Strona 2692 z 10048
Pokaż wyniki od 26,911 do 26,920 z 100477

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Dziewczyny mam takie pytanie, chyba już było. Ile macie pieluszek tetrowych i flanelowych? Bo jakoś teraz dopadły mnie myśli, ze może jednak za mało mam
    Ja mam 10 białych tetrowych, z 5 szt kolorowych tetrowych i z 5 szt flanelowych.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Hej laski

Natalia ciesze sie, ze z kolezanka lepiej

Ja mam 15 tetrowych i z 7 flanelowych

Czuje, ze nadchodza jakies kiepskie dni.. Wczoraj wieczorem tak krok bolal, ze ledwo co moglam stąpnąć noga, dzis ruszylam sie z lozka na chwile i znowu rwanie.. Mam nadzieje, ze sie poprawi bo lodowka zrobila sie pustawa a obiadek trzeba zrobic. Chyba zbliża sie czas pakowania torby, a jakos z dnia na dzien odkladam

O mnie
    chyba pora wstać z łóżka:P dziś muszę trochę poprasować (oczywiście na siedząco:P), odkurzyć chałupę (bo znajomi wpadają), jakiś obiadek zrobić no i może coś upiekę. Wszystko to zapewne w żółwim tempie więc pora się ogarnąć

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    chyba pora wstać z łóżka:P dziś muszę trochę poprasować (oczywiście na siedząco:P), odkurzyć chałupę (bo znajomi wpadają), jakiś obiadek zrobić no i może coś upiekę. Wszystko to zapewne w żółwim tempie więc pora się ogarnąć
    Zazdroszczę, że jesteś w stanie tyle zrobić!

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Dziewczyny mam takie pytanie, chyba już było. Ile macie pieluszek tetrowych i flanelowych? Bo jakoś teraz dopadły mnie myśli, ze może jednak za mało mam
    Ja mam 5 tetrowych, 2 flanelowe i 6 bambusowych - jak będzie potrzeba więcej to kupię. Jedni mówią, że potrzeba dużo- bratowa kazała kupić 50, koleżanka mówi, że w ogóle nie używała.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Zazdroszczę, że jesteś w stanie tyle zrobić!
    to się jeszcze okaże :P hehe

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Heloł, w końcu się zwlekłam z łóżka Ja to w ogole od paru dni przesypam całe noce, zero siku, pewnie sie pochwalilam i dzisiejsza noc bedzie porażką ale no trudno chociaż zasypiam jakos koło 1 a i dzisiaj w nocy pierwszy raz jak sie tam przebudzałam, żeby sie obrócić czy coś to brzuch jak skała a jak zasypiałam ogólnie to mialam wrazenie jakby mi bejbik chcial wyjsc Oo tak mnie tam w srodeczku niziutko bolało takie no skurcze ;p wystraszylam sie troszke ale usnelam jakos

ja pieluszek mam chyba 9 tetrowych i 2 flanelowe.. jezusiczku gdzie tam 50 :O:O:O
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Zamówiłam właśnie laktator na Gemini i przy okazji dorzuciłam też te woreczki do sterylizacji, to będę mieć jakąś opcję oprócz wrzątku Dzięki za poradę

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Z tymi pieluchami to każda z nas w praktyce zobaczy co do czego i ile schodzi Ja mam więcej, żeby prania tak często nie robić i żeby bębna pustego prawie nie puszczać - takie porady od koleżanki. Cieszę się, że też bodziaków i śpioszków wszystkich mam też mnóstwo to nie będę tak z praniem latać na początku ;p

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Heloł, w końcu się zwlekłam z łóżka Ja to w ogole od paru dni przesypam całe noce, zero siku, pewnie sie pochwalilam i dzisiejsza noc bedzie porażką ale no trudno chociaż zasypiam jakos koło 1 a i dzisiaj w nocy pierwszy raz jak sie tam przebudzałam, żeby sie obrócić czy coś to brzuch jak skała a jak zasypiałam ogólnie to mialam wrazenie jakby mi bejbik chcial wyjsc Oo tak mnie tam w srodeczku niziutko bolało takie no skurcze ;p wystraszylam sie troszke ale usnelam jakos

ja pieluszek mam chyba 9 tetrowych i 2 flanelowe.. jezusiczku gdzie tam 50 :O:O:O
    My się wczoraj zastanawialiśmy czy brzuszek mi nie opadł i czekałam na czkawkę. I jak ją dostałą to czułam, że jeszcze nie zeszła w dół, cały czas się trzyma na wyższym poziomie brzuszka. Ale teraz jak wstaję to tak powoli, bo jak szybciej to czuję ten ciężar maluszka jak mnie przeciąga do przodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów