Strona 2702 z 10065
Pokaż wyniki od 27,011 do 27,020 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Witajcie !!! Już się tulimy Tymus przyszedł na świat o 8.40 waży 2900g (nasze największe dziecko ) i mierzy 50cm. Jest slodziutki
    O jej. Tymus kochanie, witaj na świecie dogorywajcie i cieszcie się sobą.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wszystkie odp. dotyczące moich wątpliwości nt urlopu macierzyńskiego. Dzwoniłam też do księgowej i usłyszałam, że muszę to załatwić z kadrową po porodzie.

Wiem, że ten temat był już poruszany, ale gdzie go szukać..... Jak planujecie ubrać swoje maluszki na wyjście ze szpitala?

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Witajcie !!! Już się tulimy Tymus przyszedł na świat o 8.40 waży 2900g (nasze największe dziecko ) i mierzy 50cm. Jest slodziutki
    Gratulacje!

Grudniowe mamy wiecej na fb sie udzielaja, kolezanke tam mam

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    boroowka gratuluję Synka! Dużo zdrówka dla Was!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    gratuluje Boroowka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny za wszystkie odp. dotyczące moich wątpliwości nt urlopu macierzyńskiego. Dzwoniłam też do księgowej i usłyszałam, że muszę to załatwić z kadrową po porodzie.

Wiem, że ten temat był już poruszany, ale gdzie go szukać..... Jak planujecie ubrać swoje maluszki na wyjście ze szpitala?
    To bedzie zalezalo od pogody bo ja mialam co innego w palnie a jak wychodzilam z Amelka to pogoda mnie zaskoczylazalozylam jej body na krotki rekawek,pajacyka i kurteczke zimowa i czapusie bawelniana bo w foteliku nakrylam ja kocykiem ale gdyby byl mroz tp zamiast kurteczki to kombinezon by byl
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 15-12-15 o 14:42

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta

Ja zamierzam ubrać body z długim rękawem na to bluzeczkę i półśpiochy, i oczywiście na to kombinezon i czapka zimowa. Jak będzie bardzo zimno to kocykiem nakryję do samochodu a później ją odkryję i kombinezon rozsunę bo wiadomo w samochodzie ciepło a my mamy spory kawałek do domu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    ja na krótko bo z netem mam problem. Jestem po wizycie. Mała nic nie urosła przez 2 tyg. Miała 2430 g a dziś określił że 2400 a do książeczki mi wpisał 2500. Odstawił mi aspargin. Jutro mam ktg. I jak to gin stwierdził najwyżej będziemy rodzic w grudniu

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny Jeszcze nie udalo mi sie nadrobic zaleglosci, ale jestem na dobrej drodze
    W Warszawie pada snieg

Dziewczyny, ktore juz ur. dziekuje za opisy Waszych porodow. Zaczynam wierzyc,ze moze byc w miare szybko i sprawnie.
    Marg Mam nadzieje, ze bedzie miejsce w sw. Zofii jak mnie zlaie Ciekawa jestem czy fakt,iz prowadzi mnie lekarz pracujaca tam ulatwi sprawe.... zobaczymy.

Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    To ładnie już waży, podobnie jak moja ja za GBS płaciłam 30 zł, ale wynik miałam po 15 min.
    Ja do szpitala mam daleko, i też właśnie całe miasto do przejechania, więc mam nadzieję że w razie czego to mnie złapie w nocy, chyba że mi lekarz przyspieszy Ale też mam być na styczeń przygotowana. Jeszcze mnie jedna wizyta 4 stycznia czeka.
    W ktorym szpitalu w Krk bedziesz rodzic? PPytam ponniewaz do niedawna mieszkalam w Krk i corke rodzilam w Naturowicza.

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Gosia
    To mnie pocieszylas z ta zofia, bo ostatnio slyszalam nieciekawe rzeczy, jak juz wspominalam. Pozostalo tylko kierowanie sie tam na szybki porod

Wstawiajcie dziewczyny zdjecia tych pociech, bo musimy oko nacieszyc

A ja nadal z mega twardym brzuchem,obecnie leze w wannoe i chyba sie stad nie ruszam
    A ja mialam nadzieje,ze uda sie jeszcze zorganizowac spotkanie w Warszawie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów