tym planem porodu?
    http://www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Po...an-porodu.html

Ja robiłam wg tego wzoru. Można albo interaktywnie uzupełnić, albo najpierw skopiować do WORDa i później zapisać.
    Mam nadzieję, że mój poród tak szybko przebiegnie, że nikt nie zdąży przeczytać co tam zaznaczyłam haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    No pewnie nie chcesz to nie musisz
    Ja czytalam ksiazke na temat szczepien a pozatym zapytaj ktoregos z lekarzy zeby ci konkrety powiedzial uwierz zaden ci nie powie eh ale kazdy robi po swojemu....ale jak cos to nie dawaj skojarzonych bo po nich nawiecej jest komplikacji...u brata dzieci nie szczepione tylko maja te co musza miec i uwierz nic im nie dolega ..rota wirusa mieli posrali ,pozygali tak samo jak sasiadki corka ktora niby byla.szczepiona i gdzie sens pytam? To tak samo jak z grypa mozesz sie zaszxzepic ale i tak zachorowac mozesz

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Mialyscie robione badanie HBs?
    Ostatnio miałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów