Strona 2695 z 10092
Pokaż wyniki od 26,941 do 26,950 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Musze jeszcze do biedry iść......... niech ktos idzie za mnie
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    uspokoiłyscie mnie dzieki wielkie teraz tylko modlić się o nie zaszybką akcję porodową

Cześć Mamusie
    juz w domku po pierwszej nocy wiec na spokojnie i o wiele szybciej niz na tel moge zdac relacje. a wierzecie mi ze szpitala ze 3 ray probowalam napisac ale nie szlo.
    jak wiecie w pt rano odpadl mi en czop i caly dzien mialam taki napiety brzuch i jakies niewielkie skurcze ale nic poza tym, nie czulam sie jakos gorzej, nie bolalo mnie bardziej niz zwyle (krocze i pachwiny). w sobote przed 6 ano obudzil mnie taki ala chlust i okazalo sie ze odeszly mi wody. matko lalo sie ze mnie jak z kranu. nauczona ze szkoly rodzenia ze od odejscia wod do porodu jeszcze troszke czasu, to poszlam sie wykapac, zjadlam sniadanie. wraz z odejsciem wod pojawily sie od razu skurcze regularne co 3-4 min po min. 30 sekund. dalo sie je przezyc. zadzwonilam do poloznej zapytac co dalej, kazala wziac relaksujaca kapiel i zagodz zadzwonic. wiec leze sobie wannie, i nagle zaczelam czuc skurcze parte- takie na odbyt, ktore z kazda minuta robily sie coraz czestsze- co 2-3 min trwajace tez ok 30 sek. poczekalam jeszze chwile po czym zadzwonilam do poloznej ( a byla to przed 8 rano) bo zaczelam te skurcze czuc coraz bardziej i czesciej i miec wrazenie ze zarz urodze. polozna kazala przyjechac do szpitala w przeciagu pol godz, wiec my z mezem siup w samochod i w droge. po drodze modlilam sie tylko o zielne swiatlo wpadlam na izbe przyjec (to bylo ok. 8.40) nawet nie zdarzylam sie rozebrac tylko na stojaka mnie zbadala ze mam rozwarcie na 5 cm. jeszcze smieszna syt bo na ip zapytali sie mnie czy bede chciala znieczlenie wiec ja taka w bolach stwierdzilam ze chyba jednak zechce. od razu pojechalam winda na sale porodowa, polozna pomagala mi sie rozebrac bo praktycznie robilam to w biegu i nawet do knca nie ubralam koszuli do porodu. weszlam na lozko porodowe, mialam jeszcze ze 3 takie skurcze parte, ze darlam tam ryja niezle. po czym polozna kazala mi zmienic pozycje (wczesiej lezalam na boczku) na horyzontalna i mowi ze juz widac glówke! nie zdazyli podlaczyc mnie do ktg, a tym bardziej podac tego znieczulenia w sumie parlam 4 razy po czym na swiat przyszedl nasz cudowny synek urodzil sie o 9.20 czyliw sumie od pojawienia sie na ip do urodzenia synka minelo niecale 40 min. ze wzruszenia obydwoje poplakalismy sie, mowie Wam cos naprawde pieknego
    nie mialam nacinanego krocza, mam kilka szwow bardziej dla estetyki. porod wspominam super szybko i spokojnie moglabym rodzi kolejne dzieci. spodziewalam sie czegos gorszego. po porodzie czulam i czuje sie dobrze, trszke krocze mnie boli ale to pikus w porownaniu z tym jak bolalo mnie w ciazy. porod mnie nie zmeczyl wiec pewnie dlatego tak szybko doszlam do siebie.
    takze Veronika mysle ze Twoja w tym zasluga bo czytajac Twoja relacje wbilam sobie do glowy, ze u mie tez tak bedzie
    Maluszek jest drobniutki ale najcudowniejszy na swiecie. teraz glownie je spi i robi kupe w ilosciach hurtowych. ja niestety mam problem z pokarmem, nie za duzo go jest wiec stymuluje sie laktatorem, ale przez to ze Antoś musi cos jeść zeby przytyc to dostaje modyfikowane z butli. staram sie tym nie stresowac i na spokojnie przyjac, choc wiadomo ze najlepiej by bylo jakby ssal cyca.
    psychicznie tez czuje sie dobrze, na razie zaden babyblues mnie nie dopadl i chyba nie dopadnie bo mimo tego ze teraz troche pierdzielnik wdomu jest (spodziewalismy sie Antka iut pozniej wiec duzo rzeczy stalo po prostu niegotowych to jak patrze na tego cudownego mlodego czlowieka to lzy szczescia same naplywaja do oczu

dziewczyny z Warszawy bez dwoh zdan polecam sw. Zofie, rewelacyjna opieka podczas porodu, i co najwaznijesze po nim. mega zainteresowanie dopytywanie, pomoc,swietne podjescie do pacjentek no i faktycznie staraja sie dbac o ochrone krocza- wiekszosc mamusiek smigala po szpitalu bez problemow. malutkie ale (ale musialabym sie naprawde przyczepic) to to ze mnostwo kobiet tam rodzi w zwiazku z tym ze dwie sale porode sa przystosowane jako poporodowe ( wstawione 4 lzka zwykle) i ja tam czekalam kilka godzin na przeniesienie na wlasciwy oddzial. ale mi to zupelnie nie przeszkadzalo.

jak mi sie uda to wgram zdjecie naszego okruszka,a tymczasem moze choc troszke uda i sie Was nadrobic.
    zycze kazdej z Was tak szybkiego i bezproblemowego porodu trzymam za Was kciuki!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Gosia suuuper wieści! ja sobie też tak wbije do głowy te wasze porody i też tak szybko bedzie szkrab! tylko bedzie mi brakowalo tego, zeby polezec w tej wannie jeszcze a nie od razu jechac do szpitala, no ale trudno, jakoś to bedzie hiihi czekamy na zdjęcie, super, ze sie dobrze czujesz! pozdrowionka i nie zostawiać nas!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Ania pocieszę Cię nie jestem sama. Też mi się hemoroid zrobił i cholera nie mogę go wyleczyć już prawie 2 tyg. Smaruję maścią procto glyvenol i nie boli mnie, ale zejść też nie chce
    Ehh dziadostwo jakieś sie zrobi.... ;/
    Co do śluzu też mam dużo...
    wczoraj obcinałam paznokcie u nóg haha masakra jakaś xD a i w łazience już ciężko sie wytrzeć;/ mamuniu...;/
    Zaraz zabieram sie za choinke bo już stoi na komodzie ...:P

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Pati my mamy dość daleko do szpitala, a jak zaczną się śniegi to może być problem z wioski wyjechać, więc tego typu pomoca nie pogardze. Do tego wczoraj mieliśmy ostatnie spotkanie z doula (pozycje porodowe i masaż) i też nam powiedziała, że jakby mieli mi oksytocyne podać to nie ma problemu, tzn jak mała będzie gotowa, to wyjdzie, a jak nie, to podobno skończy się na tym, że zrobię się senna :-P bo nikt 100% gwarancji nie da czy zadziała.
    Rolcia, Ty to się znasz na tych medycznych sprawach:P powiedz mi...czy to prawda, że ta oksytocyna powoduje, że skurcze są bardziej bolesne?

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Nie martw się, ja też miałam dodatnie GBS, dostałam antybiotyk przed porodem w zastrzyku a Malutki urodził się zdrowy i on nie musiał już dostawać antybiotyku.

A tak wogóle witam dziewczynki U nas już wszystko się unormowało, mniej więcej co 3 godzinki przebieranko, cyc i Miłoszek idzie spać Wogóle jest bardzo grzeczny, mało płacze, nawet jak budzi się na karmienie to otwiera oczka i tak jakby gaworzył ale nie płacze, dzisiaj w nocy jak zjadł o 3 to następnie karmiłam go o 7:30 i się tak zastanawiam czy to on się nie obudził czy ja się nie obudziłam Na szczęście apetyt mu dopisuje Powiem Wam, że to wstawanie nocne jest ciężki ale idzie się przyzwyczaić i jak na początku zajmowało nam wszystko około godzinki to teraz doszliśmy do wprawy i zajmuje pół

Powiem Wam jeszcze, że Miłoszek jest już z nami od dwóch i pół tygodnia a ja nadal nie mogę uwierzyć, że taki Cud jest nasz i jest z nami Jestem nim po prostu oczarowana i jest on najlepszą rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła

Zmykam na karmienie
    super, że się odezwałaś tak fajnie się czyta o Waszym szczęściu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie ja już po fryzjerze, ah zaraz lepiej na tej głowie i jak fryzjerka stwierdziła mogę rodzić już za oknem pruszy śnieg i do dosyć mocno bo jechał się strasznie.. ślizgawica się zrobiła no ale uroki zimy, Kupiłam sb zwykłą koszulę na ramiączkach do porodu co zaraz potem się wyrzuci. Po wczorajszych maminych porządkach za bardzo nie mogę chodzić.. Wjechałam też żeby pobrać wnioski do becikowego tego jednorazowego więc muszę je wypełnić ale to mam czas. Dopijam kawkę i idę wstawić pranie.

Monia super że się odzwałaś buuuuuziaki dla Miłoszka :*
    Gosia gratulacje raz jeszcze, dobrze że podeszłaś do wszystkiego na luzie - wanna widocznie działa cuda hihi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Rolcia, Ty to się znasz na tych medycznych sprawach:P powiedz mi...czy to prawda, że ta oksytocyna powoduje, że skurcze są bardziej bolesne?
    czytałam że to może ale nie musi spowolnić poród

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Mysia 88 - Ty to masz złote dziecko je i śpi oby nasze też takie były

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów