Strona 267 z 10066
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczyny!
    już jutro zaczynamy kolejny weekend a w sobote zaczynam kolejny tydz ciąży jestem przeszczęśliwa!
    Wczoraj miałam troche strachu, bo strasznie mnie brzuch w pracy rozbolał, ze nie moglam ustac, do tego mialam tez takie zawroty głowy, ze prawie zemdlalam, na szczescie poszlam szybko do szefowej i sobie usiadlam...potem z wrazenia poszlam do toalety, czy czasem nie dostalam jakiegos krwawienia...na szczescie ok...dzis juz lepiej, ale brzuch pobolewa...jak na razie pracuje po 4h i za tydz mam rozmowe z lekarzem zakladowym, powiem o swoich bólach i obawach, moze mi do 2h skróci...teraz wolę już dmuchac na zimne...tym razem musi byc ok!
    Wy tak o tym gotowaniu...ja dzis robilam chlopski garnek, ale po mojemu...tylko jakos po ugotowaniu chec przeszla na jedzenie...chodzi za mna zupa pomidorowa z ryzem i chyba sie za to wezme hihi
    jeszcze 2 tyg do kolejnej wizyty, fajnie byloby dowiedziec sie ktoz tam w tym brzuchu siedzi...
    poki co obmyslam kolor pokoiku i szukam na necie roznych fajnych drobnych rzeczy...
    to do jutra! pozdrawiam
    To musialas sie wystraszyc ja tez ostatnio po tym bolu brzucha do kibelka latalam i sprawdzalam czy aby nic leci..... juz coraz blizej do stycznia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ciekawe jak to będzie - zobaczymy
    Zobaczymy

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Tosienka87 ja również jestem mega ciekawa, kto jest w brzuszku następną wizytę mam za miesiąc także mam nadzieję, że się dowiem, bo chciałabym zacząć kupować ciuszki - cieszyć się tym. Tylko jak lekarz będzie wiedział na 100% dopiero, ponieważ moja przyjaciółka do ostatniego usg przed porodem myślała, że będzie dziewczynka a urodził się chłopiec. Lekarka była niekompetentna jakaś. Mówiła, że jakby ją uśpili do cc to by nie wierzyła że to jej dziecko - była w takim szoku.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziewczyny jest po 12 w nocy, a ja mam nieodpartą ochotę na naleśniki z serem i owocami aż mi ślinka cieknie normalnie tylko....
    zazwyczaj takie naleśniki robiło się z sera białego i żółtka a wiadomo w ciąży nie będę jadła surowego jaja. Czy Wy macie jakieś swoje przepisy na takie nadzienie serowe do naleśników?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziewczyny jest po 12 w nocy, a ja mam nieodpartą ochotę na naleśniki z serem i owocami aż mi ślinka cieknie normalnie tylko....
    zazwyczaj takie naleśniki robiło się z sera białego i żółtka a wiadomo w ciąży nie będę jadła surowego jaja. Czy Wy macie jakieś swoje przepisy na takie nadzienie serowe do naleśników?
    ja daje smietane ,cukier waniliowy i cukier

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    pojadlam pysznej salatki ktora jutro zrobie znowu zagryzlam 3 bitem i leze.... rano ide na krew i mocz.. teraz pojde sie wykapac i spac do jutra dziewczyny

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    no ja też do swoich nie miałam zastrzeżeń, a taaaak szybko rosną - nie zdążę biustonoszy kupować
    znam ten ból. już 4 razy stanik ślubny zmieniałam. wyglądam już jak mleczarnia. kiedyś miałam duży rozmiar, ale nigdy aż taki, potem schudłam i cyce tez, a teraz... masakra. dopiero 4 miesiąc się zaczął a mam wrażenie że składam się tylko z cyców

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    hej Mamusie...ale miałam paskudny wieczór wczoraj. Brzuchol mnie bolał, aż promienowało i nie wiedziałam tak na prawdę w którym konkretnie miejscu:/ zaczeło się jak leżałam na boku:/ myślicie, że to możliwe, że maleństwo mnie gdzieś uciskało? chyba za wcześnie:/ no nie wiem....w każdnym razie obudziłam się też wieczorem z kłuciem ale już nie tak mocnym:/ dobrze że w przyszły piątek mam wizytę u lekarza to go też podpytam o to. Mam nadzieję, że może też poznam płeć już się nie mogę doczekać, no i mąż pierwszy raz idzie z nami
    Jeśli chodzi o piersi to też mam jakąś masakre. Zawsze mialam duże ale teraz...to jakiś koszmar no może nie dla męża, on się cieszy:P muszę w tym tygodniu iść i kupić jakiś kostium bo o ile dół jako tako pasuje to góra nie ma szans:/ widziałam , że fajne i niedrogie są decatlonie (nawet spory wybór) i co najważniejsze duże rozmiary:P
    Miłego dnia moje Kochane:*

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, czy któraś z Was robiła może kurs stylizacji paznokci? ja jakoś ostatnio zaczęłam strasznie na to "chorować", zastanawiam się, czy sobie zrobić po ślubie. teraz póki jeszcze Dzidziuś w brzuchu. przy okazji bym się przekwalifikowała. tylko nie wiem czy warto na coś takiego iść, no i czy nie jestem na to już za stara :/

co do staników, to koleżanka w ciąży polecała mi sportowe, no ale jej akurat piersi tak strasznie nie urosły, ja sobie za bardzo nie wyobrażam w sportowym łazić, bez usztywnienia żadnego.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Dziewczynki, czy któraś z Was robiła może kurs stylizacji paznokci? ja jakoś ostatnio zaczęłam strasznie na to "chorować", zastanawiam się, czy sobie zrobić po ślubie. teraz póki jeszcze Dzidziuś w brzuchu. przy okazji bym się przekwalifikowała. tylko nie wiem czy warto na coś takiego iść, no i czy nie jestem na to już za stara :/

co do staników, to koleżanka w ciąży polecała mi sportowe, no ale jej akurat piersi tak strasznie nie urosły, ja sobie za bardzo nie wyobrażam w sportowym łazić, bez usztywnienia żadnego.
    czemu za stara? śmiało rób jeśli to lubisz przyjde na paznokcie do Ciebie hahaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów