Strona 2689 z 10065
Pokaż wyniki od 26,881 do 26,890 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Tymek też mś spokojniejsxe dni, najczęściej na weekend, a potem szaleje.nie mogę się go doczekać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Mysle ze jak juz dziecko w miare w terminie to mozna odstawic. Ja ta granice mam właśnie gdzies na poczatku.
    właśnie chciałabym odstawić bardzo i tak już zmiejszyłam sobie dawkę do 2x1 zamiast 3. W poniedziałek się wszystko dowiem dokłądnie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Boroowka jesteśmy z Tobą! wszystko będzie dobrze a pomyśl, że już jutro będziesz tulić swojego szkrabka

Tosienka bardzo dobrze zrobiłaś, będziesz spokojna, a Ninka pewnie sobie imprezę urządziła fajnie, że macie taką możliwość, że położne przyjeżdżają w razie czego

Karoliko to Malutka nie lubi jak ktoś ją podsłuchuje hehehe

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Aaa właśnie co do tej położnej co ma tu do mnie przychodzić. Bo ja dopiero się 'rejestrowalam' w tym mieście i właśnie na takim podaniu tam wpisalam jaka mi podali i teraz co, dajmy ze urodze i co ide tam mowie ze urodziłam i ona przychodzi? Czy jak jeszcze będę w szpitalu to moj ma iść? Jezuniu zielona jestem w sprawach lekarzowych etc grrr

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    właśnie chciałabym odstawić bardzo i tak już zmiejszyłam sobie dawkę do 2x1 zamiast 3. W poniedziałek się wszystko dowiem dokłądnie
    Ew sam magnez mozna zostawic daj znać po wizycie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No i boróweczko zazdroszcze ci!!! Nie boj żaby wszystko będzie dobrze zwinnie i szybciutko i juz będziesz mieć szkrabusiaaaaa. Oczywiście jak najprędzej się odezwij szczególnie jak sie czujesz etc i z godzina waga i kiedy tylko będziesz mogła zdjęciem co by na naszej stronie wstawić! )

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Aaa właśnie co do tej położnej co ma tu do mnie przychodzić. Bo ja dopiero się 'rejestrowalam' w tym mieście i właśnie na takim podaniu tam wpisalam jaka mi podali i teraz co, dajmy ze urodze i co ide tam mowie ze urodziłam i ona przychodzi? Czy jak jeszcze będę w szpitalu to moj ma iść? Jezuniu zielona jestem w sprawach lekarzowych etc grrr
    Oni sami chyba wiedzą że urodziłas. Tak mi się wydaje. Przed porodem podobno masa papierów do podpisania i pytają tam o miejsce zamieszkania to mówisz im NIE gdzie zameldowana jesteś tylko gdzie będziesz przebywać z dzidziusiem podobno dużo babeczek mówi miejsce zameldowania i położne nie mogą znaleźć bejbikow.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta

ja też niedawno zmieniałam miejsce zamieszkania i poszłam zapisać się do położnej. powiedzieli mi, że dopiero jak sie bejbik urodzi to idziesz Ty albo twój małżon do swojej przychodni mówicie, że dziecko sie urodziło i od razu umawiacie się z położną na wizytę

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień Dobry Mamusie...
    ja już wstałam:/ noc minęła całkiem fajnie, nawet bez jednego wstawania na siku:P uff...nawet o dziwo, biodra jakoś strasznie nie bolały...
    Jeśli chodzi o wyparzanie, to póki co ja sobie smoczki wyparzyłam w garnuszku. Na razie żadnego sprzętu kupować nie będę, później najwyżej zdecyduję się na te woreczki do mikrofali na allegro są nawet w dobrej cenie.
    Odnośnie ruchów dziecka, też ostatnio zauważyłam, że jakoś jest bardziej spokojny ale pewnie też dlatego, że już nie ma tyle miejsca co wcześniej. Lekarz na ostatniej wizycie dał mi taką tabelkę do liczenia ruchów. Od 9 do 21 ma być ich 10 (nie liczy się serii kopnięć tylko tak jakby początki serii-nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam:P) i póki co Julek mieści się w tych widełkach. W piątek mam kolejną wizytę to podpytam go jeszcze o tą pępowinę.
    Boorówka, zazdroszczę Ci. Już rano będziesz tulić swojego Tymka
    Dziewczyny, kupowałyście jakieś kosze na pieluchy? Takie wypasione markowe? Zwykłe? Czy w ogóle zbędny gadżet?
    Ssie mnie już. Wczoraj pisałam, że nie lubię mleka a teraz mi się chce kaszy manny:P hehe...
    Miłego dnia!

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Po tych wczorajszych sterydach pół nocy nie spałam.. Budzilam się, sprawdzałam brzuch czy mam, ruszalam nim, żeby Majka dała znać. Ciśnienie 130/90 - od kad jestem w szpitalu - najwyższe jakie miałam. Cukry rozchwiane 125 przy normie do 90.
    Ja jeszcze nie jestem gotowa psychicznie na poród w przyszłym tygodniu (tj.35tc).
    Modlę się, żeby wyniki w poniedzIałek przyszły zmniejszone to moze jakoś przeciagniemy dłużej ciążę, chociaż oby była donoszona. Aczkolwiek jeśli coś ma zagrażać dziecku to nawet dziś niech mi wywołują.
    Ciesze się, ze ani cukrzycą ani cholestaza nie skreslaja szansy na poród SN. Tylko spróbujemy wywołać. Eh miłego dnia laski

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów