Strona 2703 z 10063
Pokaż wyniki od 27,021 do 27,030 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny Jeszcze nie udalo mi sie nadrobic zaleglosci, ale jestem na dobrej drodze
    W Warszawie pada snieg

Dziewczyny, ktore juz ur. dziekuje za opisy Waszych porodow. Zaczynam wierzyc,ze moze byc w miare szybko i sprawnie.
    Marg Mam nadzieje, ze bedzie miejsce w sw. Zofii jak mnie zlaie Ciekawa jestem czy fakt,iz prowadzi mnie lekarz pracujaca tam ulatwi sprawe.... zobaczymy.

W ktorym szpitalu w Krk bedziesz rodzic? PPytam ponniewaz do niedawna mieszkalam w Krk i corke rodzilam w Naturowicza.
    Też w Narutowiczu bp tam pracuje mój lekarz. A jak Twoje wrażenia z tego szpitala ? Bo moja siostra rodziła tam 2 razy i mówiła że w sumie nie jest tak źle jak niektórzy opisują. Choć wiadomo, że można na różną zmianę trafić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Witajcie !!! Już się tulimy Tymus przyszedł na świat o 8.40 waży 2900g (nasze największe dziecko ) i mierzy 50cm. Jest slodziutki
    .Gratuluje Witam Tymusia po drugiej stronie brzucha. Duzo zdrowia dla Was obojga

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ja na krótko bo z netem mam problem. Jestem po wizycie. Mała nic nie urosła przez 2 tyg. Miała 2430 g a dziś określił że 2400 a do książeczki mi wpisał 2500. Odstawił mi aspargin. Jutro mam ktg. I jak to gin stwierdził najwyżej będziemy rodzic w grudniu
    Oj nie martw sie moja tez mala miala.byc a sie okazalomze wcale taka mala to ona nie jestbedzie dobrze zobaczysz

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Boróweczko wielkie gratulejszyns!!!! Dużo zdrówka dla bejbiczka i odpoczynku dla mamci!!!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    boroowka gratuluję Synka

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    To już będę spokojniejsza- ja mam body z dł. rękawek, półśpiochy, bluzeczka lub body i pajacyk, oczywiście kombinezon i rezerwowo kocyk.
    Ach ciekawe jak to będzie...
    Veronika nie masz problemu z ubieraniem córci? Nie boisz się, że coś jej zrobisz? Prawdą jest, że na początek najlepsze pajacyki i body kopertowe?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    To już będę spokojniejsza- ja mam body z dł. rękawek, półśpiochy, bluzeczka lub body i pajacyk, oczywiście kombinezon i rezerwowo kocyk.
    Ach ciekawe jak to będzie...
    Veronika nie masz problemu z ubieraniem córci? Nie boisz się, że coś jej zrobisz? Prawdą jest, że na początek najlepsze pajacyki i body kopertowe?
    Daje rade z ubieraniem malejja mam body przez glowe wdziewane bo tych co piszesz to u nas nie ma ale dosyc dobrze sie je wklada i pajacyki jak dla mnie najlepsze poki co przebieram ja dwa razy tzn na noc zakladam jej swieze ubranko i pozniej kolo 12 na wyjsciowo haha ...w pajacykach sie nic niezwija a tym samym nic ja nie gniecie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A co do ubrania, to ja się zapytałam mojej koleżanki co z tydzień temu urodziła, bo mysle sobie pewnie bedzie podobna pogoda. No i ja ubiorę albo tak samo albo podobnie, a mianowicieeeee: body z długim rękawem, spiochy (to co ma nóżki a nie ma rekawow), kombinezon, czapeczke. Do tego przygotować kocyk gruby jakby bylo zimno bardziej ale zastanawialam sie, ze zamiast spiochow na body to mam taki jakby spioch z minky ciepluni to go ubiore
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A co do ubrania, to ja się zapytałam mojej koleżanki co z tydzień temu urodziła, bo mysle sobie pewnie bedzie podobna pogoda. No i ja ubiorę albo tak samo albo podobnie, a mianowicieeeee: body z długim rękawem, spiochy (to co ma nóżki a nie ma rekawow), kombinezon, czapeczke. Do tego przygotować kocyk gruby jakby bylo zimno bardziej ale zastanawialam sie, ze zamiast spiochow na body to mam taki jakby spioch z minky ciepluni to go ubiore
    O i moze bycmoja.nie lubi byc za grubo ubrana zauwazylam jak jej mama moja ubrala pajacyka z misia takiego to sie wiercila jak pieron to ja przebralam w cienszy i sie uspokoila ale.za to lubi w kokonie lezec znaczy zawinieta w tego rozka

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Boroowka super! gratulacje Kochana! a Ty jak się czujesz?

Dziewczyny udało mi się zdobyć na olx laktator używany, ale podobno tylko kilka razy zaraz po porodzie za 70zł z canpol babies elektryczny więc wydaje mi się że bardzo korzystnie a wiadomo wyparzę i będzie nawet jakby miał leżeć to może komuś się w rodzinie przyda, a w razie czego mąż nie będzie musiał na szybko kupować w aptece jakiejś drożyzny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów