Strona 269 z 10049
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 100487

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ale jaka satysfakcja jak wyszło jak chciałaś
    no pewnie ! tylko tez zajecie pochłania mega duzo czasu, bo moja znajoma własnie zajmuj sie czyms takim ale uwaga nie ma skonczonej zadnej szkoly i zadnego kursu! kiedys naauczyła sie z filmikiem z youtuba i robi pazurki famtastycznie ma mnóstwo klientek i czasem ja mam problem zeby sie do niej umowic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no pewnie ! tylko tez zajecie pochłania mega duzo czasu, bo moja znajoma własnie zajmuj sie czyms takim ale uwaga nie ma skonczonej zadnej szkoly i zadnego kursu! kiedys naauczyła sie z filmikiem z youtuba i robi pazurki famtastycznie ma mnóstwo klientek i czasem ja mam problem zeby sie do niej umowic
    też siedzę na yt i ciągle oglądam, ale mi akurat zależy na papierku, który poświadczy moje umiejętności, no i chciałabym się jeszcze czegoś nauczyć

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ja robiłam kurs w Chojnicach i w Bydgoszczy i jeszcze kilka innych, z każdego mam papier, bo to tez ważne! Z Wawy czy okolic to jest jedna dziewczyna, która robi przepiekne paznokcie, ale akurat teraz tez poszla na urlop, bo we wrzesniu bedzie rodzic nazywa sie Agata Podrucka na necie ja znajdziesz, robi cudaaaa!!! moze napisz do niej i Ci kogos równie dobrego doradzi

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    też siedzę na yt i ciągle oglądam, ale mi akurat zależy na papierku, który poświadczy moje umiejętności, no i chciałabym się jeszcze czegoś nauczyć
    no pewnie taki świstek zawsze sie przyda

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    a ja własnie umówiłam sie do fryzjera na jakąs małą zmiane oczywiscie z fryzjerka przeprowadziła wywiad co do mojej ciązy i zastasuje kosmetyki bez amoniaku

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ja robiłam kurs w Chojnicach i w Bydgoszczy i jeszcze kilka innych, z każdego mam papier, bo to tez ważne! Z Wawy czy okolic to jest jedna dziewczyna, która robi przepiekne paznokcie, ale akurat teraz tez poszla na urlop, bo we wrzesniu bedzie rodzic nazywa sie Agata Podrucka na necie ja znajdziesz, robi cudaaaa!!! moze napisz do niej i Ci kogos równie dobrego doradzi
    dzięki

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    [QUOTE=PysiaRysia;2652673]Dziewczynki, czy któraś z Was robiła może kurs stylizacji paznokci? ja jakoś ostatnio zaczęłam strasznie na to "chorować", zastanawiam się, czy sobie zrobić po ślubie. teraz póki jeszcze Dzidziuś w brzuchu. przy okazji bym się przekwalifikowała. tylko nie wiem czy warto na coś takiego iść, no i czy nie jestem na to już za stara :/

QUOTE]

Pamiętaj, że nigdy nie jesteśmy na nic za stare, jeżeli masz ochotę iść na kurs - to jak najbardziej zrób coś dla siebie i na taki kursik się udaj, a na pewno będziesz zadowolona
    Ja na kurs nie chodziłam ale sama się nauczyłam stylizacji paznokci, ponadto uwielbiam czesać fryzury na ślub czy okolicznościowe uczesania także zawsze ktoś się znajdzie na pazurki czy fryzurkę, szczególnie rodzina

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Chojnice, Bydgoszcz? a skąd jesteś

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    A np takie robienie paznokci akrylowych nie jest zakazane w naszym stanie?

A'propos tego że nie ciągnie mnie do slodkiego - właśnie jem naleśniki z nutellą i truskawkami

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Helo prosze prosze same zdolne dziewczyny pazurki, fryzurki zazdroszcze wam takiego talentu bo ja takowego nie posiadam...kurs jak najbardziej robic!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów