Strona 2675 z 10058
Pokaż wyniki od 26,741 do 26,750 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja mojej mowie ze jak chce to nawet i juz!!
    Dziewczyny wysiadlam.. Lzy mi sie cisnal do oczu.. Nie mam juz sil.. Wszystko boli, spac mi sie chce, sil na nic nie mam.. Humor tez do tylka.. Jestem potwornie zmeczona i ciezka jakas... Ja nie wiem.. No katastrofa normalnie... :'(
    Oj Kochana trzymaj się!
    Dzisiaj wieczorem pomyśl sobie że jutro będzie piękny dzień i zobaczysz że podświadomość zrobi swoje i tak będzie
    Przesyłam przytulasa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Iza namówiłaś mnie, idę zrobić sobie dobrze hihi jakieś domowe spa, kremiki, maseczki, a co...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Tak piszecie o bolach i ciagnieciach a po porodzie czeka was jeszcze polog matko leje sie ,boli a tu bebjko trza oporzadzac takze kochane nima lekko...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Iza namówiłaś mnie, idę zrobić sobie dobrze hihi jakieś domowe spa, kremiki, maseczki, a co...
    Idz idz wykorzystaj chwile samotnosci

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Przyszły wyniki. Kwasy wysokie :/. Zostajemy w szpitalu. Podali mi pierwsza porcje stetydow na plucka, bolesny zastrzyk. Po weryfikacji dokumentacji ciąży wyłączyli ze 34 tydzień zaczęliśmy dziś. Pobrali na nowo krew na kwasy, znowu do Warszawy - kolejny tydzień czekamy na wynik. Jezeli przyjda wysokie to rozwiązujemy. Jeżeli spadną i nie będą wysokie (teraz 40)(a powinny być 7) to będą robić wszystko żeby przeciągnąć do 37 tc...
    Przepływy są dobre, łożysko ok, fikala, buziunie pokazała , także czekamy znowu tydzień...

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja mam skurcze od października. Na początku było dziwnie. Teraz już się chyba przyzwyczaiłam, ale podobnie jak Beata jak już się pojawi taki konkretny to mam kwadratowy brzuch Normalnie parodia. Na szczęście bezbolesne, chociaż stwarzają dyskomfort. Oczywiście jak w nocy wstaję to jak pokraka, krocze ciągnie i chwilę trwa zanim dochodzę do siebie. Ale nie narzekam Verka ma rację, trzeba stworzyć zapas energii na połóg
    Jedna rzecz która najbardziej nie wkurza i o dziwo nie jest związana z brzuchem to drętwiejące ręce. Szczególnie prawa, i ten mój wiecznie zdrętwiały środkowy palec Haha nie wiem, może to jakiś znak że mam z niego częściej korzystać
    Powiem Wam że ja nie chcę jeszcze rodzić. Tzn. chodzi o to że nastawiałam się na styczeń i czekam na ten termin z utęsknieniem, ale nie mam presji żeby dziecko już urodzić.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Przyszły wyniki. Kwasy wysokie :/. Zostajemy w szpitalu. Podali mi pierwsza porcje stetydow na plucka, bolesny zastrzyk. Po weryfikacji dokumentacji ciąży wyłączyli ze 34 tydzień zaczęliśmy dziś. Pobrali na nowo krew na kwasy, znowu do Warszawy - kolejny tydzień czekamy na wynik. Jezeli przyjda wysokie to rozwiązujemy. Jeżeli spadną i nie będą wysokie (teraz 40)(a powinny być 7) to będą robić wszystko żeby przeciągnąć do 37 tc...
    Przepływy są dobre, łożysko ok, fikala, buziunie pokazała , także czekamy znowu tydzień...
    trzymaj się cieplo miejmy nadzieję, że wyniki będą lepsze...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    ja też jakoś mogę poczekać na poród:P nie śpieszy mi się ale pewnie dlatego, że się go po prostu bardzo boję:P najlepiej by było obudzić się i już mieć bejbika:P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Trzymaj sie kochana

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ja mam skurcze od października. Na początku było dziwnie. Teraz już się chyba przyzwyczaiłam, ale podobnie jak Beata jak już się pojawi taki konkretny to mam kwadratowy brzuch Normalnie parodia. Na szczęście bezbolesne, chociaż stwarzają dyskomfort. Oczywiście jak w nocy wstaję to jak pokraka, krocze ciągnie i chwilę trwa zanim dochodzę do siebie. Ale nie narzekam Verka ma rację, trzeba stworzyć zapas energii na połóg
    Jedna rzecz która najbardziej nie wkurza i o dziwo nie jest związana z brzuchem to drętwiejące ręce. Szczególnie prawa, i ten mój wiecznie zdrętwiały środkowy palec Haha nie wiem, może to jakiś znak że mam z niego częściej korzystać
    Powiem Wam że ja nie chcę jeszcze rodzić. Tzn. chodzi o to że nastawiałam się na styczeń i czekam na ten termin z utęsknieniem, ale nie mam presji żeby dziecko już urodzić.
    Hahah ta cwicz ten srodkowy palec

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów