Strona 2677 z 10063
Pokaż wyniki od 26,761 do 26,770 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    juz mi głupio tak narzekać męzowi czy rodzinie bo w 1 ciąży czułam sie doskonale do końca, jeszcze w ostatnim tygodniu goniłam po mieście choć były upały a teraz czuje sie jak staruszka i inwalida, dowlec do auta sie nie mogę...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Heja ho, ja po wizycie, juniorek waży 2650g na 36 tydz +3 dni. do wyjścia się nie szykuje, szyjka szczelnie zamknięta główka wysoko a na USG pięknie chyba sobie śpiewał pod nosem bo buźką ruszał hihih. Ktg jak nie było tak nie ma ale jakos nawet mi wylecialo z głowy no. Hmm same dobre wieści a ja jakoś dzisiaj cały dzień taka podlamana chodze.. Przyszła mi pościelka, fajnie fajnie ale kurde zastanawiam się czy to prac czy nie jak była taka popakowana etc nie mam chęci hehe.

A mój mnie rozwalil na maksa.... Hahahah. Bo jak wrocilismy to weszlam na chwile na kompa żeby was nadrobić i posprawdzac ogólnie maila etc. No i patrzę kątem oka a on zmywa. Normalnie szaleństwo ale nie odezwalam się bo se myślę jeszcze go spłosze czy co. No i w pewnym momencie on mówi: a widzisz co robię? Ja zmyyywaaaaam. To mu mowie widzę widze gratulacje :d i on mówi tak: bo se tak myślę ze a pozmywam to może mnie jakoś nagrodzisz, jakieś CZYSZCZENIE BERŁA CZY DESEREK. nosz kurna padlam hahaha juz mu nie będę opowiadać o niczym z forum.
    U nas w sobotę był deserek a w niedziele mówię mu, że pojedziemy do galerii kupić mu koszulę bo jedna się podarła i że będzie to na naszą rocznicę zaręczyn ( bo mój to musi mieć okazje jakieś do kupowania ubrań więc wziełam go pod włos ) a on tak myśli : no taaaak bo to dzisiaj rocznica łesz jezu, a to temu wczoraj taka chętna byłaś. Dobrze, że troszkę tych rocznic w roku jest to przynajmniej nie będzie tak źle z seksem później i sie śmieje
    Bo kiedy opowiadałam mu o koleżance która mówiła, że ona mężowi raz na 3 miesiące pozwala i on się cieszy, że nie ma tak jak moja koleżanka hahaha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Verka da się wytrzymać z tym chłopiną w domu ?
    No pisalam wlasnie ze denerwuje mnie hahah ale jak jest to cos przy malej zrobi albo spi w sumie troszke mnie wkurza ale idzie wytrzymacjutro musi gotowac obiad bo nie bedzie ..dzis zjemy wczorajszy w srode jedziemy do lekarza z mala i zleci ...moze sie nie pozabijamy

Hej Mamusie dziekujemy za zyczenia i gratulacje. Zaraz wychodzimy do domu wiec juz na spokojnie Wam wszystko opisze w kazdym razie porod to super ekspres i bylo calkiem dobrze. Antos spokojny a ja troche zmeczona ale szczesliwa

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Hej Mamusie dziekujemy za zyczenia i gratulacje. Zaraz wychodzimy do domu wiec juz na spokojnie Wam wszystko opisze w kazdym razie porod to super ekspres i bylo calkiem dobrze. Antos spokojny a ja troche zmeczona ale szczesliwa
    no to z niecierpliwością czekamy na relacje oby wszystkie z nas miały takie ekspresowe porody

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Gratki raz jeszcze i oczywiscie na foto Antoniego czekamy

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    To super że dobrze wszystko i do domku już Kolejna styczniówka święta w komplecie spędzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    zazdroszcze tych szybkich porodów bo ja przy 1 to sie namęczyłam , chyba ze względu na dużą wagę dziecka.
    co do pieluch to ja teraz stawiam na rosmanowskie bo tanie a tak jak ktoś tu pisął to nie chodzi w pierwszych miesiacach o chłonność bo kupala za kupalą i pielucha nie zdąży sie nawet zmoczyć a już do wymiany.
    Daria Amelia pytałas i instynkt macierzyński- nie masz sie czym martwić, cos takiego naprawde istnieje
    jak urodziłam synka to samo wszystko przyszło i wiedziałam jak robić, nie bałam się , częśto było tak że doświadczone babcie radziły inaczej a ja robiłam po swojemu to co mi serce dyktowało i zawsze wyszło dobrze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    zazdroszcze tych szybkich porodów bo ja przy 1 to sie namęczyłam , chyba ze względu na dużą wagę dziecka.
    co do pieluch to ja teraz stawiam na rosmanowskie bo tanie a tak jak ktoś tu pisął to nie chodzi w pierwszych miesiacach o chłonność bo kupala za kupalą i pielucha nie zdąży sie nawet zmoczyć a już do wymiany.
    Daria Amelia pytałas i instynkt macierzyński- nie masz sie czym martwić, cos takiego naprawde istnieje
    jak urodziłam synka to samo wszystko przyszło i wiedziałam jak robić, nie bałam się , częśto było tak że doświadczone babcie radziły inaczej a ja robiłam po swojemu to co mi serce dyktowało i zawsze wyszło dobrze
    Ja pisalam ze zmieniam pieluchy raz za razem suche a sfajdolone

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    jeśli grudniowe porody są takie ekspresowe i w miarę spoko to ja jednak chcę przepisać się ze stycznia na grudzień!!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów