Strona 2656 z 10083
Pokaż wyniki od 26,551 do 26,560 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    przyznam się, że jak się dowiedziałam , że jestem w ciąży intuicja mi mówiła , że to będzie synuś (sama nie wiem czemu, bo zawsze myślała o dziecku jak o córeczce) Do drugiego badania genetycznego lekarka nie widziała pisiorka, całe otoczenie mi mówiło, że to będzie córunia i potem się okazało na tym badaniu, że to synek. Ja byłam tak nastawiona na córeczkę, że było mi bardzo ciężko się pogodzić z tą myślą, że będzie to syn. Wstyd się mi teraz do tego przyznać, ale przyznam, bo jestem tylko człowiekiem- nie potrafiłam się już tak cieszyć jak na początku ciąży. Ale teraz to już gdybym urodziła dziewczynkę to bym się dziwnie czuła , że straciłam Mateuszka chyba tak to jest, że kobiety pragną córek, a mężczyźni synów

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    Cześć laski!

Daria Amelia- ja też jeszcze nie spakowana mamy podobne terminy, spoko zdązymy

Rut - ja nie miałam żalu, mam już dwie córki , to dla odmiany teraz chłopak

Ania Sal - to chyba Ty pisałaś o tych lekach co karmić nie można? myślę że martwisz się na zapas, nie ma co szperać w necie tylko spokojnie poczekać do porodu, tam lekarze na pewno powiedzą ci czy możesz to przyjmować czy nie, ewentualnie skonsultują z neurologiem i zamienią na inny lek. a nawet jeżeli okaże się że nie będziesz mogła karmić , to też nie jest koniec świata, głowa do góry!!!

Natalia - czy można dołączyć na FB, i tej prywatnej strony?
    Wiesz.... o te leki to jest taka polka że one są najsłabszą odmianą z tego co moja neurolog mi mówiła.... wiesz ciekawa po prostu jestem bo już mnie tak piersi bolą i mi mleko leci że ciekawa jestem.... a odstawić mi ich nie odstawi bo jak ona powiedziała"boi sie" chociaż nie miałam napadów od jakichś 5-6 lat....

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hihi ja mam podobnie Ale grzaniec przy choince i kominku to nie nałóg, to jakaś część świątecznej tradycji
    Ja mam gorzej jak zacznę rodzić, bo jak pojadę to dam znać dopiero jak wrócę do domu, nie mam telefonu który by ogarnął internet Chyba, że powiem mojemu to Wam napisze
    ja też mam taki tel, że szkoda gadać. Internet jest ale nie muli strasznie i mówiłam do mojego, że trzeba do salonu podjechać zobaczyć do kiedy mam umowę i może sprawię sobie lepszy z internetem, żeby być z Wami na bieżąco, tzn "na żywo z porodówki" hehehe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    Cześć laski!

Daria Amelia- ja też jeszcze nie spakowana mamy podobne terminy, spoko zdązymy

Rut - ja nie miałam żalu, mam już dwie córki , to dla odmiany teraz chłopak

Ania Sal - to chyba Ty pisałaś o tych lekach co karmić nie można? myślę że martwisz się na zapas, nie ma co szperać w necie tylko spokojnie poczekać do porodu, tam lekarze na pewno powiedzą ci czy możesz to przyjmować czy nie, ewentualnie skonsultują z neurologiem i zamienią na inny lek. a nawet jeżeli okaże się że nie będziesz mogła karmić , to też nie jest koniec świata, głowa do góry!!!

Natalia - czy można dołączyć na FB, i tej prywatnej strony?
    Jasne ze mozna, wyslij prosbe o dolaczenie na Styczniowki2016 i w wiadomosci przeslij swoj nic z forum, abym wiedziala ze to ty...

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    moi sąsiedzi właśnie puścili plytę z kolendami na cały regulator:P podśpiewuję sobie:P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ja też mam taki tel, że szkoda gadać. Internet jest ale nie muli strasznie i mówiłam do mojego, że trzeba do salonu podjechać zobaczyć do kiedy mam umowę i może sprawię sobie lepszy z internetem, żeby być z Wami na bieżąco, tzn "na żywo z porodówki" hehehe
    Hihi mój też już mnie ciśnie na nowy telefon, ale w styczniu i w lutym ceny rtv, agd spadają bardzo - bo po świętach i nowe modele przychodzą na miejsce starych i mam już upatrzony telefon, mam nadzieję, że jego cena spadnie i wtedy kupię. Chociaż nie wiem, ale mam przeczucie, że Pan Poślubiony kombinuje coś na gwiazdkę, no zobaczymy. Także jak wytrzymam do stycznia to może jednak do Was napiszę

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    jejciu jaką mam nerwę dziś, mój już ochrzan dostał za nic w sumie, a w zasadzie powód sobie znalazłam byle jaki wrrrr chyba te noce tak na mnie działają drażniąco, nie lubię....!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    przyznam się, że jak się dowiedziałam , że jestem w ciąży intuicja mi mówiła , że to będzie synuś (sama nie wiem czemu, bo zawsze myślała o dziecku jak o córeczce) Do drugiego badania genetycznego lekarka nie widziała pisiorka, całe otoczenie mi mówiło, że to będzie córunia i potem się okazało na tym badaniu, że to synek. Ja byłam tak nastawiona na córeczkę, że było mi bardzo ciężko się pogodzić z tą myślą, że będzie to syn. Wstyd się mi teraz do tego przyznać, ale przyznam, bo jestem tylko człowiekiem- nie potrafiłam się już tak cieszyć jak na początku ciąży. Ale teraz to już gdybym urodziła dziewczynkę to bym się dziwnie czuła , że straciłam Mateuszka chyba tak to jest, że kobiety pragną córek, a mężczyźni synów
    Ja od początku czułam że będzie dziewczynka, wszyscy mówili że będzie syn, a ja się upierałam że córka tak mi intuicja podpowiadała, i jak do tej pory nigdy się nie myliła hehe A co tego że mężczyźni wolą synów, różnie to bywa. Mój chciał córeczkę i się już jej doczekać nie może, zawsze mówi że będzie rozpieszczał swoją Księżniczkę hehe szwagier mój też chciał córkę w pierwszej ciąży nie wiedział co będzie bo siostra nikomu nie powiedziała on był przekonany że córka a na porodówce jak mu powiedzieli że ma pięknego syna to on "jak to córka miała być" hehe ale teraz już ma upragnioną córeczkę

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Dzwoniła właśnie do mnie kolażanka w zwiążku z tym karmieniem... i mówiła ze ten lek jest odpowiednikiem czegoś innego i to od naurologa bardziej zależy....wiec wizyta w srode bede z nia rozmawiac...

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    ja pracuję z dziećmi - moja ostatnia grupa męską była - tylko 6 dziewczynek i chłopcy tak mi dali w kość, że miałam dość jak się dowiedziałam , że to syn to się popłakałam właśnie z tego względu , że pomyślałam o tych bójkach ciągłych kijami itd:P no pewnie też hormnony zrobiły swoje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów