Strona 2693 z 10091
Pokaż wyniki od 26,921 do 26,930 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A ja nie mam mikrofali bo nie chce myśle, że garnuszek mi na razie wystarczy?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Heeej!
    Iza ja jeszcze w stereo, ale jak mi wywrozysz to się nie obraze.
    Natalia super info o koleżance!
    Joneczka trzymam kciuki za wyniki!!!
    Ciekawe jak tam boroowka! Cały czas trzymam kciuki.
    Ja dziś niestety bardzo ciezka noc, bo po tym wczorajszym długim siedzeniu moja miednica i pachwiny buntują się do teraz, licze, że dziś dzień brzuchem do góry coś pomoże.i za 24h wizyta o!!! I się doczekać nie mogę, tym bardziej, że wczoraj w szpitalu ta moja zasugerowała, że może... Pomoc ;-) ale tylko jak ma dyżur,czyli we wtorki. Więc z mężem ustalilismy, że jak się naturalnie nie potoczy przed świętami,to możliwe, że po świętach sksorzystamy :-P

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Heloł, w końcu się zwlekłam z łóżka Ja to w ogole od paru dni przesypam całe noce, zero siku, pewnie sie pochwalilam i dzisiejsza noc bedzie porażką ale no trudno chociaż zasypiam jakos koło 1 a i dzisiaj w nocy pierwszy raz jak sie tam przebudzałam, żeby sie obrócić czy coś to brzuch jak skała a jak zasypiałam ogólnie to mialam wrazenie jakby mi bejbik chcial wyjsc Oo tak mnie tam w srodeczku niziutko bolało takie no skurcze ;p wystraszylam sie troszke ale usnelam jakos

ja pieluszek mam chyba 9 tetrowych i 2 flanelowe.. jezusiczku gdzie tam 50 :O:O:O

Ja też do toalety wstaję raz, albo w ogóle i raczej przesypiam całe noce- może 'ktoś' z góry daje nam ostatnią szansę żeby się wyspać Moja kruszynka jak się czasami przeciąga to mam wrażenie, że albo za chwilę wyjdzie, albo rozerwie mnie od dołu :/

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Heeej!
    Iza ja jeszcze w stereo, ale jak mi wywrozysz to się nie obraze.
    Natalia super info o koleżance!
    Joneczka trzymam kciuki za wyniki!!!
    Ciekawe jak tam boroowka! Cały czas trzymam kciuki.
    Ja dziś niestety bardzo ciezka noc, bo po tym wczorajszym długim siedzeniu moja miednica i pachwiny buntują się do teraz, licze, że dziś dzień brzuchem do góry coś pomoże.i za 24h wizyta o!!! I się doczekać nie mogę, tym bardziej, że wczoraj w szpitalu ta moja zasugerowała, że może... Pomoc ;-) ale tylko jak ma dyżur,czyli we wtorki. Więc z mężem ustalilismy, że jak się naturalnie nie potoczy przed świętami,to możliwe, że po świętach sksorzystamy :-P
    huhuu, przeczytałam, że o 24 wizyta jezuniu co to wam tak proponują z tym pomaganiem może mi też kiedyś zaproponuje pff ja wizyte nastepna mam dopieo 4 stycznia także tego... dupa z takiej pomocy jak 4 dni przed terminem by była haha

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    dziewczyny zmartwiłam się - mam dodatniego GBS- niestety zrobiłam błąd i zaczęłam w necie szukać informacji o tym... oby tylko wszystko było okej

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    dziewczyny zmartwiłam się - mam dodatniego GBS- niestety zrobiłam błąd i zaczęłam w necie szukać informacji o tym... oby tylko wszystko było okej
    nie martw sie!!!!! ja też mam dodatni, i pare dziewczyn, ważne jest to, że o tym wiemy!!! w szpitalu podadzą nam antybiotyk i wszystko bedzie dobrze, poza tym nawet jak nie podadzą bo nie zdążą czy coś to nie ma się co martwić bo jest minimalna szansa, że sie bejbik zarazi to raz! a nawet jakby to oni wiedza co robic Karolcia to tak ładnie 'medycznie' pisze haha

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Pati my mamy dość daleko do szpitala, a jak zaczną się śniegi to może być problem z wioski wyjechać, więc tego typu pomoca nie pogardze. Do tego wczoraj mieliśmy ostatnie spotkanie z doula (pozycje porodowe i masaż) i też nam powiedziała, że jakby mieli mi oksytocyne podać to nie ma problemu, tzn jak mała będzie gotowa, to wyjdzie, a jak nie, to podobno skończy się na tym, że zrobię się senna :-P bo nikt 100% gwarancji nie da czy zadziała.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Rut ja też mam dodatniego GBS i już kiedyś tu na forum liczylam prawdopodobieństwo komplikacji dla maluszka. I, o ile dobrze pamiętam, wyszło w granicach 2 promili :-P więc spokojnie i tyle, jedynie musisz trochę wcześniej w szpitalu się pojawić, a nie czekać w domku że skurczami.

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    a ja czuję się tak na tydz przed porodem brzuch mi twardnieje dośc często ale w nocy i po nocy jest do południa ok nawet nie mam problemu z przewróceniem się na bok ale tak jakoś niepewnie się czuje tzn. wydaje mi sie że tym razem urodzę przed czasem mam nadzieje że w styczniu to już będzie bo jak by to miało być przed świętami to ja dziękuje cały stół jedzenia a ja nic dosłownie nie będe mogła zjeść a tak mogłabym co nie co pogrzeszyć jeszcze z dietką ( najwyżej sama będe się męczyć bo dziecku tego nie zaserwuję )

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Rut ja też mam dodatniego GBS i już kiedyś tu na forum liczylam prawdopodobieństwo komplikacji dla maluszka. I, o ile dobrze pamiętam, wyszło w granicach 2 promili :-P więc spokojnie i tyle, jedynie musisz trochę wcześniej w szpitalu się pojawić, a nie czekać w domku że skurczami.
    dziekuje za pocieszenie dziewczyny.
    a o ile wczesniej? jak to wygląda?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów